ESO

En aquesta pàgina us deixem els dies i les hores de contacte dels tutors individuals de cada curs d'ESO. Si voleu consultar informació específica de cada curs haureu de situar-vos sobre la pestanya ESO i desplegar el menú. 


1r d'ESO
COORDINADORA : Dolors Pujols 
TUTORA DE CLASSE GRUP A:
 Dolors Pujols
TUTOR DE CLASSE GRUP B:  Alba Bach
TUTORIES INDIVIDUALS:(per entrevistar-vos amb els tutors concerteu prèviament hora)
        M. Alba Bach       abach@castelldelquer.cat          Atenció als pares: dimarts 11:45-12:40
         Maribel Giró        mgiro@castelldelquer.cat          Atenció als pares: divendres 10:50-12:45
        Dolors Pujols        dpujols@castelldelquer.cat          Atenció als pares: divendres 12:55-13:50
         Ricard Torres      rtorres@castelldelquer.cat         Atenció als pares:  divendres 9:35-10:30
        Toni Xifré            axifre@castelldelquer.cat           Atenció als pares:  dimecres 11:45-12:40


2n d'ESO
COORDINADOR: Quim Chaves
TUT
ORA DE CLASSE GRUP A:  Natàlia Amaro
TUTORA DE CLASSE GRUP B:  Quim Chaves
TUTORA DE CLASSE GRUP C: Susana Ortega
TUTORIES INDIVIDUALS:(per entrevistar-vos amb els tutors concerteu prèviament hora): 
                  T
eresa Cabanas   tcabanas
@castelldelquer.cat    Atenció als pares: dimecres 9:35-10:30
                  Quim Chaves       qchaves
@castelldelquer.cat      Atenció als pares: 
 dimarts  9:35-10:30
                  Sergio Jodar        sjodar@castelldelquer.cat        Atenció als pares:   
                 
 Esther López       elopez@castelldelquer.cat        Atenció als pares: dimecres 12:55-13:50
                  Susana Ortega     sortega@castelldelquer.cat       Atenció als pares



3r d'ESO
COORDINADOR: Guillem Pladelasala
TUTORA DE CLASSE GRUP A: 
 Guillem Pladelasala
TUTORA DE CLASSE GRUP B:  M. Isabel Fernández

TUTORIES INDIVIDUALS:(per entrevistar-vos amb els tutors concerteu prèviament hora)
En el cas que les famílies desitgin una entrevista amb les tutores individuals es pot demanar hora telefònicament o bé es pot posar en contacte mitjançant l'agenda de l'alumne/a o el correu electrònic del tutor individual 
             Alba Busquet              abusquet@castelldelquer.cat   
             M. Isabel Fernández   ifernandez@castelldelquer.cat   
             Lluís Forcada              lforcada@castelldelquer.cat   
            Guillem Pladelasala     gpladelasala@castelldelquer.cat  
            Gemma Pons                gpons@castelldelquer.cat
    Rosa Brucart                rbrucart@castelldelquer.cat



4t d'ESO
COORDINADORA Ester Bascuas
TUTORA 4t A     Montse Pintó 
TUTORA 4t B     
Ester Bascuas
TUTORA 4t C     Judit Boix

TUTORIES INDIVIDUALS 
 (per entrevistar-vos amb els tutors concerteu prèviament hora)
            Ester Bascuas    ebascuas@castelldelquer.cat   Atenció als pares: 
            Judit Boix         jboix@castelldelquer.cat         Atenció als pares: 
            Montse Pintó     mpinto@castelldelquer.cat      Atenció als pares: 
            Marc Pons         mpons@castelldelquer.            Atenció als pares: