SOBRE L'INSTITUT‎ > ‎

Curs 2018-19


1. Horari marc del centre

 

Dilluns

Dimarts

Dimecres

Dijous

Divendres

8:00-08:55


 

 

 

 

 

 

 

 

 

08:55-09:50


 

 

 

 

 

 

 

 

 

09:50-10:45


 

 

 

 

 

 

 

 

 

10:45-11:15

ESBARJO   ESO / CICLES / PTT

11:15-11:45

 Lectura

 

 Lectura

 

 Lectura

 

Lectura

 

Lectura

 

11:45-12:40


 

 

 

 

 

 

 

 

 

12:40-13:35

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

13.35-14:30

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

14:30-16:00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

16:00-17:00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

17:00-18:00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

18:00-19:00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

19:00-21:00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

CICLES FORMATIUS

 

ESO / PTT

 

 

 











































Podeu consultar el calendari del curs a l'Agenda d'aquesta mateixa pàgina.

Horari d'administració: de dilluns a divendres de 9 a 12h.

2. Professorat

ÀMBIT DE LLETRES

ÀMBIT CIENTÍFIC I TECNOLÒGIC

ÀMBIT DE SOCIALS, MÚSICA , VISUAL I PLÀSTICA I EDUCACIÓ FÍSICA

ÀMBIT D’ORIENTACIÓ

ÀMBIT DE CUINA I SALA

 Iglésias, Ruth

Morcillo, Montserrat

Romartínez, Marga

Espada, Concepción

Vega, Yolanda

Valentín, Jessica

Candelich , Sílvia

Carratalà, Adriana

Fernández, Mari

Teruel, Esperanza

Vila, Ester

García, Anna

Barberà, Arnau

Castaño, Sara

Cuní, Òscar

Ginel, Francesc

Miró, Martí

Pineda, Cristina

Escurriol, Verònica

Gamundí,  Marta


Torrebejano, Mari Carmen

Flaqué, Gerard

Beltrán , Víctor

Noguer, Berta

Amo, Laura

Casas, Azahara

Laguna, Anna

Sánchez, Àngels


Ballescà, Cristina

Conesa, Ester

Costa, Mercè

Muñoz, David

Reyner, Glòria

Maestre, Noemí


Cervera, Iván

Heras, Carles

Figueras , Juan

Martínez, Alberto

Camarón, Mercedes

Fernández, Josep

Freixas Marc

Martínez, Loida

Lecina, Núria





3. Equip directiu i consell escolar
      • Directora                                                Mercè Costa
      • Cap d'Estudis                                         Montse Morcillo
      • Cap d'Estudis de Formació Professional Núria Lecina
      • Coordinadora Pedagògica                      Azahara Casas
      • Secretària                                              Sara Castaño


         

NOM

COGNOM1

COGNOM 2

SECTOR

COMISSIÓ

ALTA








ED / President

Mercè

Costa

Bransuela

ED- Dir

Totes

21/12/2016

ED / Vocal

Núria

Lecina

Fuster

ED- Cap Est.

Comissió seguiment Cicles FGM


ED /Secretària

Sara

Castaño

Tello

ED – Sec

Permanent/

Econòmica/

Solidaritat


PROF / Vocal

Marga

Romartínez

Bas

Professorat

 

 

PROF / Vocal




Professorat

Igualtat gènere


PROF / Vocal

Azahara

Casas

Sánchez

Professorat

Solidaritat

01/09/2013

PROF / Vocal

Alberto

Martínez

Fernández

Professorat


21/12/2006

PROF / Vocal

Glòria

Reyner

Xiol

Professorat

CEM

21/01/2013

PROF / Vocal

Ester

Conesa

Sanuy

Professorat

Convivència

15/12/2014

P/M / Vocal

Ester

Carranza

Buenafuente

Pares i Mares


21/12/2016

P/M / Vocal

Eva

González

Gàmez

Pares i Mares


16/12/2014

ALUMNES

Elsa

Danot

Sánchez

Alumnat


16/12/2014

ALUMNES

Raquel

Soldado

Balmisa

Alumnat


21/12/2016

ALUMNES

Ivan

Verdaguer

Zafrilla

Alumnat


21/12/2016

AMPA / Vocal

Dolores

Criado


AMPA


01/09/2017

PAS E / Vocal

Ana

Salazar

Ruiz

PAS Educ.


14/12/2010

PAS  / Vocal

Núria

Roig

Barnet

PAS


21/12/2016

AJUNTAMENT

José A.

Montero

Domínguez

Ajuntament


14/12/2010

4. Tutories

tutories

1r a

CRISTINA PINEDA

1r b

ESTER VILA

1r c

arnau Barberà

psicopedagog 1r

DAVID MUÑOZ

2n a

ANNA LAGUNA

2n b

ADRIANA CARRATALÀ

2n c

VÍCTOR BELTRÁN

psicopedagoga 2n

CRISTINA BALLESCÀ

3r a

ANNA GARCÍA

3r b

MARTÍ MIRÓ

3r c

MARGA ROMARTÍNEZ

psicopedagoga 3r

ESTER CONESA I NOEMÍ MAESTRE

4t a

MARTA GAMUNDÍ

4t b

YOLANDA VEGA

4t c

LAURA AMO

psicopedagoga  4t

GLÒRIA REYNER

CFGM Cuina 1

ALBERTO MARTÍNEZ

CFGM cuina 2

JUAN FIGUERAS

CFGM restauració 1

MERCEDES CAMARÓN

CFGM restauració 2

JOSEP FERNÁNDEZ

 


5. Coordinació

coordinació de nivells eso

Coordinació general de caps dels equips de nivell: Coordinadora Pedagògica

MONTSE MORCILLO

Coordinadora Equip Docent/Convivència/PAT i Sortides de 1r ESO

DAVID MUÑOZ

Coordinadora Equip Docent/Convivència, PAT i Sortides de 2n ESO

CONCHI ESPADA

Coordinador Equip Docent/Convivència, PAT i Sortides de 3r ESO

MARI FERNÁNDEZ

Coordinadora Equip Docent/Convivència, PAT i Sortides de 4t ESO

ÀNGELS SÀNCHEZ

 

 CFGM CUINA I RESTUARACIÓ

CCdN Coordinació pedagògica equip de nivell i tutorial de CFGM : Cap d’Estudis de FP

Cap de cicle de cuina

Cap de cicle de restauració

Núria Lecina

Juan Figueras

Marc Freixas

 

CoordinaciÓ  SIEI :  Ester Conesa



 

coordinació d’àmbits competencials

CCdA Coordinació general de caps d’àmbit: Cap d’Estudis

AZAHARA CASAS

Cap de l’Àmbit  de Lletres

RUTH IGLESIAS

Cap de l’Àmbit de Ciències

ANNA GARCIA

Cap de l’Àmbit  Muvisoced

MARICARMEN TORREBEJANO

 

Orientació psicopedagògica per nivells

Orientació escolar 1r

DAVID MUÑOZ

Orientació escolar 2n

CRISTINA BALLESCÀ

Orientació escolar 3r

ESTER CONESA

Orientació escolar 4t

GLÒRIA REYNER




Ċ
Institut Marta Mata,
11 de set. 2018, 22:14
Ċ
Institut Marta Mata,
11 de set. 2018, 22:15
Ċ
Institut Marta Mata,
11 de set. 2018, 22:15
Ċ
Institut Marta Mata,
11 de set. 2018, 22:15