Straipsniai1‎ > ‎

Geresnis informacijos pateikimas pacientams padidina pacientą lojalumą gydymui.

Nacionalinė Medikų Asociacija paskelbė 2017-03-17 02:26   [ atnaujinta 2017-03-17 11:39 ]

Slaugos programos, kurios paremtos išsamesniu informacijos pateikimu pacientams, padidina intensyvios psichiatrinės pagalbos pacientų lojalumą gydymui, rašoma naujo tyrimo išvadose, kurios publikuojamos internetiniame žurnale Journal of Clinical Nursing (2017-02-27).

https://www.mobilecommons.com/blog/2015/12/text-messaging-shows-promise-for-managing-patient-adherence-to-cancer-medication/
Neapolio (Italija) Santa Maria delle Grazie ligoninės mokslininkai, vadovaujami  Michele Virgolesi, R.N., prospektyvinės koreliacijos tyrime analizavo kokie slaugos planai gali padidinti psichiatrinių pacientų lojalumą gydymui. Tyrime dalyvavo 135 pacientai.
Vaizdas: https://www.mobilecommons.com/blog/2015/12/text-messaging-shows-promise-for-managing-patient-adherence-to-cancer-medication/

Mokslininkai nustatė, kad pacientai buvo lojalesni gydymui, jei jiems išsamiau buvo išaiškinta apie jų sveikatos būklę ir apie tai, kad jiems bus daroma po hospitalizacijos periodo. 

"Interpersonalinė ir edukacinė slauga pagerina psichiatrinių pacientų lojalumą gydymui. Pacientai save suvokia ne tik kaip individai, kurie dalyvauja savo sveikatos priežiūroje, bet ir kaip protagonistai, galintys valdyti savo ligą.


http://www.paragona.com/


Comments