Projektai

  • Nacionalinė medikų asociacija plačiai vysto medikų ir visuomenės mokomuosius ir informacinius projektus, pateikdama ne vien Lietuvos medikų pasiekimus, bet ir  pasaulio vedančių medicinos mokslo specialistų naujausių tyrimų duomenis. Šiuo metu tapo labai populiari Nacionalinės medikų asociacijos svetainė mednews.lt, kur pateikiamos medicinos pasaulio naujienos ne tik anglų, bet ir visomis pasaulyje plačiai naudojamomis kalbomis, vedančių JAV medicinos mokslo institucijų naujausios paskaitos video formate, nuorodos į plačiai pasaulyje naudojamas medicinos bibliotekas. Tarp naujai pradėtų projektų yra video medicinos naujienų portalas www.sveikata.tv ir telemedicinos mokslo vystymo portalas www.telemedicina.lt, kurie skirti visuomenės medicininiam švietimui. 
  • Nacionalinė medikų asociacija orientuojasi ir į socialinius projektus, kurie nukreipti į medikų ir asociacijos narių socialinį gerbūvį. Pagrindinis akcentas- padėti santykinai nedideles pajamas gaunantiems asmenims.
  • Vienas pirmųjų projektų - telekomunikacijų srityje. Pradėtas bendras darbas, siekiant pagerinti medikų tarpusavio komunikacijos galimybes. Tuo tikslu, pasirašyta sutartis su "Bitės" tinklą eksploatuojančia UAB "Teledema", kurios pagrindas - nemokami medikų ir jų šeimos narių tarpusavio pokalbiai visą sutarties laikotarpį.
  • Nacionalinė medikų asociacija sukūrė ir platina medikų tarpe 6500 Mb talpos elektroninio pašto dėžutes su galūnėmis @sveikata.tv, @telemedicina.lt. Tai ne tik galimybė turėti didelės talpos pašto dėžutę su reprezentaciniu adresu, bet ir galimybė nemokamai naudotis Nacionalinės medikų asociacijos paskaitų baze, susikurti ir publikuoti internete medicinines paskaitas, dokumentus, nuotraukų albumus ir t.t.
  • Nacionalinės medikų asociacijos iniciatyva sukurtas Afganistano Goro provincijos ligoninės   internetinis puslapis. Tai pirmas medicinos įstaigos internetinis puslapis Afganistane.
  • Nacionalinė medikų asociacija inicijavo ikimokyklinio amžiaus vaikų pėdų sveikatinimo projektą (programą) "Kad pėdutės būtų sveikos". Projektas.

Griežtai draudžiama Nacionalinės medikų asociacijos paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Nacionalinę medikų asociaciją kaip šaltinį.
 
© Nacionalinė medikų asociacija 2005-2015. Visos teisės saugomos.