Новини‎ > ‎

Молодь – це наше майбутнє

опубліковано 28 жовт. 2018 р., 21:29 Ірина Бодня   [ оновлено 28 жовт. 2018 р., 21:30 ]
Основа розвитку громади – це її люди. А вже потім цей масив формує підґрунтя для забезпечення економічних ресурсів ОТГ. Людина комфортно почувається там, де вона народилася, де проживають її близькі люди. І якщо їй комфортно, то вона здатна до нових звершень. Нові віяння змін у світовій інтеграції наштовхують на акцентуванні роботи з молоддю. 

Молодь – це особи від 14 до 35 років, які часто вдаються до радикальних дій, здатні до швидких змін. Це цінний ресурс, який потрібно залучати до участі в громаді.

16 жовтня 2018 року в м. Запоріжжі був проведений семінар «Молодіжна
політика в умовах децентралізації» за участі Наталії Власової, начальника Управління молоді, фізичної культури та спорту Запорізької ОДА. Було наголошено про важливість залучення молоді до вирішення питань в громаді. 
Голова ГО «YES» Валерія Овчарова виділила основні аспекти молодіжної політики на сьогоднішній день. Пані Валерія познайомила з алгоритмом створення молодіжної ради, яка повинна бути пріоритетною складовою у розвитку громади. Друга половина дня була присвячена висвітленню результатів дослідження молодіжної роботи в ОТГ Запорізької області, де висвітлювалися дані і по Гуляйпільській громаді. Можна зробити висновки – є ще над чим працювати.

За результатами дослідження створено Дорожню карту розвитку молодіжної політики в ОТГ. Гуляйпільська ОТГ займає на ній передові позиції за кількістю молоді та створених осередків для творчості серед громад північно-східного регіону України.