Uczniowie Zespołu Szkół 
im. prof. Franciszka Leji w Grodzisku Górnym, którzy osiągnęli najlepsze wyniki w nauce 
i zachowaniu

W roku szkolnym 2016/2017
Szkoła podstawowa
Klasa II a
Dawid Buszta, Maja Dobrowolska, Jakub Klin, Patrycja Krauz, Filip Maj, Mateusz Malach, Radosław Matuszek, Marcel Pytel, Maja Sarzyńska, Oliwia Skitał, Maria Szklanny, Oliwia Ślanda.

Klasa II b
Paulina Baj, Bogdan Łaszczowski, Sebastian Majkut, Mateusz Matuszek, Kinga Pryjma, Arkadiusz Skiba, Damian Wojtas.

Klasa III
Kamila Kulpa, Liliana Grzywna, Kinga Król, Patrycja Joniec, Miłosz Błotni, Julia Urban, Antoni Hutkowski, Dawid Dyjak, Patryk Sadło, Emilia Dobel, Karolina Obara, Krystian Maj, Emilia Markocka, Amelia Czerwonka.

Klasa IV
Julia Baran, Agnieszka Klin, Dawid Kubat, Dominika Lizak, Aleksandra Majkut, Weronika Makówka, Aleksandra Marek, Maksymilian Marek, Karol Markocki, Krystian Obara, Karolina Rejman, Karol Smędra, Hubert Witek.

Klasa V
Izabela Cebulak, Anna Maria Czerwonka, Jakub Fila, Maria Krauz, Justyna Kuras, Oliwia Możdżeń, Iwona Pysz, Milena Szybiak.

Klasa VI
Zuzanna Cebula, Ewelina Joniec, Karolina Kulpa, Kamila Marek, Magdalena Matuszek.

Gimnazjum
Klasa I a
Martyna Czerwonka, Natalia Skiba, Szymon Śmiałek.

Klasa I b
Gabriela Kulpa, Paulina Stopyra, Sylwia Żak.

Klasa II a
Ewa Babiarz, Miłosz Pelc, Wiktoria Tysz.

Klasa II b
Marcelina Hutkowska, Anna Klin, Kinga Kojder, Agata Matuszek.

Klasa III a
Magdalena Mach, Patrycja Panek, Marlena Sigda, Kamil Szczęch, Paulina Ślanda, Sebastian Król.

Klasa III b
Alicja Danak, Ilona Foryt, Regina Matuszek, Magdalena Kryla, Małgorzata Pytel, Łukasz Stawarz, Magdalena Tokarz.

W roku szkolnym 2015/2016

Szkoła podstawowa

Klasa I a
 Dawid Buszta, Maja  Dobrowolska,  Maja Jonik,  Jakub Klin,  Patrycja Krauz, Filip Maj,  Andrzej Majkut,  Emilia Majkut,  Mateusz Malach, Radosław Matuszek , Marcel  Pytel,  Maja Sarzyńska, Julia  Skitał ,  Oliwia Skitał, Krystian  Staroń ,  Maria  Szklanny,  Oliwia Ślanda.

Klasa I b
Kinga Pryjma, Mateusz Matuszek.

Klasa II

Liliana Grzywna, Kamila Kulpa, Patrycja Joniec, Kinga Król, Miłosz Błotni, Emilia Dobel, Antoni Hutkowski, Dawid Dyjak, Karolina Obara, Julia Urban, Patryk Sadło, Krystian Maj, Emila Markocka, Amelia Czerwonka

Klasa III

Hubert Witek, Wiktor Ścibisz, Magdalena Sadło, Karolina Rejman, Krystian Obara, Maciej Matuszek, Karol Markocki, Aleksandra Marek, |Konrad Malach, Weronika Makówka, Aleksandra Majkut, Dominika Lizak, Kacper Lasek, Dawid Kubat.

Klasa IV
Izabela Cebulak, Anna Maria Czerwonka, Jakub Fila, Maria Krauz, Justyna Kuras, Oliwia Możdżeń, Aleksandra Płoszaj, Iwona Pysz, Izabela Rydzik.

Klasa V
Zuzanna Cebula, Ewelina Joniec, Karolina Kulpa, Kamila Marek, Magdalena Matuszek.

Klasa VI
Martyna Czerwonka, Katarzyna Dyjak, Paweł Danak, Gabriela Kulpa, Agnieszka Pytel, Dominik Rydzik, Łukasz Rydzik, Natalia Skiba, Martyna Szklanny.

Gimnazjum

Klasa I a
Ewa Babiarz, Miłosz Pelc, Wiktoria Tysz.

Klasa I b
Marcelina Hutkowska, Anna Klin, Kinga Kojder, Agata Matuszek, Julia Polańska.

Klasa II a
Ewa Kojder, Magdalena Mach, Natalia Misztal, Patrycja Panek, Kamil Szczęch, Paulina Ślanda.

Klasa II b
Alicja Danak, Ilona Foryt, Regina Matuszek, Łukasz Pysz, Małgorzata Pytel, Marta Stawarz, Magdalena Tokarz.

Klasa III a
Magdalena Dyjak, Adrianna Piela, Aneta Rachwał.

Klasa III b
Magdalena Bik, Gabriela Joniec, Mateusz Klin, Zuzanna Kołcz, Magdalena Krauz, Weronika Maj, Julia Majkut, Gabriela Mączka, Monika Pelc, Agnieszka Pięta, Patryk Sigda.


W roku szkolnym 2014/2015

Szkoła podstawowa 

Klasa I
Miłosz Błotni, Emilia Dobel, Dawid Dyjak, Liliana Grzywna, Antoni Hutkowski, Patrycja Joniec, Kinga Król, Kamila Kulpa, Karolina Obara, Patryk Szpila, Julia Urban. 

Klasa II
Hubert Witek, Wiktor Ścibisz, Magdalena Sadło, Karolina Rejman, Krystian Obara, Maciej Matuszek, Karol Markocki, Maksymilian Marek, Aleksandra Marek, Weronika Makówka, Martyna Majkut, Aleksandra Majkut, Dominika Lizak, Kacper Lasek, Dawid Kubat, Zuzanna Gut, Aleksandra Chmura, Konrad Malach.

Klasa III
Anna Maria Czerwonka, Oliwia Możdżeń, Jakub Fila, Paweł Skiba, Iwona Pysz, Aleksandra Płoszaj, Maria Krauz i Justyna Kuras. 

Klasa IV 
Zuzanna Cebula, Ewelina Joniec, Karolina Kulpa, Kamila Marek, Justyna Maj, Magdalena Matuszek. 

Klasa V 
Piotr Burda, Paweł Danak, Katarzyna Dyjak, Gabriela Kulpa, Dominik Rydzik, Łukasz Rydzik, Natalia Skiba. 

Klasa VI
Mateusz Baj, Marcelina Hutkowska, Agata Matuszek, Piotr Pawlus, Miłosz Pelc, Kinga Rączka. 


Gimnazjum 

Klasa I a
Magdalena Mach, Kamil Szczęch, Paulina Ślanda. 

Klasa I b 
Alicja Danak, Regina Matuszek, Małgorzata Pytel. 

Klasa II a: 
Magdalena Dyjak, Aneta Rachwał, Alicja Wiatr. 

Klasa II b
Zuzanna Kołcz, Magdalena Krauz, Julia Majkut, Monika Pelc, Patryk Sigda.

Klasa III a: 
Mateusz Joniec, Aleksander Majkut, Agnieszka Maślenik, Karolina Mączka, Weronika Śmiałek. 

Klasa III b: 
Kinga Dziamara, Jakub Polański, Marzena Pytel.