CORK - IRLANDIA 2018

KURS JĘZYKOWY W RAMACH PROJEKTU ERASMUS+

"KOMPETENTNY NAUCZYCIEL- KOMPETENTNY UCZEŃ"

KURS ODŚWIEŻAJĄCY DLA NAUCZYCIELI JĘZYKA ANGIELSKIEGO

RELAKS PO WYCZERPUJĄCYCH ZAJĘCIACH

PROGRAM KURSU:

Dwutygodniowy kurs który trwał od 12 do 25 sierpnia odbył się w pięknej nadmorskie miejscowości Cork w Irlandii. Zajęcie Szkoła językowa ACET do której uczęszczaliśmy znajdowała się bardzo blisko centrum Cork. Zajęcia odbywały się od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 godzinny 13:00 z pół godzinna przerwą na kawę.

Szkoła zorganizowała dla nas kilka wycieczek. Pierwszego dnia zwiedzaliśmy Cork z przewodnikiem, czyli jednym z nauczycieli z tej szkoły. Pod koniec pierwszego tygodnia zostaliśmy zabrani na wycieczkę do Midelton do destylarni słynnej irlandzkiej whiskey Jameson. Odbyła się także skromna degustacja produktów owej destylarni. Pod koniec drugiego tygodnia odwiedziliśmy słynny zamek Blarney i jego piękne ogrody.

W wolną sobotę wykupiliśmy z koleżanką z grupy całodzienną wycieczkę nad Klify Moher, które znajdują się około 250 kilometrów od Cork.

Największą zaletą kursu była możliwość posługiwania się językiem angielskim w sposób biegły, poznanie kultury i tradycji irlandzkich oraz wymiany doświadczeń z innymi nauczycielami z Europy
NASZ TEACHER


DESTYLARNIA JAMESONA


ENGLISH BREAKFAST


KLIFY MOHER


ZAMEK BARNEY


WĄSKIE ULICZKI CORK


KLIFY MOHER