Straipsniai1‎ > ‎

Pelnas už vaistus nuo vėžio pakankamai didelis.

Nacionalinė Medikų Asociacija paskelbė 2017-09-12 05:55   [ atnaujinta 2017-11-13 10:05 ]

Vidutinė vaistų nuo vėžio kaina nuo ištyrimo iki įvedimo į rinką siekia 648,0 milijonai dolerių, tačiau pajamos po vaisto patvirtinimo taip pat didelės, rašoma internetiniame žurnale JAMA Internal Medicine (2017-09-11).

http://recnac.org/Category/anti-cancer-drugs
Portlando (JAV) Oregono sveikatos ir mokslų universiteto mokslininkas Vinay Prasad, M.D., M.P.H., ir Niujorko (JAV) Memorial Sloan Kettering Cancer mokslininkas Sham Mailankody, M.B.B.S., atliko skaičiavimus, kiek kainuoja procesas nuo vaisto gamybos inicijavimo iki aprobacijos. Buvo analizuoti dešimties kompanijų vaistai.
Vaizdas: http://recnac.org/Category/anti-cancer-drugs

Mokslininkai njustatė, kad vidutinė vaisto išvystymo trukmė yra 7,3 metai. Penkiems vaistams buvo gauta pagreitinta FDA aprobacija, o penkiari aprobuoti įprastine tvarka. Nustatyta, kad vieno vaisto išvystymui išleista 648 milijonai

The researchers found that the median time to develop a drug was 7.3 years for the 10 companies. Five of the drugs received accelerated aapmokestinus kapitalą ir įvertinus alternatyvias išlaidas visų vaistų gamybai išleista 7,2 milijardo JAV dolerių, o pajamos per ketverius metus nuo vaisto aprobacijos siekė 67 milijardus JAV dolerių. 

Santrauka/ Straipsnis
Vedamasis


https://www.teledema.lt/specialus/medikas
Comments