ВІРТУАЛЬНИЙ

МЕТОДИЧНИЙ 

КАБІНЕТ

ОХФК ім. М.Б. Грекова

🚨Вибачте, СПОЧАТКУ ПРО БЕЗПЕКУ І КІБЕРБЕЗПЕКУ🚨

Інформація про екстренні повідомлення та суспільно-важливі регіональні події 

З НАДІЙНИХ ДЖЕРЕЛ

скануйте ⬇️⬇️⬇️ 

Я делюсь с вами файлом код.pdf

Про МЕТОДИЧНИЙ КАБІНЕТ

Методичний кабінет є центром методичної роботи, в якому зібрано зразки навчальної документації, навчально-методичні комплекси,, матеріали заходів, матеріали з узагальнення досвіду освітньої роботи викладачів.


  Основне завдання методичного кабінету – це навчати, формувати та виявляти професійного педагога шляхом створення оптимальних умов, що будуть сприяти фаховому та творчому розкриттю викладача, сприяти постійному підвищенню педагогічної майстерності та втілювати у освітній процес передові сучасні технології навчання і виховання.
  Методичний кабінет організовує та надає методичну допомогу у проведенні відкритих занять, майстер – класів, олімпіад, конкурсів фахової майстерності.
Діяльність методичного кабінету координується з роботою педагогічної та методичної ради, циклових комісій, класних керівників груп та спрямована на покращення якості теоретичного і практичного навчання здобувачів освіти, сприяння зростанню педагогічної майстерності викладачів, надання їм практичної допомоги з питань теорії педагогіки, психології, методики викладання. 

  Методична робота в коледжі є складовою частиною освітнього процесу і одним з основних видів діяльності педагогічного колективу. Основною метою діяльності є підвищення професійної майстерності та творчого потенціалу викладачів. 

 

Основні напрямки методичної роботи:

- надання методичних консультацій викладачам;

- спрямування і координація роботи циклових комісій коледжу;

- розробка, апробація та впровадження освітніх технологій, інноваційних методик у освітній процес;

- створення комплексу методичного забезпечення навчальних дисциплін;

- розробка й упровадження в практику роботи циклових комісій методичних рекомендацій, положень щодо вдосконалення - методичної роботи, -  підготовки майбутніх фахівців;

- сприяння розвитку творчого потенціалу кожного викладача, створення організаційних умов для безперервного фахового підвищення кваліфікації;

- вивчення й узагальнення позитивного педагогічного досвіду викладачів коледжу, педагогічних працівників інших закладів освіти, ознайомлення - педагогів  з цим досвідом та його впровадженням;

- залучення викладачів до методичної, науково-дослідної роботи;

- робота з молодими викладачами;

- допомога в підготовці викладачів до атестації.

Основні форми методичної роботи:

- засідання методичної ради коледжу;

- засідання  циклових комісій;

- засідання творчих і проєктних груп;

- методичні консультації;

- відкриті заняття; 

- засідання «школи молодого викладача»;

- розробка і вдосконалення комплексів навчально-методичного забезпечення навчальних дисциплін.

 Координатором методичної роботи коледжу є методист

Діяльність методичного кабінету координується з роботою педагогічної та методичної ради, циклових комісій та спрямована на покращення якості теоретичного і практичного навчання здобувачів освіти, сприяння зростанню педагогічної майстерності викладачів, надання їм практичної допомоги.


СКЛАД МЕТОДИЧНОЇ РАДИ

МАПА САЙТУ

СМАРТ завдання на 2024 рік