Новини‎ > ‎

Хмарні технології і освіті" - актуальна тема сьогодення

опубліковано 2 лист. 2018 р., 06:29 Ірина Бодня   [ оновлено 2 лист. 2018 р., 06:30 ]
Саме цій проблемі був присвячений тренінг, що проводився з 29 жовтня по 02 листопада на базі Гуляйпільського колегіуму "Лідер" для педагогічних працівників району. Провела його вчитель інформатики цього закладу, методист методичного кабінету відділу освіти, молоді та спорту Гуляйпільської міської ради Бодня І.В. Всього на тренінгу було присутніми 22 педагоги, серед яких 13 працівників закладів загальної середньої та дошкільної освіти Гуляйпільської МТГ, 2 – Гуляйпільської районної адміністрації, 5 – Воздвижівської ОТГ, директори Центру дитячої та юнацької творчості та Інклюзивно-ресурсного центру ГМР.
Переглянути презентацію про учасників тренінгу ожна за посиланням https://rvogp-my.sharepoint.com/…/EcsOMoIJTKtDudmw9-WSXJ0B_…

Учасники тренінгу ознайомилися з хмарними технологіями (сервіси Office 365 і G Suit) та особливостями їх впровадження у освітній процес.

Під час практичної частини тренінгу учасники скористалися корпоративними акаунтами Office 365 та G Suit, працювали з онлайн документами, навчилися надавати посилання для спільної роботи в них; створювали анкети та тести для опитування всіх учасників освітнього процесу, сайти та записні книжки, дистанційні курси в Class Room тощо. Підбиваючи підсумки заходу учасники тренінгу відзначили практичну значущість отриманої інформації.

Роботи учасників розміщені на колективному OneNote (https://rvogp-my.sharepoint.com/…/EposmsQ6UKRHqa35qPZ95hwBl…) та колективному сайті (https://sites.google.com/gprvo.pp.ua/2018-2).

Навчальні матеріали знаходяться на сайті тренінгу (https://sites.google.com/gprvo.pp.ua/servisi).

Наприкінці тренінгу учасники склали залікову роботу. Тож поздоровимо всі із завершенням напруженої роботи та отриманням сертифікату.