UBERNIA

Twój partner rozliczeniowy dla UBER i Taxify

PRACUJ NA NASZYM AUCIE

Jeśli nie masz własnego auta, ale chcesz zarabiać jako kierowca skorzystaj z naszej floty.

Zapewniamy obsługę serwisową, auto gotowe do pracy, podstawione w centrum Warszawy.


AUTO NA WYŁĄCZNOŚĆ

Idealne rozwiązanie dla kierowców z doświadczeniem. Jeździsz kiedy chcesz i ile chcesz. Dostajesz auto bez limitu kilometrów z pełnym wsparciem serwisowym.

AUTO TANDEM

Idealne rozwiązanie dla dwóch kierowców. Wspólnie dostajecie auto na wyłączność. Sami ustalacie sobie grafik pracy. Koszt najmu auta jest dzielony na kierowców.

AUTO Z OPCJĄ WYKUPIENIA

Dostajesz auto na wyłączność. Opłata za użyczenie staje się zaliczką na poczet wykupu auta, dzięki czemu już po określonej liczbie tygodni stajesz się właścicielem pojazdu.

PRACUJ NA TWOIM AUCIE

Jeśli posiadasz własne auto, zapraszamy do współpracy na zasadach partnerskich.

W zależności czy masz jedno auto, czy posiadasz flotę, wspólnie możemy wypracować dodatkowe przychody z tego tytułu.


WPIĘCIE W APLIKACJĘ 35zł/50zł

Rozwiązanie dedykowane dla kierowców, którzy chcą pracować na własnym aucie bez szefa, bez grafiku. Sam decydujesz ile i kiedy jeździsz, my zajmujemy się rozliczeniem. Koszt rozliczenia 35zł- jedna aplikacja, 50zł- dwie aplikacje.


PARTNER FLOTOWY


Jeśli masz auto lub flotę aut, którą chcesz użyczyć celem zarabiania - zgłoś się do nas! Zapewniamy cotygodniowe wypłaty tytułem najmu, pełne obłożenie w grafiku i optymalne wykorzystanie pojazdów. Ponadto zapewniamy pełną obsługę serwisową i powypadkową.

B2B


To idealne rozwiązanie dla osób, które prowadzą własną działalność gospodarczą i potrzebują partnera, który poprawnie rozliczy dochody w oparciu o aktualne przepisy podatkowe. Świadczymy usługi biura rachunkowego wyspecjalizowanego w rozliczaniu projektów UBER i Taxify.