Články‎ > ‎

LISTOPAD VE 3.B

přidáno: 29. 11. 2018 12:44, autor: Miroslava Siudová
V listopadu jsme se museli rozloučit s naším nejmenším, ale i nejrychlejším a velmi snaživým a kamarádským spolužákem Kubíkem Nixem – odstěhoval se do Čech.  V pololetí 1. třídy přišel a už je zase pryč – to je život. Snad se mu daří a někdy si na nás vzpomene. Kromě toho jsme spolu cestovali vlakem do Třince na divadelní představení. Cestovali jsme i pěšky do Muzea v Jablunkově. Tam žáčci vyráběli krásné vánoční ozdoby.  Samozřejmě jsme se i učili. 
Myslím, že děti zaujala  prvouka, kdy jsme prakticky zjišťovali různé zákonitosti. Nesmím zapomenout i na naše skvělé zpěváky – Matyáše Martynka  (2.místo) a Kubíka Nezvala – i spolu jim to krásně ladí.

Nejen pro děti byla zajímavá přednáška o internetu a snad si samy děti uvědomí, že internet může být i nebezpečný. Na závěr připomenu naše nové kamarády z Náchoda.  Jejich dopisy  vždy potěší a jsou s nadšením čteny ostatním spolužákům. Začátek měsíce byl ve znamení Dušiček a prevence nachlazení – výrobou „vitamínových bomb“. To vše uvidíte ZDE a ZDE.
Napsala: Pavlína Byrtusová
Comments