Uczniowie Zespołu Szkół 
im. prof. Franciszka Leji w Grodzisku Górnym, którzy osiągnęli najlepsze wyniki w nauce 
i zachowaniu


W roku szkolnym 2014/2015

Szkoła podstawowa 

Klasa I
Miłosz Błotni, Emilia Dobel, Dawid Dyjak, Liliana Grzywna, Antoni Hutkowski, Patrycja Joniec, Kinga Król, Kamila Kulpa, Karolina Obara, Patryk Szpila, Julia Urban. 

Klasa II
Hubert Witek, Wiktor Ścibisz, Magdalena Sadło, Karolina Rejman, Krystian Obara, Maciej Matuszek, Karol Markocki, Maksymilian Marek, Aleksandra Marek, Weronika Makówka, Martyna Majkut, Aleksandra Majkut, Dominika Lizak, Kacper Lasek, Dawid Kubat, Zuzanna Gut, Aleksandra Chmura, Konrad Malach.

Klasa III
Anna Maria Czerwonka, Oliwia Możdżeń, Jakub Fila, Paweł Skiba, Iwona Pysz, Aleksandra Płoszaj, Maria Krauz i Justyna Kuras. 

Klasa IV 
Zuzanna Cebula, Ewelina Joniec, Karolina Kulpa, Kamila Marek, Justyna Maj, Magdalena Matuszek. 

Klasa V 
Piotr Burda, Paweł Danak, Katarzyna Dyjak, Gabriela Kulpa, Dominik Rydzik, Łukasz Rydzik, Natalia Skiba. 

Klasa VI
Mateusz Baj, Marcelina Hutkowska, Agata Matuszek, Piotr Pawlus, Miłosz Pelc, Kinga Rączka. 


Gimnazjum 

Klasa I a
Magdalena Mach, Kamil Szczęch, Paulina Ślanda. 

Klasa I b 
Alicja Danak, Regina Matuszek, Małgorzata Pytel. 

Klasa II a: 
Magdalena Dyjak, Aneta Rachwał, Alicja Wiatr. 

Klasa II b
Zuzanna Kołcz, Magdalena Krauz, Julia Majkut, Monika Pelc, Patryk Sigda.

Klasa III a: 
Mateusz Joniec, Aleksander Majkut, Agnieszka Maślenik, Karolina Mączka, Weronika Śmiałek. 

Klasa III b: 
Kinga Dziamara, Jakub Polański, Marzena Pytel.

W roku szkolnym 2015/2016

Szkoła podstawowa

Klasa I a
 Dawid Buszta, Maja  Dobrowolska,  Maja Jonik,  Jakub Klin,  Patrycja Krauz, Filip Maj,  Andrzej Majkut,  Emilia Majkut,  Mateusz Malach, Radosław Matuszek , Marcel  Pytel,  Maja Sarzyńska, Julia  Skitał ,  Oliwia Skitał, Krystian  Staroń ,  Maria  Szklanny,  Oliwia Ślanda.

Klasa I b
Kinga Pryjma, Mateusz Matuszek.

Klasa II

Liliana Grzywna, Kamila Kulpa, Patrycja Joniec, Kinga Król, Miłosz Błotni, Emilia Dobel, Antoni Hutkowski, Dawid Dyjak, Karolina Obara, Julia Urban, Patryk Sadło, Krystian Maj, Emila Markocka, Amelia Czerwonka

Klasa III

Hubert Witek, Wiktor Ścibisz, Magdalena Sadło, Karolina Rejman, Krystian Obara, Maciej Matuszek, Karol Markocki, Aleksandra Marek, |Konrad Malach, Weronika Makówka, Aleksandra Majkut, Dominika Lizak, Kacper Lasek, Dawid Kubat.

Klasa IV
Izabela Cebulak, Anna Maria Czerwonka, Jakub Fila, Maria Krauz, Justyna Kuras, Oliwia Możdżeń, Aleksandra Płoszaj, Iwona Pysz, Izabela Rydzik.

Klasa V
Zuzanna Cebula, Ewelina Joniec, Karolina Kulpa, Kamila Marek, Magdalena Matuszek.

Klasa VI
Martyna Czerwonka, Katarzyna Dyjak, Paweł Danak, Gabriela Kulpa, Agnieszka Pytel, Dominik Rydzik, Łukasz Rydzik, Natalia Skiba, Martyna Szklanny.

Gimnazjum

Klasa I a
Ewa Babiarz, Miłosz Pelc, Wiktoria Tysz.

Klasa I b
Marcelina Hutkowska, Anna Klin, Kinga Kojder, Agata Matuszek, Julia Polańska.

Klasa II a
Ewa Kojder, Magdalena Mach, Natalia Misztal, Patrycja Panek, Kamil Szczęch, Paulina Ślanda.

Klasa II b
Alicja Danak, Ilona Foryt, Regina Matuszek, Łukasz Pysz, Małgorzata Pytel, Marta Stawarz, Magdalena Tokarz.

Klasa III a
Magdalena Dyjak, Adrianna Piela, Aneta Rachwał.

Klasa III b
Magdalena Bik, Gabriela Joniec, Mateusz Klin, Zuzanna Kołcz, Magdalena Krauz, Weronika Maj, Julia Majkut, Gabriela Mączka, Monika Pelc, Agnieszka Pięta, Patryk Sigda.