Новини‎ > ‎

Нарада для директорів закладів освіти

опубліковано 22 лист. 2019 р., 10:13 Ірина Бодня   [ оновлено 22 лист. 2019 р., 10:14 ]
19 листопада 2019 року на базі комунального закладу «Центр дитячої та юнацької творчості» Гуляйпільської міської ради відбулася нарада В.П. Науменком, начальником відділу освіти, молоді та спорту Гуляйпільської міської ради, для директорів закладів освіти Гуляйпільської міської ради. 
На початку наради Віктор Павлович представив присутнім О.В. Павелько, новопризначеного методиста методичного кабінету відділу освіти. 

В ході наради розглядалися питання про допуск дітей до спортивних змагань та про виконання Положення «Про затвердження Порядку розслідування та обліку нещасних випадків, професійних захворювань та аварій на виробництві» №337 від 17.04.2019 року; про організацію харчування здобувачів освіти закладів освіти громади та про систему безпеки харчових продуктів відповідно п.1 ч.1 ст.6 та ч.7 ст.18 Закону України «Про державний контроль за дотриманням законодавства про харчові продукти, корми, побічні продукти тваринного походження, здоров’я та благополуччя тварин», з метою впровадження Системи управління безпечністю харчових продуктів (НАССР). 
А.В. Куріленко, методист методичного кабінету відділу освіти, молоді та спорту Гуляйпільської міської ради, підвела підсумки участі учнів ЗЗСО в І етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів членів Малої академії наук України. 

О.І. Горпинич, головний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту Гуляйпільської міської ради звернула увагу керівників ЗЗСО на порядок оформлення документів ЗНО.