Straipsniai1‎ > ‎

Savinimasis, grobstymas, lėšų išeikvojimas yra plačiai paplitęs medicinos praktikoje.

Nacionalinė Medikų Asociacija paskelbė 2017-10-02 04:13   [ atnaujinta 2017-11-13 10:00 ]

Žinant tam tikrus perspėjamuosius požymius galima efektyviai kovoti su medicinoje paplitusia savinimosi, grobstymo ir lėšų iššvaistymo praktika, rašoma žurnale Medical Economics.

http://www.meriinc.com/11-ways-overpaying-medical-waste-disposal/
Vagystės ir savinimasis yra pakankamai plačiai išplitęs ir kasmet dėl šios priežasties medicinoje prarandama 25 milijardai JAV dolerių. Medicininio grupinio valdymo asociacija (Medical Group Management Association) 2009 metais atliko tyrimą, kuriuo nustattė, kad 83 procentai medicinos praktikos administracijos yra susidūrę su darbuotojų vagystėmis ir grobstymu. Pažymima, kad grobstymas gali ilgą laiką būti nepastebėtas.
Vaizdas: http://www.meriinc.com/11-ways-overpaying-medical-waste-disposal/

Mokslininkai nustatė, kokie požymiai leidžia įtarti grobstymą ir vagiliavimą darbe: asmenys dažniai mažai pasakojasi apie savo darbą, slapukauja; staiga praturtėja; darbuotojas tampa nepakeičiamu, stengiasi dirbti iki vėlumos, dažnai nesidalina užduotimis, atsisako atostogų; dažnai prašo gydytojų pasirašyti didelius kiekius čekių labiausiai užimtu dienos laiku. Tai dažniausiai moterys, kurios neturi kriminalinės praeities ir "daro" karjierą darbe. Dažnai pradedama vagiliauti mažais kiekiais ir šie kiekiai išauga, jei vagystė nebūna pastebėta. Dažnai vengiama viešumo, todėl iškilę konfliktai sprendžiami per advokatus.

"Tai nutinka kasdien. Tiesiog, žmonės to nepastebi ir neturi laiko į tai gilintis," teigia tyrėja Reed Tinsley.


https://www.teledema.lt/specialus/medikas
Comments