ESO

En aquesta pàgina us deixem els dies i les hores de contacte dels tutors individuals de cada curs d'ESO. Si voleu consultar informació específica de cada curs haureu de situar-vos sobre la pestanya ESO i desplegar el menú. 


1r d'ESO
COORDINADOR :  Quim Chaves 
TUTORA DE CLASSE GRUP A: Laura García
TUTORA DE CLASSE GRUP B: Quim Chaves
TUTORA DE CLASSE GRUP C: Alba Bach

TUTORIES INDIVIDUALS:(per entrevistar-vos amb els tutors concerteu prèviament hora)
         
Quim Chaves       qchaves@castelldelquer.cat       Atenció als pares: dilluns 10:50-11:45






         Laura García        lgarcia@castelldelquer.cat         Atenció als pares: dimecres 10:50-11:45
         Roser Muntadas    rmuntadas@castelldelquer.cat   Atenció als pares: divendres 9:35-10:30
         Teresa Cabanas    tcabanas@castelldelquer.cat      Atenció als pares: divendres 11:45-12:40
         M. Alba Bach       abach@castelldelquer.cat           Atenció als pares: dimecres 10:50-11:45
         Natàlia Amaro     namaro@castelldelquer.cat        Atenció als pares: dimarts 9:35-10:30
         Bàrbara Brull       bbrull@castelldelquer.cat          Atenció als pares: divendres 10:50-11:45
         Toni Xifré            axifre@castelldelquer.cat         Atenció als pares: dimarts 10:50-11:45
         Núria Rovira        nrovira@castelldelquer.cat       Atenció als pares: dijous 12:55-13:50


2n d'ESO
COORDINADORA:
Susana Ortega
TUTORA DE CLASSE GRUP A: Susana Ortega
TUTORA DE CLASSE GRUP B: Montse Pintó 

     






TUTORIES INDIVIDUALS:(per entrevistar-vos amb els tutors concerteu prèviament hora): 

                 
Susana Ortega    sortega@castelldelquer.cat    Atenció als pares: dilluns 9:35-10:30
                  Montse Pintó     mpinto@castelldelquer.cat      Atenció als pares: 
dimarts 11:45-12:40
                  Lluís Forcada      lforcada@castelldelquer.cat   Atenció als pares: 
dimarts 10:50-11:45
                  Maribel Giró       mgiro@@castelldelquer.cat     Atenció als pares: dilluns 11:45-12:40
                  Ramon Mas         rmas@castelldelquer.cat         Atenció als pares: 
dimarts 9:35-10:30
                  Esther López       elopez@castelldelquer.cat      Atenció als pares: 
dilluns 8:40-9:35
                  Núria Rovira        nrovira@castelldelquer.cat     Atenció als pares: 
dijous 12:55-13:50



3r d'ESO
COORDINADORA:     M.Isabel Fernández
TUTORA DE CLASSE GRUP A: 
M.Isabel Fernández
TUTORA DE CLASSE GRUP B: Guillem Pladelasala

TUTORIES INDIVIDUALS:(per entrevistar-vos amb els tutors concerteu prèviament hora)
                     M. Isabel Fernández   ifernandez@castelldelquer.cat   Atenció als pares: dijous 11:45-12:40      
                     Guillem Pladelasala  gpladelasala@castelldelquer.cat  Atenció als pares: dimarts 8:40-9:35
             Núria Robles         nobles@castelldelquer.cat               Atenció als pares: dimarts 12:55-13:50
             Ferran Ferrero      fferrero@castelldelquer.cat             Atenció als pares: dimarts 11:45-12:40
             Xavi Vall               xvall@castelldelquer.cat                  Atenció als pares: dimarts 10:50-11:45
             Núria Rovira        nrovira@castelldelquer.cat                Atenció als pares: dijous 12:55-13:50



4t d'ESO
COORDINADORA: Ester Bascuas
TUTORA 4t A:     Ester Bascuas 
TUTORA 4t B:     Judit Boix

TUTORIES INDIVIDUALS  (per entrevistar-vos amb els tutors concerteu prèviament hora)
            Ester Bascuas    ebascuas@castelldelquer.cat   Atenció als pares: dimecres 10:50-11:45
            Judit Boix         jboix@castelldelquer.cat         Atenció als pares: dilluns 12:55-13:50
            Marc Pons         mpons@castelldelquer.            Atenció als pares: dimecres 10:50-11:45
            Alba Busquet     abusquet@castelldelquer.cat   Atenció als pares: dilluns 11:45-12:40
            Ricard Torres     rtorres@castelldelquer.cat      Atenció als pares: dijous 11:45-12:40
            Núria Rovira      nrovira@castelldelquer.cat      Atenció als pares: dijous 12:55-13:50