Новини


Семінар для вчителів математики

опубліковано 5 груд. 2019 р., 06:29 Ірина Бодня   [ оновлено 5 груд. 2019 р., 06:30 ]

05 грудня 2019 року на базі комунального закладу «Успенівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» Гуляйпільської міської ради (директор – Буряк Ігор Григорович) відбувся семінар для вчителів математики громади.

В рамка семінару методист методичного кабінету відділу освіти, молоді та спорту Бодня І.В. познайомила присутніх з програмним засобом GeoGebra - вільно-поширюваним динамічним геометричним середовищем, яке дає можливість створювати «живі креслення» для використання в геометрії, алгебрі, планіметрії, зокрема, для побудов за допомогою циркуля і лінійки. Учасники семінару практично створили свою динамічну модель в он-лайн середовищі.

Далі вчителі завітали на урок математики у 6 класі (вчитель Гладкий В.М.) на тему «Розв’язування задач на поділ числа у заданому відношенні», на якому учні працювати колективно, в групах, самостійно та використовували властивості пропорцій до розв’язування задач на пропорційний поділ та задач логічного характеру.

На уроці алгебри у 9 класі (вчитель Гладкий В.М.) на тему «Квадратні нерівності. Розв’язування квадратних нерівностей» вчителі познайомилися з можливостями використання інтерактивної дошки та побачили практичне використання програми GeoGebra на уроках математики.
Під час проведення уроків використовувалися як традиційні так інноваційні методи навчання.

Учасники семінару відзначили актуальність і практичну спрямованість заходу та висловили слова подяки адміністрації Успенівської ЗОШ І-ІІІ ступенів за створені умови для роботи семінару та особисто вчителю математики Гладкому В.М. за проведені відкриті уроки для колег-математиків.

Дякуємо також директору Гуляйпільської ЗОШ № 2 І-ІІІ ступенів Якименко Оксані Петрівні за наданий шкільний автобус для перевезення учасників семінару.

Засідання постійно діючого семінару «Фізичне виховання дітей у закладі дошкільної освіти»

опубліковано 5 груд. 2019 р., 06:18 Ірина Бодня   [ оновлено 5 груд. 2019 р., 06:19 ]

3 листопада 2019 року на базі комунального закладу «Заклад дошкільної освіти ясла-садок «Веселка» Гуляйпільської міської ради (директор – Товстик Світлана Антонівна) відбулося засідання постійно діючого семінару «Фізичне виховання дітей у закладі дошкільної освіти» для педагогічних працівників закладів дошкільної освіти Гуляйпільської міської ради на тему «Організація і проведення занять з фізкультури – сучасний аспект», з метою підвищення фахового рівня, розвитку творчого потенціалу вихователів, удосконаленню майстерності, озброєнню новітніми знаннями, методикою та технологією фізичного виховання дошкільників. Керівник семінару – Головіна Людмила Володимирівна ознайомила присутніх з планом роботи семінару на 2019/2020 навчальний рік, з сучасними підходами до фізкультурно-оздоровчої роботи в ЗДО, надала практичні рекомендації учасникам семінару з питань розробки та проведення занять, рухливих ігор, розваг з фізичної культури. Крім того педагоги мали змогу переглянути фрагмент заняття з фізкультури в молодшій групі по Програмі Аксьонової О.П. «Школа розумного руху».

Нарада для директорів закладів дошкільної освіти громади

опубліковано 5 груд. 2019 р., 06:12 Ірина Бодня   [ оновлено 5 груд. 2019 р., 06:12 ]

04 грудня 2019 року на базі комунального закладу «Заклад дошкільної освіти (ясла-садок) «Сонечко» комбінованого типу Гуляйпільської міської ради (директор – Третяк Тетяна Федорівна) відбулася нарада для директорів закладів дошкільної освіти громади при начальнику відділу освіти, молоді та спорту Гуляйпільської міської ради Науменку В.П.

В ході наради розглядався план заходів щодо повноцінного, безпечного та якісного харчування в закладах дошкільної освіти Гуляйпільської міської ради, питання пожежної безпеки в дошкільних установах та заходи щодо її забезпечення, тощо.

