Новини‎ > ‎

Продовжено роботу по проекту «BE PROFI: платформа кар’єрного орієнтування молоді»

опубліковано 15 квіт. 2019 р., 05:33 Ірина Бодня   [ оновлено 15 квіт. 2019 р., 05:33 ]
11.04.2019 року на базі КЗ «Гуляйпільський колегіум «Лідер» ГМР відбувся ІІІ методологічний семінар для освітян ЗЗСО Гуляйпільської міської ради в рамках проекту «BE PROFI: платформа кар’єрного орієнтування молоді», підтриманого Німецьким товариством з міжнародної співпраці (GIZ).

На запрошення організатора проекту в Гуляйпільській МТГ Лопатіної Л.В., директора КЗ «Гуляйпільський колегіум «Лідер» ГМР, в семінарі взяли участь представники ГО «Фонд «Професійний розвиток Харкова» Наталія Кругла та Ірина Ільченко.

Освітяни наполегливо працювали над проблемним питанням семінару «Зміна парадигми сімейного виховання – вимога часу». Опанували нестандартні підходи, робили перші кроки щодо впровадження сучасної моделі кар’єрного орієнтування молоді.

Основний акцент було зроблено на неформальному комплексному підході до кожної складової проекту: навчання освітян, робота з підлітками, співпраця з батьками.

Після закінчення семінару для організаторів та освітян – тренерів настає відповідальна пора: якісна підготовка 3-х денного сімейного кар’єрного табору «Лабораторія майбутнього». На початку червня 2019 року колегіум «Лідер» чекає 20 підлітків, 20 батьків та 10 освітян ЗЗСО Гуляйпільської громади для реалізації проекту «BE PROFI: платформа кар’єрного орієнтування молоді» на практиці.