Новини‎ > ‎

Вибір майбутньої професії – це серйозний крок

опубліковано 7 бер. 2019 р., 03:15 Ірина Бодня   [ оновлено 7 бер. 2019 р., 03:16 ]
Вибір майбутньої професії – це серйозний крок, який учні випускних класів роблять на підставі власних вподобань, знань, рекомендацій. Хто як не директори закладів освіти є тими авторитетними особами, до кого прислухаються школярі. Розуміння цього фактору лягло в основу ідеї організації поїздки до Таврійського державного агротехнологічного університету. Важко переоцінити значущість таких поїздок для формування уявлення про якість освітніх послуг будь-якого вузу.

28 лютого 2019 року на базі Таврійського державного агротехнологічного університету відбувся семінар щодо особливостей навчання у даному закладі вищої освіти.

Серед запрошених на захід – передставники методичного кабінету відділів освіти Гуляйпільської міської ради, Пологівської районної державної адміністрації, директори закладів освіти Гуляйпільської міської ради та Пологівської районної державної адміністрації, фахівець Гуляйпільської філії Запорізького центру зайнятості.

Ректор університету, доктор технічних наук, професор, член-кореспондент НААНУ Володимир Миколайович Кюрчев детально познайомив учасників з університетом, спеціальностями ТДАТУ. Значна увага була приділена пріоритетам та перевагам навчання у Таврійському державному агротехнологічному університеті.

Студенство університету представив випускник КЗ «Гуляйпільський колегіум «Лідер» Мінкін Олександр, який розповів про гарні враження від навчання в університеті, від створених умов для дозвілля та розвитку.
Спілкування з ректоратом, викладачами, екскурсія університетськими корпусами, аудиторіями, лабораторіями залишила у присутніх незабутні враження про технічне оснащення, матеріальну базу, сучасний підхід до формування напрямків освітньої діяльності вишу.

Зустріч була надзвичайно теплою, цікавою та корисною. Всі учасники висловили думку про те, що наслідки даного заходу будуть плідними як для учнів, майбутніх студентів, так і для вищого навчального закладу, до якого наші випускники підуть навчатися.