На нараді була присутня Нечепорук Є.М., старший лейтенант Гуляйпільського ВП Пологівського ВПГУНП в Запорізькій області. Вона познайомила присутніх з проявами різних видів насильства, діями в ситуації домашнього насильства або його загрози, з метою недопущення даного виду правопорушення в рамках всеукраїнської акції «16 днів проти гендерного насильства».

Методичне об’єднання для педагогічних працівників спеціальних та інклюзивних груп

опубліковано 4 груд. 2019 р., 07:14 Ірина Бодня   [ оновлено 5 груд. 2019 р., 06:16 ]

18 листопада 2019 року на базі комунального закладу «Заклад дошкільної освіти (ясла-садок) «Сонечко» комбінованого типу Гуляйпільської міської ради (директор – Третяк Тетяна Федорівна) відбулося методичне об’єднання для педагогічних працівників спеціальних та інклюзивних груп на тему «Діти з розладами аутистичного спектру, корекційно-розвиткова робота з ними». 

Керівник семінару – Сержанська Людмила Володимирівна, вихователь-методист ЗДО «Сонечко», «спеціаліст вищої категорії», «старший вихователь» в рамках МО охарактеризувала дітей з розладами аутистичного спектру та надала рекомендації з питань їх розвитку. Додаткову інформацію щодо роботи з дітьми з розладами аутистичного спектру надали - Шаповал Т.О., вчитель-дефектолог ІРЦ, Каплунова Л.Л., Рябко Л.І. та Каретник О.В., педагогічні працівники ЗДО «Сонечко».

Розвиток математичної компетентності дошкільників за методикою Л.І. Зайцевої

опубліковано 3 груд. 2019 р., 08:48 Ірина Бодня   [ оновлено 3 груд. 2019 р., 08:48 ]

22 листопада 2019 року на базі комунального закладу «Заклад дошкільної освіти (ясла-садок) «Сонечко» комбінованого типу Гуляйпільської міської ради (директор – Третяк Тетяна Федорівна) відбувся проблемний семінар «Розвиток математичної компетентності дошкільників за методикою Л.І. Зайцевої» на тему «Формування математичної компетентності дітей дошкільного віку за технологією Л.І.Зайцевої» з метою підвищення рівня теоретичної та практичної підготовки педагогів щодо формування математичної компетентності дошкільників за технологією Л.І.Зайцевої в умовах сьогодення. Керівник семінару – Турченко Тетяна Іванівна, вихователь-методист комунального закладу «Заклад дошкільної освіти (ясла-садок) «Сонечко» комбінованого типу Гуляйпільської міської ради, запропонувала присутнім переглянути заняття з математики за технологією Л.І. Зайцевої з вихованцями дошкільного закладу 4 року життя та надала рекомендації з питань вдосконалення уміння вихователів організовувати заняття з логіко-математичного розвитку за методикою Л.І. Зайцевої.

Освітня Програма розвитку дітей дошкільного віку «Впевнений старт»

опубліковано 3 груд. 2019 р., 08:39 Ірина Бодня   [ оновлено 3 груд. 2019 р., 08:40 ]

20 листопада 2019 року на базі комунального закладу «Заклад дошкільної освіти (ясла-садок) «Сонечко» комбінованого типу Гуляйпільської міської ради (директор – Третяк Тетяна Федорівна) відбувся проблемний семінар «Впевнений старт» на тему «Освітня Програма розвитку дітей дошкільного віку «Впевнений старт» з метою підвищення рівня теоретичної підготовки педагогів щодо організації освітнього процесу з дітьми за освітньою Програмою розвитку дітей дошкільного віку «Впевнений старт». Педагоги в атмосфері розкутості, довіри, доброзичливості, обговорили мету та завдання семінару. Керівник семінару - Чапленко Ірина Петрівна, вихователь-методист комунального закладу «Заклад дошкільної освіти (ясла-садок) «Сонечко» комбінованого типу Гуляйпільської міської ради, запропонувала присутнім переглянути «Ранкове коло» за участю вихованців старшої групи дошкільного закладу, розширила знання педагогів про інноваційні методи та прийоми роботи з дошкільниками та їх батьками, надала методичні рекомендації щодо перспективного та календарного планування за Програмою «Впевнений старт» та організації спільної взаємодії вихователя з дітьми.

