Новини‎ > ‎

Серпнева колегія освітян – старт Нової української школи

опубліковано 5 вер. 2018 р., 21:06 Ірина Бодня   [ оновлено 6 вер. 2018 р., 12:22 ]
29 серпня 2018 року в залі КЗ «Центр дитячої та юнацької творчості» відбулося розширене засідання колегії відділу освіти, молоді та спорту Гуляйпільської міської ради. На засіданні були присутні: міський голова Ярмак С.О., старший викладач кафедри андрагогіки КЗ»ЗОІППО» ЗОР Науменко М.П., члени колегії, педагогічні колективи громади, педагоги Гуляйпільської спеціальної школи-інтернат.

Колегія розпочалася вітанням міського голови С.О. Ярмака кращих педагогів, яким у переддень на засіданні обласної колегії було вручено високі нагороди: Столяренко С.А., директор спеціальної школи-інтернат, нагороджений орденом «За заслуги перед Запорізьким краєм» ІІІ ступеня, Лапіна Т.М., заступник директора з науково-методичної роботи Гуляйпільського колегіуму «Лідер» – відзнакою МОН України – нагрудним знаком «Василь Сухомлинський».

Науменко В.П., начальник відділу освіти, молоді та спорту, у своїй доповіді підбив підсумки роботи у 2017/2018 навчальному році та визначив основні напрямки і перспективи роботи системи освіти у 2018/2019 навчальному році в рамках Нової української школи. Естафету підхопив науковець Науменко М.П., який виступив з питанням «Основні орієнтири розвитку освіти Запорізької області». Кущ І.О., директор КУ «ІРЦ» ГМР розповіла про роботу Інклюзивно-ресурсного центру як гаранта забезпечення права дітей з особливими освітніми потребами на здобуття освіти. Заїченко С.І., директор КЗ «Гуляйпільська ЗОШ І-ІІІ ступенів» ГМР розповів про проблеми і перспективи сільської школи в умовах громади. Завершилося обговорення доповіді виступом Товстик С.А., директора КЗ «ЗДО «Веселка» ГМР з питанням «Розвиток дошкільної освіти на нових етапах державного розвитку».

Були прийняті важливі для подальшого функціонування системи освіти громади рішення колегії.