Články‎ > ‎

Měsíc zájmů 2018

přidáno: 17. 6. 2018 22:18, autor: Pavel Stopa

Vážení rodiče,

 

      blíží se čas letních prázdnin. Všichni víme, že dva měsíce prázdnin se mohou některým dětem zdát jako krátká doba na odpočinek od školních povinností. Jsou však i takoví, kteří by rádi svůj prázdninový stereotyp vyměnili za zajímavé aktivity, výlety, legraci a hry. Na  přání žáků a rodičů Masarykova ZŠ Návsí, opětovně ve spolupráci se SRPŠ, připravujeme projekt zvaný „Měsíc zájmů“.  Oč se vlastně jedná?

     Měsíc zájmů je zaměřen na smysluplné využití volného času žáků školy. Funguje na bázi příměstského tábora v období od 24.7. – 15. 8. 2018. ( Vždy  úterý a středa  od 7: 30 – 15:30 hodin.) Aktivity jsou organizovány pod vedením zkušených pedagogů z řad vyučujících Masarykovy ZŠ Návsí. Děti si volí z uvedené nabídky činnosti  podle svých zájmů a uvážení.

     Měsíc zájmů stojí od 100 do 350 Kč na osobu a den a vybrané příspěvky budou použity na zakoupení vstupného, jízdného, cen a spotřebního materiálu  nezbytného pro realizaci jednotlivých činností daného dne. Přihláška na Měsíc zájmů je závazná, denní  poplatek se platí předem, nejpozději do úterý 26. června u vyučujících, kteří mají daný den na starosti. Vyplněnou závaznou přihlášku je však nutné odevzdat již do středy 20. 6. 2018 třídním učitelům.

     Z uvedené nabídky činností prosím zatrhněte dny o které má Vaše dítě zájem. Počet míst je omezen. Případné dotazy rádi zodpoví jednotliví vyučující zajišťující program dne. …………………………………………………………………………………………………..

 

 

 denní aktivita

 úterý 24.7.

 

 NÁMOŘNICKÝ DEN – (Plavání, vodní radovánky a hry, námořnické dovednosti.) – p. Štíhlová, Padyšáková.

středa 25.7.

 

DEN TVOŘENÍ – (Rukodělné práce např. perličkování, drátkování, malování  a další.) – p. Motyková Kučerová, Szotkowská.

úterý 31.7.

 

DEN PŘEŽITÍ, SKAUTSKÁ ABECEDA – (Dobrodružná stezka plná skautských dovedností) – p. Mizia.

středa 1.8.

 

VÝŠLAP NA HRČAVU   (Putování doprovázené turistickými zajímavostmi, hrami, opékáním a legrací.) – p. Byrtusová P., Černá.

úterý 7.8.

 

DEN REKORDŮ  (Den, kdy budeme překonávat rekordy v různých netradičních disciplínách, soutěžích, deskových hrách a kvízech. Dojde i k atakování nejvyššího vrcholu světa Mount Everestu.) -  p.

Šnajdr.

Středa 8.8.

 

VESMÍRNÁ MISE-  (Návštěva planetária Ostrava – prohlídka expozice a živě moderovaná část s názvem Čokoládová planeta, centrum Ostravy – radniční věž.) -  p. Muchová, Szkanderová.

Úterý 14.8.

 

ŠVADLENKY A KUCHTÍCI–   (Šití v rukách i na stroji, vaření dobrot v kuchyňce.)  –  p.Muchová, Martynková M.

Středa 15.8.

 

RYTÍŘSKOU STEZKOU VE SPOLEČNOSTI DRAKA –  (Putování doprovázené turistickými zajímavostmi, hrami a legrací.)  – p..Popyková, Heczková

 

Comments