Організація медичної роботи в закладі дошкільної освіти

опубліковано 3 груд. 2019 р., 08:09 Ірина Бодня   [ оновлено 3 груд. 2019 р., 08:12 ]

21 листопада 2019 року на базі комунального закладу «Заклад дошкільної освіти (ясла-садок) «Сонечко» комбінованого типу Гуляйпільської міської ради (директор – Третяк Тетяна Федорівна) відбулося методичне об’єднання медичних працівників закладів дошкільної освіти Гуляйпільської міської ради на тему «Організація медичної роботи в закладі дошкільної освіти» з метою накреслення науково-теоретичних та практичних аспектів у роботі медичних сестер. 

Керівник заходу - Мельникова Євгенія Володимирівна, сестра медична старша комунального закладу «Заклад дошкільної освіти (ясла-садок) «Сонечко» комбінованого типу Гуляйпільської міської ради, ознайомила присутніх з робочою інструкцією з охорони праці сестри медичної старшої (в новій редакції). Слухачі методичного об’єднання мали змогу оглянути оснащення медичного кабінету та ізолятора ЗДО «Сонечко», обговорити перспективне меню на зимово-весняний період та пригадати нормативну документацію з організації медичного обслуговування в дошкільному закладі.

Розвиваючі ігри нового покоління в інтелектуальному розвитку дошкільника

опубліковано 2 груд. 2019 р., 09:51 Ірина Бодня   [ оновлено 2 груд. 2019 р., 09:51 ]

27 листопада 2019 року на базі комунального закладу «Заклад дошкільної освіти ясла-садок «Джерельце» Гуляйпільської міської ради (директор – Гавриленко Наталія Євгенівна) відбувся теоретичний семінар для педагогічних працівників закладів дошкільної освіти Гуляйпільської міської ради на тему «Розвиваючі ігри нового покоління в інтелектуальному розвитку дошкільника». 

Керівник семінару - Дерев’янко Наталія Юріївна, вихователь-методист комунального закладу «Заклад дошкільної освіти ясла-садок «Джерельце» Гуляйпільської міської ради, ознайомила присутніх з алгоритмом діяльності педагога в межах запропонованих інноваційних технологій, з ігровою розвивальною технологією В.В. Воскобовича і її застосуванням у різних формах роботи у дитячому садочку, з навчально-розвивальною технологією Ірини Стеценко «Логіка світу» та надала методичні рекомендації щодо впровадження сучасних педагогічних технологій інтелектуального розвитку дошкільників у освітньому процесі.

Методичне об’єднання вихователів різновікових груп

опубліковано 2 груд. 2019 р., 09:48 Ірина Бодня   [ оновлено 2 груд. 2019 р., 09:49 ]

29 листопада 2019 на базі комунального закладу «Темирівський заклад дошкільної освіти (дитячий садок) «Струмочок» Гуляйпільської міської ради (директор – Федір Васильович Намлинський) відбулося методичне об’єднання вихователів різновікових груп під керівництвом вихователя ЗДО - Бойцової Катерини Ігорівни.

В ході семінару педагогічні працівники розглядали питання формування професійної компетентності вихователя в умовах оптимізації педагогічної діяльності та основні методичні підходи до навчання дошкільників математики, переглянули заняття з вихованцями дитячого садочку на тему «Математичний калейдоскоп» та отримали рекомендації щодо сенсорного розвитку дітей.

Урок зарубіжної літератури

опубліковано 22 лист. 2019 р., 10:16 Ірина Бодня   [ оновлено 22 лист. 2019 р., 10:17 ]

КЗ «Опорний заклад загальної середньої освіти «Престиж». Урок зарубіжної літератури. Дякуємо Клименко Світлані Петрівні за урок розуму й серця!

1-10 of 269