Вітаємо Вас на сайті комунальної установи "Центр професійного розвитку педагогічних працівників" Гуляйпільської міської ради!

Останні новини

 • Он-лайн нарада для директорів закладів загальної середньої, дошкільної та позашкільної освіти 15 січня 2021 року відділом освіти, молоді та спорту Гуляйпільської міської ради за підтримки Центру професійного розвитку педагогічних працівників проведено он-лайн нараду для директорів  закладів загальної середньої, дошкільної та позашкільної освіти громади за допомогою додатку Google Meet. На заході був  присутній заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради САВИЦЬКИЙ Олександр Анатолійович.  На нараді було розглянуто актуальні питання: формування внутрішньої системи забезпечення якості освіти у закладах загальної середньої освіти, новий Санітарний регламент для шкіл, питання харчування в закладах освіти, стан та виконання протиепідемічних заходів у закладах освіти на період карантину у зв'язку поширенням коронавірусної хвороби (СОVID-19​), стан організації  дистанційного навчання в умовах локдауну, стан виконання ст. 30 Закону України  "Про освіту" про публічність інформації на сайтах ...
  Опубліковано·17 січ. 2021 р., 22:54 Комунальна установа "Центр професійного розвитку педагогічних працівників" ГМР
 • Он-лайн консультація "Як створити веб-портфоліо" для ЗЗСО 14 січня 2021 року Центром професійного розвитку педагогічних працівників проведено он-лайн консультацію "Як створити веб-портфоліо" для педагогічних працівників закладів загальної середньої освіти громади, спрямовану на покращення технологічної та інформаційної культури педагогів ЗЗСО. Консультацію було  проведено консультантом центру Боднею І.В.  за допомогою додатку Google Meet. На заході було розглянуто структуру портфоліо, вимоги до матеріалів, типові помилки при створенні веб-портфоліо, особливості завантаження та представлення матеріалів роботи тощо.  Спасибі за  участь та плідну роботу всім учасникам!
  Опубліковано·17 січ. 2021 р., 22:51 Комунальна установа "Центр професійного розвитку педагогічних працівників" ГМР
 • Он-лайн консультація "Як створити блог-портфоліо" 13 січня 2021 року Центром професійного розвитку педагогічних працівників проведено он-лайн консультацію "Як створити блог-портфоліо" для педагогічних працівників дошкільних навчальних закладів громади, спрямовану на покращення технологічної та інформаційної культури педагогів ЗДО. Консультацію було  проведено консультантом центру Боднею І.В.  за допомогою додатку Google Meet. На заході було розглянуто структуру портфоліо, вимоги до матеріалів, типові помилки при створенні веб-портфоліо, особливості завантаження та представлення матеріалів роботи тощо.  Спасибі за  участь та плідну роботу!
  Опубліковано·17 січ. 2021 р., 22:48 Комунальна установа "Центр професійного розвитку педагогічних працівників" ГМР
 • Семінар «Дистанційна психологічна допомога та підтримка під час пандемії» 11 січня 2021 року психологом КУ «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» ГМР Куріленко А.В. було проведено семінар з використанням додатку Google Meet для практичних психологів закладів освіти. Тема зустрічі: «Дистанційна психологічна допомога та підтримка під час пандемії».
  Опубліковано·17 січ. 2021 р., 22:45 Комунальна установа "Центр професійного розвитку педагогічних працівників" ГМР
 • Віртуальна зустріч по формуванню звіту 85-К 12 січня 2020 року Центром професійного розвитку педагогічних працівників проведено он-лайн консультація з питань підготовки та формування звіту 85-К для керівників закладів освіти та відповідальних за ведення баз даних у програмі Курс-Дошкілля. Консультацію було  проведено консультантом Боднею І.В.  за допомогою додатку Google Meet. Спасибі за  плодотворну роботу!
  Опубліковано·13 січ. 2021 р., 00:27 Комунальна установа "Центр професійного розвитку педагогічних працівників" ГМР
Відображаються 1 - 5 із 14 записів. Переглянути більше »

