День_1

Робота в групах "Хмарні сервіси – це ...". Виписати ключові слова та поняття "хмари"

Поняття Хмарні сервіси.pptx
Дорожня карта.pptx

Обговорення

2017.02.21 Реєстрація та налаштування G Suite for Education та Office 365 Education.pptx

Google диск

Диск Google (англ. Google Drive) — сховище даних, яке належить компанії Google Inc., що дозволяє користувачам зберігати свої дані на серверах у хмарі і ділитися ними з іншими користувачами в Інтернеті. Google Drive включає Google Docs, Sheets, and Slides, офісний пакет, який дозволяє спільно редагувати документи, електронні таблиці, презентації, малюнки, форми, і багато іншого.

Знайомство з GSuit

G Suite for Education – це система безкоштовних інструментів, що надає необхідні технології для освіти та дає змогу розгорнути й підтримувати інформаційно-освітнє середовище навчального закладу.

Робота з G Suit. Google сайти

спрощений безкоштовний хостинг на базі вікі-рушія. Може використовуватися як частина G Suite. Дозволяє зробити інформацію доступною для людей, які потребують її швидкої подачі. Користувачі сайту можуть працювати разом, додавати інформацію з інших додатків Google, наприклад Документи Google, Календар Google, YouTube, Фото та з інших джерел.

ЗАВДАННЯ: Створення власного сайту за структурою:

  • 1 сторінка - "Головна" - інформація про сайт; карта (місце проведення); календар подій, фотоальбом, відео.
  • 2 сторінка - "Про мене" - інформація про автора сайту (П.І.Б, місце роботи, посада, кваліфікація, тема самоосвіти, основні досягнення (в яких проф.конкурсах брав участь), нагороди, друковані роботи.
  • 3 сторінка - "Поради для вас..." (поради для учнів та батьків)

- 1 підсторінка - "Діти"

- 2 підсторінка "Батьки"

  • 4 сторінка - "Творча лабораторія" - матеріали для уроків (презентація, тест, навчальне відео).

YouTube

YouTube - це безкоштовна онлайн-служба для роботи з потоковим відео, яка надає можливість всім бажаючим переглядати та надсилати власне відео. Завдяки простоті та зручності використаня YouTube став одним з найпопулярніших сервісів для розміщення відеофайлів.

Відео-канал тренера Антоніни Букач

EdEra

ZNOUA

iLearn

Як загрузити на YouTube (навчальне відео)

Як створити власний канал на YouTube (навчальне відео)

ЗАВДАННЯ:

1. Загрузити відео з YouTube на власний сайт на сторінку "Творча лабораторія".

2. Загрузити власне відео на YouTube. (Зніміть відео на мобільний телефон, або створіть відео за допомогою Quik та загрузіть його на YouTube)

Додатково:

Додатково: