Chorągiew‎ > ‎Wiadomości‎ > ‎

Zlot ODWOŁANY | Kursy Chorągwiane Wirtualnie | 2020

posted Feb 29, 2020, 3:38 PM by Robert Niespor   [ updated Jun 8, 2020, 8:05 AM ]

Chorągwiany Zlot Harcerzy - ODWOŁANE


CZUWAJ! 

Piotr Buniewicz, phm. Komendant Zlotu

Wirtualny Chorągwiany Kurs PWD i PHM
Komunikaty zostały rozesłane do Chorągwi.

Ze względu na panującą epidemię koronawirusa / COVID-19 / kształcenie odbędzie się korespondencyjnie przez internet. W zależności jak sytuacja z pandemią się potoczy kurs zakończony zostanie weekendowym spotkaniem na terenie “Białowieża” lub rozdzielone po będzie na terenach hufców w innym terminie.

Chętni proszę wypełnić formularz.

https://forms.gle/xdcAZet2vWWAqBxe7


Kurs Przewodników

Kurs Przewodników jest dla kandydatów w wieku od lat 15, którzy pełnią lub będą pełnić funkcję przybocznych lub drużynowych i posiadają  stopień ćwika; lub dorosłych, którzy zdobywają lub zdobyli stopień aspiranta. Jeżeli kandydat nie spełnia wymagań to może być przyjęty na kurs za pozwoleniem Hufcowego i Komendanta Chorągwi. Kandydaci zobowiązani są do ukończenia wstępnego szkolenie przez internet, żeby zapoznać się z podstawami harcerstwa. Kandydaci będą też mieli zajęcia praktyczne na Zlocie Chorągwi lub na kolonii podczas Zlotu.


Kurs Podharcmistrzów

Kurs Podharcmistrzowski jest dla kandydatów w wieku od lat 18, którzy są zarejestrowani i pełnią  funkcję na terenie Chorągwi. Jeżeli kandydat nie spełnia wymagań to może być przyjęty na kurs za pozwoleniem Hufcowego i Komendanta Chorągwi. Kandydaci zobowiązani są do ukończenia wstępnego szkolenie przez internet. Kandydaci będą też mieli zajęcia praktyczne prowadzić zajęcia przy kursie przewodników.


Obozowanie

Po zakończeniu kursu uczestnicy i instruktorzy mogą zostać na terenie stanicy.  W zależności od ilości chętnych będzie opracowany program/obóz wędrowników. 


Zgłoszenie Kadry Instruktorskiej:

Instruktorzy, którzy mają chęć pomóc w kursie powinni zgłosić się bezpośrednio do Komendanta.


Pytania proszę przesyłać drogą służbową.

CZUWAJ! 

Przemek Ryczkowski, hm Komendant KursuComments