Vítejte v zahradě ZŠ Hanspaulka


Okuste naše vypečené kvízy a ochutnejte pečené brambory na prostranství u vchodu z ulice Na Čihadle. Zkuste porazit naše šampiony v piškvorkách a lodích!


Těšíme se na rodiče, děti, přátele, kolegy, sousedy - přijďte nás navštívit.


A jestli nemůžete, projděte se naší zahradou třeba pomocí těchto šipek: < >Chceme s dětmi využívat školní zahradu nejen jako místo setkávání a her, ale i jako zelenou učebnu nebo dokonce učebnici. Proto se zde snažíme systematicky podchytit a rozvinout přírodovědné aktivity v nejbližším okolí školy.   
Namwebu školní zahrady shrnujeme dění v zahradě a sdílíme nápady pro zelené a jinak zpestřené vyučování. Kromě obsahu naučných cedulek je zde jeětě mnohem více o obyvatelích zahrady.

Zveme vás na procházku po 20 cedulkách s novým obsahem umístěných v zahradě. Zaluštěte si v kvízech, potěšte se obrázky naživo. S chytrým telefonem a s internetovým signálem se také můžete propojit přímo na podstránky tohoto webu pomocí QR kódů nebo krátkých URL adres, které na cedulkách jsou. 

Můžete si také QR kódy vytisknout a navštívit naši zahradu třeba z druhého konce ČR nebo Světa. Třeba pokud se zrovna učíte s žáky smysluplně zapojit technologie do výuky.

Plánek pro naučnou ceduli a do pracovních listů vytvořila arch. Ida Chuchlíková
Správkyně webu: Alena Vlachová, alena.vlachova (zavináč) zshanspaulka.cz