Quadre de professionals

L'equip de l'EAP del Baix Empordà està format per 10 psicopedagogs, una treballadora social i 3 fisioterapeutes.

La Treballadora SocialMarta Casas, dóna atenció a les famílies des de les OME's, a l'ESC Vila-romà de Palamós, a l'ESC Portitxol de l'Estartit i a l'Escola Empordanet de La Bisbal d'Empordà.
Les Fisioterapeutes de l'equip, Judit Romeu
Judith Presta i Maria Torres, donen atenció a alumnes de diferents escoles del Baix Empordà.

Aquesta és la distribució per centres dels psicopedagogs de l'EAP  per a aquest curs 2018-2019:

SECTOR MUNICIPI CENTRE Professional de l'EAP
SANT FELIU SANT FELIU   Escola Baldiri BÀRBARA VERGÉS

SANT FELIU   Escola Gaziel BÀRBARA VERGÉS

SANT FELIU   Escola l’Estació GEMMA VIDAL

SANT FELIU   Escola Ardenya BÀRBARA VERGÉS

SANT FELIU
  Institut Sant Feliu  GEMMA VIDAL

SANT FELIU   Institut Sant Elm BÀRBARA VERGÉS

SANT FELIU  Fundació Cor de Maria-St.Josep BÀRBARA VERGÉS
CALONGE CALONGE   Escola P.Rosselló ANNA RIDAO

SANT ANTONI   Escola La Sínia ANNA RIDAO

SANT ANTONI   Escola Llevantí de Mar ANNA RIDAO

SANT ANTONI   Institut Puig Cargol ANNA RIDAO
VALL D’ARO SANT CRISTINA   Escola Pedralta ENCARNA PIÑEIRO

PLATJA D’ARO   Escola els Estanys ENCARNA PIÑEIRO

PLATJA D’ARO   Escola Fanals ENCARNA PIÑEIRO

CASTELL D’ARO   Escola Vall d’Aro ENCARNA PIÑEIRO

PLATJA  D’ARO   Institut Ridaura ENCARNA PIÑEIRO
PALAMOS PALAMOS   Escola Vila-romà ANNA RIDAO / MARTA C. (TS)

PALAMOS   Escola La Vila GEMMA VIDAL

VALL.LLOBREGA   Escola Vall-llobrega ENCARNA PIÑEIRO

PALAMOS   CEE Els Àngels NÚRIA PARETA

PALAMOS   Institut Palamós GEMMA VIDAL

PALAMOS   Col·legi La Salle Palamós GEMMA VIDAL

PALAMOS   Escola Vedruna Palamós ANNA RIDAO
PALAFRUGELL PALAFRUGELL   Escola Barcelò Matas LOURDES DALMAU

PALAFRUGELL   Escola Torres Jonama LOURDES DALMAU

PALAFRUGELL   Escola Pi Verd LOURDES DALMAU

PALAFRUGELL   Escola Carrilet ALINE BONET

MONT-RAS   Escola Torres Jonama MÒNICA GONZÀLEZ

BEGUR   Escola Dr. Arruga MÒNICA GONZÀLEZ

ESCLANYÀ   Escola L'Olivar Vell MÒNICA GONZÀLEZ

PALS   Escola Quermany MÒNICA GONZÀLEZ

PALAFRUGELL   Institut Frederic Martí ALINE BONET

PALAFRUGELL   Institut Baix Empordà LOURDES DALMAU

PALAFRUGELL   Col·legi Vedruna Palafrugell MÒNICA GONZÀLEZ

PALAFRUGELL   Centre Prats Carrera MÒNICA GONZÀLEZ

PALAFRUGELL   Col·legi Sant Jordi MÒNICA GONZÀLEZ
TORROELLA TORROELLA   Escola Guillem de Montgrí LÍDIA MASÓ

TORROELLA   Escola Portitxol LÍDIA MASÓ / MARTA C. (TS)

VERGES   Inst. Escola Francesc Cambó    MÒNICA GONZÀLEZ

ULLÀ   Escola Puig Rodó MÒNICA GONZÀLEZ

BELLCAIRE   Escola Rajaret MÒNICA GONZÀLEZ

ALBONS   Escola La Branca MÒNICA GONZÀLEZ

TORROELLA   Institut Montgrí        LÍDIA MASÓ

TORROELLA   Col·legi Sant Gabriel LÍDIA MASÓ
LA BISBAL LA BISBAL   Escola Joan Margarit LAURA GARCIA

LA BISBAL   Escola Mas Clarà LAURA GARCIA

LA BISBAL   Escola Empordanet LAURA GARCIA/MARTA C. (TS)

VULPELLAC   Escola Forallac LAURA GARCIA

CORÇÀ   Escola El Rodonell LAURA GARCIA

ULLASTRET   Escola L’Estany LAURA GARCIA

CRUÏLLES   Escola Les Gavarres LAURA GARCIA

SANT SADURNÍ   Escola La Pedra Dreta LAURA GARCIA

LA PERA   Escola Pedra Blanca LAURA GARCIA

LA BISBAL   Institut La Bisbal NÚRIA PARETA

LA BISBAL   Col·legi Cor de Maria LB NÚRIA PARETA