Новини‎ > ‎

Освітній проект «Формування й оцінювання громадянських компетентностей в освітньому процесі на рівні базової середньої школи»

опубліковано 5 лист. 2019 р., 07:53 Ірина Бодня   [ оновлено 5 лист. 2019 р., 07:53 ]
Педагоги опорного закладу «Престиж» активно долучилися до пілотування освітнього проекту «Формування й оцінювання громадянських компетентностей в освітньому процесі на рівні базової середньої школи» у рамках Програми «Демократична школа». Після апробації вправ з посібника громадянської відповідальності «Громадянська відповідальність. 80 вправ» 1 листопада ми мали нагоду обговорити актуальні питання формування й оцінювання громадянських компетентностей з нашим тренером Кідаловою Наталією, яка в цьому році стала переможницею конкурсу Global Teacher Prize Ukraine.

Зустріч була цікавою, змістовною, пізнавальною, у формі тренінгу, по закінченню якого вчителі впевнилися в тому, що знаходяться на правильному шляху, вони обмінялися власними враженнями від проведених з учнями вправ, визначили виявлені під час практичного процесу труднощі і проблеми, зупинилися на позитивних моментах та на емоціях, які викликали в учнів ці вправи. Зустріч відбулася у творчій невимушеній атмосфері, кожен висловлював своє бачення вправ, які сприяють становленню демократії, розвитку комунікації, емпатії, співпраці з різними людьми, вчать поважати себе і іншого. Креативність тренера Наталії захопила всіх і надихнула на пошук оптимальних освітніх технологій, методів і засобів формування громадянських компетентностей. Робота педагогічного колективу по адаптації вправ триває.