Kuriamos strategijos kaip sumažinti gydytojų finansiškai nekompensuojamą veiklą.

Nacionalinė Medikų Asociacija paskelbė 2017-01-27 08:09   [ atnaujinta 2017-01-27 08:13 ]

Kaip rašoma žurnale Medical Economics, turi būti kuriamos strategijos kaip pagelbėti gydytojams, kuriems pastoviai didėja finansiškai nekompensuojamų užduočių našta.

Nustatyta, kad gydytojai apie 20 procentų ir daugiau savo darbo laiko skiria finansiškai nekompensuojamoms užduotims vykdyti, daugiausiai dėl nuolat didėjančių įstatyminių reikalavimų. Straipsnio autorių teigimu, dėl šių nekompensuojamų užduočių vykdymo gydytojai praranda mažiausiai 50000 JAV dolerių metinių pajamų.
Vaizdas: http://olneymywellness.com/healthblog/

Ekspertai teigia, kad būtina racionalizuoti elektroninių sveikatos įrašų vartojimą, legalizuoti pacientų elektroninių sutikimų pasirašymo procedūras. Kai kurios dabartinės sveikatos formos gali būti užpildytos distanciniu būdu ir pacientams nebūtina dėl šių formų užpildymo atvykti į sveikatos priežiūros įstaigas. Gydytojai turi atsisakyti veiklos, kuri nereikalauja medicininės licencijos ir deleguoti šias veiklas neturintiems medicininių licencijų asmenims. Visa tai padėtų koncentruoti gydytojų dėmesį į pacientą vizito metu, o ne į papildomų nemedicininių užduočių vykdymą.

"Milžiniškos nekompensuojamos veiklos apimtys išsekina gydytojus, dėl ko dalis jų nutraukia medicininę veiklą," teigia gydytojų fondo narys  Joseph Valenti, M.D.

Daugiau informacijos


Comments