Останні оголошення

 • Он-лайн консультація «Як створити сайт-портфоліо» Центр професійного розвитку педагогічних працівників повідомляє, що 22 січня 2021 року о 13.00 відбудеться он-лайн консультація «Як створити сайт-портфоліо» для педагогічних працівників закладів загальної середньої, дошкільної та позашкільної освіти, які не були присутні на попередніх консультаціях. Просимо довести зазначену інформацію до педагогічних працівників та сприяти участі в заходах.Захід буде проведено за допомогою додатку Google Meet. Посилання для підключення: https://meet.google.com/htj-siyf-kyd (на комп’ютерах та ноутбуках).Код зустрічі для смартфонів та планшетів htj-siyf-kyd (потребує окремого встановлення додатка Meet на пристрої).
  Опубліковано·17 січ. 2021 р., 23:12 Комунальна установа "Центр професійного розвитку педагогічних працівників" ГМР
 • Он-лайн консультація «Як записати відеопояснення до уроку» Центр професійного розвитку педагогічних працівників повідомляє, що 21 січня 2021 року о 14.00 відбудеться он-лайн консультація «Як записати відеопояснення до уроку» для педагогічних працівників закладів загальної середньої освіти. Просимо довести зазначену інформацію до педагогічних працівників та сприяти участі в заходах.Захід буде проведено за допомогою додатку Google Meet. Посилання для підключення: https://meet.google.com/htj-siyf-kyd (на комп’ютерах та ноутбуках).Код зустрічі для смартфонів та планшетів htj-siyf-kyd (потребує окремого встановлення додатка Meet на пристрої).
  Опубліковано·17 січ. 2021 р., 23:09 Комунальна установа "Центр професійного розвитку педагогічних працівників" ГМР
 • Он-лайн консультація «Як створити сайт-портфоліо» для ЗДО (друга частина) Центр професійного розвитку педагогічних працівників повідомляє, що 20 січня 2021 року о 13.00 відбудеться он-лайн консультація «Як створити сайт-портфоліо» для педагогічних працівників закладів дошкільної освіти, які були присутні на консультації «Як створити блог-портфоліо» 13 січня 2021 р. (друга частина консультації). Просимо довести зазначену інформацію до педагогічних працівників та сприяти участі в заходах.Захід буде проведено за допомогою додатку Google Meet. Посилання для підключення: https://meet.google.com/htj-siyf-kyd (на комп’ютерах та ноутбуках).Код зустрічі для смартфонів та планшетів htj-siyf-kyd (потребує окремого встановлення додатка Meet на пристрої).
  Опубліковано·17 січ. 2021 р., 23:07 Комунальна установа "Центр професійного розвитку педагогічних працівників" ГМР
 • Консультація "Google Classroom та відеоконференції Google Meet. Проведення уроків в синхронному режимі" Центр професійного розвитку педагогічних працівників повідомляє, що 19 січня 2021 року о 14.00 відбудеться он-лайн консультація «Google Classroom та відеоконференції Google Meet. Проведення уроків в синхронному режимі».  Просимо довести зазначену інформацію до педагогічних працівників та сприяти участі в заходах.Захід буде проведено за допомогою додатку Google Meet. Посилання для підключення: https://meet.google.com/htj-siyf-kyd (на комп’ютерах та ноутбуках).Код зустрічі для смартфонів та планшетів htj-siyf-kyd (потребує окремого встановлення додатка Meet на пристрої).
  Опубліковано·17 січ. 2021 р., 23:03 Комунальна установа "Центр професійного розвитку педагогічних працівників" ГМР
 • Консультація з питань проведення уроків в синхронному режимі для Гуляйпільського колегіуму "Лідер" Центр професійного розвитку педагогічних працівників повідомляє, що 18 січня 2021 року о 13.00 відбудеться он-лайн консультація «Особливості використання сервісу відеоконференцій Google Meet в корпоративному акаунті. Проведення уроків в синхронному режимі» для педагогічних працівників Гуляйпільського колегіуму "Лідер".Відеозустріч відбудеться за допомогою додатку Google Meet за посиланням https://meet.google.com/lookup/fwdo7b5s7q або за кодом приєднання fwdo7b5s7q.
  Опубліковано·17 січ. 2021 р., 23:00 Комунальна установа "Центр професійного розвитку педагогічних працівників" ГМР
Відображаються 1 - 5 із 13 записів. Переглянути більше »