Новини‎ > ‎

Марафон професій

опубліковано 14 бер. 2019 р., 09:46 Ірина Бодня   [ оновлено 14 бер. 2019 р., 09:51 ]
Щороку перед випускниками шкіл постає проблема вибору майбутнього. Саме майбутнього, тому що від правильності обраної дороги зараз залежить багато в чому те, як складеться життя потім. Професія визначить у майбутньому соціальний статус, і затребуваність у житті, і навіть рівень матеріального добробуту. Причому іноді питання стоїть не куди піти вчитися, а яку освіту варто здобувати взагалі. 

13 березня 2019 року в ході проведення Місячника профорієнтації відбулася ІІ частина "Марафону професій", куди були запрошені Вузи з міста Бердянськ та Мелітополь. На початку заходу до присутніх звернулася директор Гуляйпільської районної філії Запорізького ОЦЗ Троян Наталя Анатоліївна, побажавши здобувачам освіти зробити правильний професійний вибір в житті.

Стажування за кордоном, затишна та доброзичлива атмосфера, цікаве та насичене студентське життя - ось, що поєднує заклади освіти Півдня Запорізької області. Майбутнім абітурієнтам також пропонувалося взяти участь у предметних олімпіадах від Вузу, тим самим підвищити свої шанси під час вступної компанії. За участь у олімпіаді можна отримати від 1 до 20 балів, що підніме учасника в рейтинговій таблиці. 

Сподіваємося, що проведення Місячника профорієнтації допоможе майбутнім абітурієнтам визначитися з вибором майбутньої професії, від якої вони отримуватимуть достойну заробітну плату та задоволення.

Дякуємо за допомогу у проведенні заходу (наданні технічного обладнання) адміністрації колегіуму "Лідер" та відділу культури і туризму Гуляйпільської міської ради.