Over de school‎ > ‎

Medewerkers VierTaal College Den Haag



Ingrid Okhuijsen
regiodirecteur
i.okhuijsen@viertaal.nl
Suzanne Pronk
teamleider
s.pronk@viertaal.nl
Shirley van der Mark
mentor PrO 1
s. vandermark @viertaal.nl
Jeannette Fiets
docent/coach
j.fiets@viertaal.nl
Lisa van der Geugten
onderwijsassistent
l.vandergeugten@viertaal.nl
Yvonne Kandhai
mentor PrO 4 en PrO 5
y.kandhai@viertaal.nl
Filip Kalkman
mentor PrO 2
f.kalkman@viertaal.nl
Odette Ongkiehong
mentor vmbo 1/2
o.ongkiehong@viertaal.nl
Clarence Dubbeldam
mentor vmbo 2/vakdocent horeca en koken
c.dubbeldam@viertaal.nl
Davina Offers
mentor vmbo 1
d.offers@viertaal.nl
Jordi Mulder
mentor PrO 3
j.mulder@viertaal.nl
Jeroen Wijns
vakdocent lichamelijke opvoeding
j.wijns@viertaal.nl
Tjarda Huiskens
docent algemene techniek
t.huiskens@viertaal.nl
Femke van der Voort
docent CKV en schildertechniek
f.vandervoort@viertaal.nl
Christa van der Tak
docent/intern begeleider
c.vandertak@viertaal.nl
Peter van Kruijssen
intern begeleider
p.vankruijssen@viertaal.nl
Sarah Koolhaas
logopedist
s.koolhaas@viertaal.nl
Florine Verploegen
gedragswetenschapper/orthopedagoog
f.verploegen@viertaal.nl
Joane van Vulpen
hoofd administratie
j.vanvulpen@viertaal.nl
Marjonne Bron
m.bron@viertaal.nl



Hilje Balsma
mentor
h.balsma@viertaal.nl


Adri van den Eijnden
technisch vakman
a.vandeneijnden@viertaal.nl