dEník

4. 12. 2018 - ČEST PRÁCI! Já jsem rudý Ottík a dnes jsem začal pouť za zničením buržoázního kapitalismu. Začal mě montovat tým, který je hrdým pokračovatelem výrobců socialistického úspěchu jménem Sputnik. Jeho členy jsou soudruzi z Československa - konstruktér Hrbák, programátor Tomáš a designér Čýťas.

2.4-Je to tu soudruzi, naše propaganda je stejně výřečná jako amerikánský špion potom, co si ho vzal do parády soudruh Ivan a soudruh obušek a stejně nádherná jako Němec po zásahu s Nagantu. Naše práce je u konce. Svět snad po naší práci pochopí, že je čas zatočit s proradnými západními velmoci a nastolit nad naší zemí znovu záři srpu a kladiva. ČEST PRÁCI SOUDRUZI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Nový design Rudého robota


NAŠE NOVÉ LOGO SOUDRUZI !!!!!!!


NÁŠ Youtube kanál ↓↓↓↓↓↓↓↓↓ a písnička, na kterou bude náš robot tancovat.

https://www.youtube.com/channel/UCG1o8VGgomThjQYeJyScijQ/videos

Hnízdo prohnilé nepřátelské propagandy


Již se to dělá soudruzi

26.3- Naše práce na 2.nejlepším propagandistickém snímku(youtube rewind 2019 v propagandě nic nepřekoná) všech dob bude brzy hotova. Práce postupuje stejně rychle, jako sovětské tanky k Berlínu. Čest práci