Новини‎ > ‎

Вітаємо колегу!

опубліковано 7 жовт. 2018 р., 20:49 Ірина Бодня   [ оновлено 8 жовт. 2018 р., 08:00 ]
День працівників освіти став особливо сонячним та щедрим для нашої колеги – вчителя-логопеда закладу дошкільної освіти ясла-садок «Сонечко» Каплунової Людмили Леонідівни. Творча праця педагога, її багаторічний досвід та глибоке розуміння своєї справи увінчалися успіхом. Вона стала лауреатом щорічної обласної педагогічної премії.

Педагогічну премію вручив голова Запорізької обласної державної адміністрації К.І. Бриль на урочистому святкуванні Дня працівників освіти, яке відбулося в концертному залі ім. Глінки.

32 роки Людмила Леонідівна працює у закладі дошкільної освіти, не одне покоління дітей виплекала, навчила, розкрила перед ними красу та милозвучність рідної мови.

У районі та в області її знають як творчого педагога, який володіє інноваційними освітніми технологіями та застосовує їх у логопедичній роботі з дітьми.

Педагог тривалий час працює над проблемою корекції мовленнєвих вад у дітей дошкільного віку. Створила «Парціальну програму з корекції мовленнєвого розвитку дітей із загальним недорозвиненням мовлення в умовах спеціальної групи» з системою корекційних занять, що отримав схвалення науково-методичної ради КЗ «ЗОІППО»ЗОР. Ці матеріали були представлені на обласній виставці «Освіта Запорізького краю – 2018». Як результат – звання лауреата виставки.

Вчитель-логопед створила дидактичну базу логопедичного кабінету з розвитку лексико-граматичних категорій, зв’язного мовлення, звуковимови та навчання грамоти. Придбаний та виготовлений нею за допомогою цифрових технологій дидактичний матеріал відповідає гігієнічним, методичним та естетичним вимогам і має розвивальний характер.

У колективі Людмилу Леонідівну поважають за професіоналізм, готовність допомогти.

Щиро бажаємо Людмилі Леонідівні подальших успіхів, творчої наснаги, міцного здоров’я, завзяття та оптимізму. Нехай впродовж педагогічної діяльності її супроводжують любов вихованців, шана батьків, повага колег і просто удача!