מורים ובעלי תפקידים

מחנכי הכיתות

חטיבה צעירה

שכבת ז'

ורד קרמן - רכזת השכבה

נירה נייר - יועצת השכבה

נטי הד מחנך ז'2 ספורט

שרית בן מיור מחנכת ז'3 מדעית

לימור רדוסקביץ' מחנכת ז'4 מחוננים

שירן זהרוני מחנך ז'5 מחוננים

ורד קרמן -רכזת ומחנכת ז'6

טל זילכה מחנכת ז'7

בוריס זיידמן מחנך ז'8

דיאנה אולשינסקי מחנכת ז'9

שכבת ח'

קרן אור פלאוט רכזת השכבה - אהובה יעקב, ממלאת מקום

נגה שושני דואני - יועצת השכבה

קרן אור פלאוט -רכזת ומחנכת ח'2 ספורט

סיגלית מאיר מחנכת ח'3 מדעית

דורון אביב מחנך ח'4 מחוננים

אמיל פיסקר מחנך ח'5 מחוננים

איתמר מחנך מרלא ח'6

נורית ירון מחנכת ח'7

מעיין גן מחנכת ח'8

עינת גולדשטיין מחנכת ח'9

שכבת ט '

קרן מלכה רכזת השכבה

ברטה וינשטיין יועצת השכבה

בת אל נחמיאס ט'2 מחנכת ספורט

קרן מלכה -רכזת ומחנכת ט'3 מדעית

עפרה לשם מחנכת ט'4 מחוננים

חן דריגס מחנכת ט'6

ענבר שכטר מחנכת ט'7

אסף בוק מחנך ט'8

נתלי עוז מחנכת ט'9

בעלי תפקידים

מנהל בית הספר -נתי שטרן

מנהלת חטיבת ביניים - לאה אפריים

מנהלת חטיבה עליונה - אילנה שמעוני

סגן מנהל אחראי כ"א תיאום ותכנון - יוחאי ברק ליפק

מנהל פדגוגי - שירן זהרוני

רכזת מסלול מחוננים ואקדמיה בתיכון - עפרה לשם

רכזת יועצות - יונית סטריק

סגנית מנהלת חט"ב - ורד קרמן

אחראית מערכות - ספיר יהל

רכזת בחינות בגרות - סיגלית לוי

רכזת חברתית -חט"ב - נתלי עוז

רכזת חברתית -חט"ע - אורית קמינר

מובילת מועצת תלמידים - אלה מוראדי

רכזת קשר עם בתי ספר מזינים - איריס ארליך

רכזת שעות פרטניות - יעל גרוס זהבי

רכזת עבודות גמר, אלפא ואידאה - לימור שיאון

רכזת טיולים והסעות - אוסי ארליכמן

רכזת מעורבות אישית וקהילתית - גליה שביט כץ

רכזת עולים - שירלי האין אנקול

רכזת ביטחון חט"ב - מיכל גרינר

רכז ביטחון חט"ע - איתן עודד

אחראית מערכת יומית -ימים א,ג,ו - ענבר שכטר

אחראית מערכת יומית -ימים ב,ד,ה - איימי שפירא

רכז חלוצי הערכה - קרני ארד

רכזת התאמות לימודיות - נגה הרפז

רכזת עתודה מדעית - ענת שטרקר

רכז כיתות ספורט - עופר להב

רכז פרויקטים חט"ב - בוריס זיידמן

רכזת שילוב ואחראית מרכז למידה - עינת גולדשטיין

רכזת חדשנות, טכנולוגיה ויזמות - אור-טל קריתי

רכזת תיאום ומשאבים חט"ב - מיכל גרינר

מורות שילוב - זהבה עתיר וסיגל גל

תרפיסטית באומנות - איילת פרנק

מנהלת אדמיניסטרטיבית - רויטל בן-לוי

חטיבה עליונה

שכבת י'

רכזת השכבה מיכל רדין-ספיר

יועצת השכבה טלי ארבל רולניק

י' 1 סיגלית לוי

י' 2 גליה שביט כץ

י' 3 מיכל רדין-ספיר (רכזת)

י' 4 מחוננים עליזה וסרמן

י' 6 שיר עדי

י' 7 איימי שפירא

י' 8 ענת שטרקר

י' 9 מירב אטרצ'י

י' 10 ירון מרוז

שכבת י"א

רכזת השכבה גלית לוי

יועצת השכבה יונית סטריק

י'א 1 איתם רבי

י'א 2 גלית לוי (רכזת)

י'א 3 יוחאי ברק ליפק

י'א 4+5 מחוננים דן ספילמן

י'א 6 אורית קמינר

י'א 7 דנה לבוא-ורדינון

י'א 8 נגה הרפז

י'א 9 צאלה מוהר

רכזי מקצוע

אזרחות איריס ארליך

אנגלית חט"ע אלון בריקר

אנגלית חט"ב סיגלית מאיר

ביולוגיה רוני פלס

גיאוגרפיה מיכל גרינר

היסטוריה אריאלה שקד

זה"ב נטי הד

חינוך גופני מוטי בן בסט

כימיה סנדרה מינקין

לשון והבעה ענת סיני

מדעים חט"ב רונית דנגור

מדעי החברה לימור שיאון

מחשבים מרה סקומורובסקי

מתמטיקה חט"ע מיכל אילן

מתמטיקה חט"ב יעל גרוס זהבי

ספרדית בסי פלדמן

ספרות חט"ע עליזה וסרמן

ערבית סיגלית לוי

פילוסופיה קרני ארד

פיסיקה ענת פרי

תקשורת וצילום אלה מוראדי

תנ"ך אוסי ארליכמן

שכבת י"ב

רכזת השכבה רחל חדאיו

יועצת השכבה יונית סטריק

י"ב 1 אילנה שמעוני

י"ב 2 קרני ארד

י"ב 3 ספיר יהל

י"ב 4 מחוננים אריאלה שקד

י"ב 6 רחל חדאיו (רכזת)

י"ב 7 אורלי שמיר

י"ב 8 הלל בנדיק