Sponsoren 2018

Advertenties kunt u mailen naar advertentie@zendingsfietsdag.nl


Wij bedanken onderstaande sponsoren die het mogelijk maken om deze dag te kunnen organiseren:

57 items worden weergegeven
BedrijfsnaamPlaatsnaamwebsite
Sorteren 
 
Sorteren 
 
Sorteren 
 
BedrijfsnaamPlaatsnaamwebsite
Aannemingsbedrijf D.A. van Gilst V.O.F. en Plameco  Goes www.plameco.nl/goes 
AApro Tec Goes www.aaprotec.nl 
Accountantskantoor van Lit Goes http://wvanlit.nl/ 
Allicare 's-Gravenpolder www.allicare.nl 
Anke International B.V Goes  
Auto Borchwerf Roosendaal www.autoborchwerf.nl 
Auto Toonder BV, Vakgarage/Suzuki Dealer Kapelle www.autotoonder.nl 
Boels Verhuur bv Goes Goes www.boels.nl/vestigingen/zeeland/goes 
Boerderijwinkel van Damme Nisse www.boerderijwinkelvandamme.nl 
Boot makelaars Goes htps://bootmakelaars.nl 
Bouman KantoorTotaal Goes www.boumankantoortotaal.nl 
Bouwbedrijf Rijk bv Heinkenszand www.rijkbouw.nl 
Bouwbedrijf Schrijver ‘s-Gravenpolder www.bouwbedrijfschrijver.nl 
Bouwbureau IBW Goes Goes www.ibwgoes.nl 
Brain communicatie Kapelle www.braincommunicatie.nl 
BTR Architectuur + bouwkunde Rotterdam www.btrbv.nl 
Burg’s Machine Fabriek Kruiningen www.burgmachinefabriek.nl 
Christelijke boekhandel De Bron Kapelle www.christelijkeboekhandeldebron.nl 
CZAV Kapelle https://czav.nl 
De Leeuw Bedrijfs- en Reclamekleding Krabbendijke www.deleeuwbedrijfskleding.nl 
Delifood BV Goes www.delifood.net 
Delta Food BV Goes www.deltafood.nl 
De Soete Inval, Brood en Banket Goes www.densoeteninval.nl 
De Witte Print&Design s-Gravenpolder www.dewitteprintendesign.nl 
Drukkerij en boekhandel Van Velzen Krabbendijke http://www.velzenbv.nl/ 
Drukwerkservice Murre 's-Gravenpolder  
Durida Baarland www.durida.nl 
Fruitteelt bedrijf V.o.f. Gebr. Van Damme Nisse  
Gebr. Weststrate Krabbendijke www.gebrweststrate.nl 
Geluk Engineering 's-Heer Hendrikskinderen http://geluk-engineering.nl/ 
Hems Maljaars administraties & belastingadvies Goes www.hemsmaljaars.nl 
ISM | Industrie Service Mol Goes www.industrieservicemol.nl  
ITM B.V 's-Gravenpolder www.itmmetaal.nl 
Jacobse Dienstverlening  Kruiningen  
Jumbo Krabbendijke Krabbendijke www.jumbo.com/content/jumbo-krabbendijke-slingerland/ 
Kaan Geveltechniek v.o.f. Krabbendijke www.kaangeveltechniek.nl 
Klämar's Fashion 's-Gravenpolder www.klamarsfashion.nl 
Kroon Projecten Meerkerk BV Meerkerk  https://kroonprojecteninsteen.nl 
Lukasse Dakbedekking Goes www.lukasse.nl 
Neeskens Makelaars Yerseke www.neeskens.com 
Oostmolenhoeve Beheer B.V. Goes www.oostmolenhoeve.nl 
Otte Bouw  Nieuwdorp www.otte.nl 
Overlasko Konstructie BV Nieuwdorp https://overlasko.nl 
Pagee Banden Krabbendijke https://pageebanden.nl 
Pelma Keukens Goes https://pelmakeukens.nl 
Pianostemmer Jeroen Goes https://pianostemmerjeroen.nl 
Schrijver Versluys Makelaars Goes http://schrijverversluys.nl/ 
Sinke Komejan Makelaars Goes https://sinke.nl 
Techno Service 's-Gravenpolder TSG 's-Gravenpolder https://tsg.nl 
T.H.O. A.D. van Gilst bv.  Goes https://vangilstbv.nl 
TMC Zeeland BV Goes http://tmcwonen.nl/ 
Van der Ree woning- en projectstoffering  's-Gravenpolder https://vanderreestoffering.nl 
van Gilst Bouwcompact Kloetinge https://vangilstbouwcompact.nl 
Weydeland Kaas Goes https://weydeland-goes.nl 
WVG Bouwservices Kapelle https://wvg-bouwservice.nl 
Zeelandtrac vof 's-Gravenpolder https://zeelandtrac.nl 
ZUIDWEST logistiek Goes http://zuidwestlogistiek.nl/ 
57 items worden weergegeven