Новини‎ > ‎

Третя сесія підвищення кваліфікації вчителів, що впроваджуватимуть Державний стандарт початкової освіти у 2019/2020 р.

опубліковано 8 лист. 2018 р., 09:16 Ірина Бодня   [ оновлено 8 лист. 2018 р., 09:17 ]
01.11.2018 року закінчилася третя сесія підвищення кваліфікації вчителів, що впроваджуватимуть Державний стандарт початкової освіти у 2019/2020 р.

Перший день сесії був надзвичайно цікавим та продуктивним, адже вчителі опановували методики навчання дітей за допомогою шести цеглинок LEGO. Тренінг для вчителів Гуляйпільщини провела старший викладач кафедри початкової освіти ЗОІППО Андрющенко Олена Олександрівна. 

Вчителі були здивовані тим, що конструктор LEGO можна використовувати для проведення практично будь-якого шкільного уроку: математики, української чи іноземної мови, читання, фізкультури тощо. Кубики LEGO роблять кожний урок різним та цікавим для дітей. Таким чином процес навчання стає веселою грою!

Другого дня педагоги розглянули питання про сучасні підходи до здійснення формувального оцінювання учнів і спостереження за навчальним поступом учнів та на практиці опрацювали стратегію «Джигсоу». 
Завершальний день відзначився зустріччю з Варецькою Оленою Володимирівною у якості супервізора, яка ще й ознайомила педагогів із тренінгами, які будуть проводитися кафедрою початкової освіти ЗОІППО у 2019 році. 

Проблеми інклюзивної освіти для дітей з особливими освітніми проблемами педагоги розглядали разом із старшим викладачем кафедри реабілітаційної педагогіки та здорового способу життя Мінаковою Іриною Валентинівною.

І найприємніша мить – отримання сертифікатів! Тренери Пузан Н.Я. та Лапіна Т.М. дякують вчителям за плідну працю, творчість, креатив та позитив! Також велика вдячність директору Гуляйпільського колегіуму «Лідер» Лопатіній Людмили Валентинівні за комфортні умови навчання.