MATEMATYKA

W razie jakichkolwiek trudności służę pomocą:

Messenger: Wioletta Konkol - Szczuchniak

e-mail: w.konkol@gimsztum.edu.pl

dziennik elektroniczny - wiadomości

ZDALNE NAUCZANIE

Kolejne lekcje i zadania do wykonania szukajcie w zakładkach swoich klas (VC, VD, VIA, VIC)

Drodzy uczniowie, rozpoczynamy zdalne nauczanie. Będę publikowała Wam kolejne lekcje, Wy natomiast formalnie będziecie prowadzić zeszyty przedmiotowe. Jeżeli ktoś z Was zostawił zeszyt w szkole, proszę o założenie nowego.

Proszę podczas realizowanej lekcji zapiszcie w zeszycie:

- temat i datę

- cel lekcji

- krótką notatkę, tak, jak to robiliśmy na lekcjach w szkole (ważne dla Was informacje, kilka rozwiązanych przykładów, możecie wybrać kilka z tych, które podam lub wybrane z filmów instruktażowych).

Następnie rozwiążcie wskazane zadania. Rozwiązania sprawdzimy na kolejnej godzinie lekcyjnej.

Dlatego mam do Was prośbę. Pracujcie systematycznie każdego dnia, by nie nawarstwiły się zaległości.

Notatek z lekcji NIE PRZESYŁAJCIE mi do sprawdzenia. Do sprawdzenia będziecie przesyłać wskazane zestawy zadań. Wyraźnie napiszę, które i w jakim terminie. Proszę o ich przestrzeganie. Ma to związek z sytuacją z pierwszego tygodnia, kiedy większość z Was przesłała rozwiązania zadań w niedzielę i poniedziałek blokując skrzynkę mailową i powodując sytuację, że czekacie teraz na sprawdzenie i ocenę swojej pracy. Bądźcie cierpliwi, staram się na bieżąco przygotowywać dla Was lekcje i sprawdzać nadesłane w ostatnim terminie prace domowe.

PROSZĘ O ESTETYCZNE I SYSTEMATYCZNE PROWADZENIE ZESZYTÓW. BĘDĘ CHCIAŁA OCENIAĆ NIE TYLKO WASZE PRACE DOMOWE, ALE RÓWNIEŻ PRACĘ NA LEKCJI WYSYŁAJĄC INFORMACJĘ Z PROŚBĄ O PRZESŁANIE ZDJĘCIA Z DANEJ GODZINY LEKCYJNEJ.

Drodzy uczniowie, ze wszystkim poradzicie sobie doskonale. Jeżeli nie umiecie wykonać z danego zestawu 2 – 3 przykładów, nie martwcie się, bo pewnie umieliście wykonać 5 innych. Pracujcie na miarę swoich możliwości. Przed przystąpieniem do rozwiązywania zadań przeczytajcie informację ode mnie i skorzystajcie z polecanych pomocy np. filmów instruktażowych.

Powodzenia :) :) :)