Увага! Конкурс

ОГОЛОШЕНО КОНКУРС

Відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Кодексу законів про працю України, Господарського кодексу України, Закону України «Про освіту», враховуючи вимоги постанови Кабінету Міністрів України від 12.07.2017 № 545 «Про затвердження Положення про інклюзивно-ресурсний центр»», рішення сесії Гуляйпільської міської ради від 21.03.2018 року №16 «Про затвердження Порядку призначення на посаду директора та фахівців КОМУНАЛЬНОЇ УСТАНОВИ «ІНКЛЮЗИВНО-РЕСУРСНИЙ ЦЕНТР» ГУЛЯЙПІЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ» відділ освіти, молоді та спорту Гуляйпільської міської ради ОГОЛОШУЄ КОНКУРС на заміщення вакантної посади вчителя-реабілітолога КОМУНАЛЬНОЇ УСТАНОВИ «ІНКЛЮЗИВНО-РЕСУРСНИЙ ЦЕНТР» ГУЛЯЙПІЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ, що знаходиться за адресою: Запорізька обл., м. Гуляйполе, вул. Цвітна, 8.

Вимоги до кандидатів: громадянство України; вільне володіння державною мовою; вища педагогічна освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста за спеціальністю «Лікувальна фізкультура», «Реабілітологія», кваліфікація «вчитель-реабілітолог» та стаж роботи за фахом.

Особи, які виявили бажання взяти участь у конкурсі, подають такі документи: заяву про участь у конкурсі, автобіографію, особовий листок з обліку кадрів, заповнену особову картку (форма П-2), дві фотокартки розміром 4 х 6 см; копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня; копію документа, який посвідчує особу (паспорт), копію трудової книжки, згоду на збір та обробку персональних даних.

Особи можуть подавати додаткову інформацію стосовно своєї освіти, досвіду роботи, професійного рівня і репутації (характеристики, рекомендації, наукові публікації тощо).

Засідання конкурсної комісії відбудеться через 30 календарних днів з дня опублікування інформації.

Кандидати подають документи, особисто протягом 30 календарних днів з дня опублікування оголошення до відділу освіти, молоді та спорту Гуляйпільської міської ради за адресою: 70200, Запорізька обл., м. Гуляйполе, вул. Пологівський шлях, 28, у робочі дні з 08 до 16 години.

Додаткову інформацію щодо умов проведення конкурсу можна отримати за тел. 4-14-82.

Наказ від 28.11.2018 № 341 «Про конкурс на заміщення вакантної посади вчителя-реабілітолога комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Гуляйпільської міської ради»

Нормативна база


Рішення сесії Гуляйпільської міської ради від 30.05.2018 року № 13 «Про Порядок призначення на посаду
керівників закладів загальної середньої освіти Гуляйпільської міської ради»

Завершені конкурси