Články‎ > ‎

Matematický klokan na 1. stupni

přidáno: 19. 3. 2018 10:04, autor: Miroslava Siudová   [ aktualizováno 27. 3. 2018 22:37 ]

V pátek 16.3. se konala každoroční celorepubliková soutěž Matematický klokan. Pro žáky na 1. stupni je rozdělena do dvou kategorií. Pro děti 2. - 3. tříd je určena kategorie Cvrček, jejich starší spolužáci provětrávají své mozkové závity v kategorii Klokánek.
Z každé třídy bylo vybráno 6 nejúspěšnějších řešitelů a konečné pořadí bylo následující:
                                 Cvrček (max. počet bodů 90)                                        Klokánek (max. počet bodů 120)

1. místo                           Matěj Škoda 2. A  (78 b.)                                          Vojtěch Kulich 4. B  (93b.)
2. místo                           Jakub Grunwald 2. B (74 b.)                                     Patrik Rusz 5. A  (92 b.)
3. místo                           Lukáš Marčan 3. B (72 b.)                                         Johana Byrtusová 5. A  (90 b.)

4. místo                           Patrik Gorniak 3. B  (71 b.)                                            Tobiáš Mucha 5. A  (88 b.)
5. místo                           Patrik Lavický 3. B  (68 b.)                                            Miroslav Chytka 4. A  (86 b.)
                                                                                                                         Simona Kawuloková 5. A  (86 b.)

6. místo                          Štěpán Kokeš 3. A  (65 b.)                                             Daniel Benko 5. B  (85 b.)
7. místo                          Marek Hermann 3. A  (62 b.)                                          Kateřina Hermannová 5. B  (83 b.)

8. místo                           Pavla Krenželoková 3. A  (58 b.)                                    Karolína Čavojová 4. B  (81 b.)
                                                                                                                         Dominika Cieslarová 4. B  (81 b.)
                                                                                                                         David Heczko 5. A  (81 b.)

9. místo                         Samuel Sikora 2. A  (57 b.)                                              Filip Ćmiel 5. B  (75 b.)
                                     Jonáš Babáček 2. B  (57 b.)

10. místo                      Ema Lipusová 3. B  (56 b.)                                                Matěj Bocek 5. B  (73 b.)

11. místo                      Matěj Bojko 3. A  (53 b.)                                                   Natálie Rychlíková 4. A  (72 b.)
                                    Veronika Byrtusová 3. A  (53 b)                                        Jiří Kantor 4. A  (72 b.)
                                                                                                                          Barbora Jochymková 4. B  (72 b.)

12. místo                     Daniela Martynková 2. A  (50 b.)                                         Adam Bártek 5. B  (71 b.)
                                                                                                                          Barbora Kavuláková 4. A  (71 b.)
                                                                                                                          Rostislav Ryška 5. B  (71 b.)

13. místo                     Jáchym Kozubík 3. B  (49 b.)                                              Matěj Ćmiel 4. B  (68 b.)
                                   Zuzana Cieślarová 2. B  (49 b.)                                            Tereza Jarošová 4. A  (68 b.)

 14. místo                    Filip Tobola 3. B  (48 b.)                                                      Marek Geršl 4. A (66 b.)
                                  Michal Kozielek 2. A (48 b.)                                                 Kryštof Klus 4. A  (66 b.)
                                  Jonáš Plevko 2. B  (48 b.)

15. místo                     David Schober 2. B  (47 b.)                                                  Daniel Králíček 4. B  (57 b.)
16. místo                     Klára Babáčková 3. A  (46 b.)
17. místo                    Julie Matuszná 2. A  (45 b.)
18. místo                    Jakub Rusz 2. B  (44 b.)
19. místo                     Jakub Nezval 2. B  (43 b.)
                            
Napsala: Soňa Sikorová


Comments