Aktualności‎ > ‎

IV Mikołajkowe Zawody Pływackie pod patronatem Burmistrza Gminy I Miasta Sokołów Młp.

opublikowane: 10 mar 2015, 22:12 przez Grzegorz Wójcikiewicz
06.12.2014 r na Krytej Pływalni w Sokołowie Młp. odbyły się IV Mikołajkowe Zawody Pływackie pod patronatem Burmistrza GiM Sokołów Młp. Zawody były skierowane głównie do najmłodszych pływaków naszej pływalni, uczestników zajęć wodnego przedszkola oraz sekcji pływackiej „Mors”, a także wszystkich, którzy aktywnie uczą się pływać w ciągu roku na naszym obiekcie. Turniej cieszył się bardzo dużym zainteresowaniem, we wspólnej rywalizacji udział wzięło około 80 pływaków i pływaczek. Pierwsza część zawodów odbyła się na części rekreacyjnej gdzie najmłodsi mieli do pokonania dystans 12,5 m. Druga część zawodów odbywała się na basenie sportowym gdzie uczniowie z kl „0” do II pokonali dystans 25 m. stylem dowolnym, natomiast dzieci z klasy III do IV mieli do przepłynięcia 50 m. stylem dowolnym. Wszyscy uczestnicy pokonali wyznaczone dystanse i w nagrodę, każdy uczestnik został uhonorowany pamiątkowym medalem, słodkim upominkiem oraz nagrodą rzeczową ufundowaną przez sponsorów oraz organizatorów zawodów, którymi byli: Zespół Szkół im. J.P. II w Sokołowie Młp. oraz Kryta Pływalnia w Sokołowie Młp. Ponadto dla wszystkich najmłodszych uczestników został wręczony pamiątkowy dyplom za udział w zawodach, natomiast starsi uczestnicy dostali dyplomy za pierwsze 3 miejsca z najlepszymi czasami. Za niesamowitą atmosferę na trybunach oraz gorący doping dziękujemy kibicom. Serdeczne podziękowania dla sponsorów, oraz wszystkich którzy przyczynili się do bezpiecznego i sprawnego przeprowadzenia tej imprezy, przede wszystkim dyr. Zespołu Szkół im. J. P. II w Sokołowie P. Wiesławowi Sondejowi oraz dyr. Krytej Pływalni p. Romanowi Kochańskiemu, wszystkim pracownikom Krytej Pływalni pełniącym w tym dniu dyżur, oraz nauczycielom z Z.S. W Sokołowie Młp. za poświęcony czas i zaangażowanie. Dziękujemy za wspólną zabawę i do zobaczenia w przyszłym roku.