Марцева Л.А.

Марцева Людмила Андріївна

Народилася 3 лютого 1961 року в місті Вінниці.

У 1978 році закінчила Вінницьку середню школу № 6. Із 1979 р. до 1984 р. навчалась у Вінницькому державному педагогічному інституті імені М. Островського на природничо-географічному факультеті, який закінчила з відзнакою і здобула кваліфікацію: вчитель географії та біології.

Із 1984 р. працює викладачем Вінницького технічного коледжу.

У 1990 - 1993 рр. отримала другу вищу освіту у Московському державному відкритому педагогічному інституті, де здобула кваліфікацію вчителя хімії.

У Вінницькому технічному коледжі Людмила Андріївна очолювала Циклову комісію природничо-математичних дисциплін, викладала такі предмети: Загальна біологія, Хімія, Екологія, Економічна та соціальна географія зарубіжних країн. Брала активну участь у громадській роботі коледжу.

Із 1984 до 2008 рр. була класним керівником 6 студентських груп.

Марцева Л.А. нагороджена почесними грамотами Міністерства освіти України, у 1999 році – знаком “Відмінник освіти”, а у 2004 році отримала педагогічне звання “Викладач-методист”.

У 2006 році нагороджена медаллю Міністерства освіти і науки України “Петро Могила”.

У грудні 2005 року Марцева Л.А. захистила кандидатську дисертацію з теми “Організаційно-педагогічні умови виховної роботи в технічних коледжах” та здобула науковий ступінь кандидата педагогічних наук зі спеціальності «Теорія і методика професійної освіти».

Марцева Л.А. – автор понад 40 наукових статей у провідних фахових виданнях і збірниках наукових праць.

Comments