Katalogas

Ortopedinė avalynė AD5-2 (tik vaikams)

Galimos avalynės konstrukcijos ypatybės: aulas su specialiais išgaubimais čiurnos sąnariui sutvirtinti, ilga kieta noselė ir kietas liežuvis; pagal pėdos modelį gaminamas paminkštintas įdėklas su įdubomis skausmingų vietų krūviui palengvinti; plokštelė pado lankstumui apriboti; pado supinacija ar pronacija su išvadu į vidų ar išorę; pakulnio supinacija ar pronacija su išvadu į vidų ar išorę; pakulnis su pailgintu vidiniu ar išoriniu sparnu; tvirtinamas prie  pado ir (ar) įdėklo, ir (ar) pakulnio volelis žingsniui palengvinti. Paskirtis - vaikiška avalynė skirta sunkiai pėdos deformacijai koreguoti.


Ortopedinė avalynė AD3-2 (tik vaikams)

Galimos avalynės konstrukcijos ypatybės, atsižvelgiant į deformaciją: kojų ilgio skirumo kompensavimas; supinatorius iki 1,8 cm; pronatoriusd iki 0,6 cm; pirmojo piršto skėtiklis; pailgintas vidinis ir išorinis užkulnis; pailginta kieta noselė; pado ir (ar) pakulnio supinacija ar pronacija; pakulnio išvadas į išorę ar vidų; pakulnis su pailgintu vidiniu ar išoriniu sparnu. Paskirtis -vaikiška avalynė skirta pėdos deformacijai koreguoti.


Ortopedinė avalynė AD5-1

Avalynės gamybai naudojami individualūs kurpaliai, padaryti pagal paciento pėdos kopiją, ir primatuojamasis apavas. Galimos avalynės konstrukcinės savybės: aulas su specialiais išgaubimais čiurnos sąnariui sutvirtinti; ilga kieta noselė ir kietas liežuvis; pagal pėdos modelį gaminamas paminkštintas įdėklas su įdubomis skausmingų vietų  krūviui palengvinti; plokštelė pado lankstumui apriboti; pado supinacija ir pronacija su išvadu į vidų ar išorę; pakulnis su pailgintu vidiniu ar išoriniu sparnu; tvirtinamas prie pado, ir (ar) pakulnio volelis žingsniui palengvinti. Paskirtis – suaugusiųjų avalynė, skirta  sudėtingai pėdos deformacijai koreguoti.
Ortopedinė avalynė AD15-1 (tik suaugusiems)

Avalynės konstrukcijos ypatybės: avalynei (batviršiui ir įdėklui) gaminti naudojamos ypač minkštos medžiagos; įdėklas gaminamas su įdubomis skaudamų vietų krūviui palengvinti; įtaisomas pado volelis žingsniui palengvinti. Avalynės gamybai naudojami individualūs kurpaliai, padaryti pagal paciento pėdos kopiją, ir primatuojamasis apavas. Paskirtis – avalynė skirta suaugusiems, kuriems nustatytas cukrinis diabetas ir jo komplikacijos, kuomet reikalinga užtikrinti maksimalią pėdos apsaugą nuo galimų nuospaudų, nutrynimų ar kito pažeidimo.
Pėdos įtvarai (batų įdėklai),  GS-4

Įdėklas gaminamas pagal individualų modelį iš termoplastinių medžiagų, suformuojama kulno įduba. Veikimas – į avalynę dedamas išformuotas įdėklas koreguoja pėdos išilginį ir (ar) skersinį skliautus, tolygiai paskirsto pėdai tenkantį krūvį vaikštant, užtikrina pėdos supinaciją ir (ar) metatarsalinės dalies pronaciją. Paskirtis - pėdos deformacijai koreguoti, kulnikauliui tenkančiam krūviui palengvinti, mažina čiurnos, kelių, klubų ir juosmens skausmus.
Pėdos įtvarai (batų įdėklai), GS-8

Įdėklas gaminamas pagal individualų modelį iš termoplastinių medžiagų. Žaizdų, nuospaudų vietos įdėkle užpildomos specialiomis minkštomis medžiagomis, mažinančiomis spaudimą. Veikimas – į avalynę dedamas išformuotas įdėklas koreguoja pėdos išilginį ir (ar) skersinį skliautus, tolygiai paskirsto pėdai tenkantį krūvį vaikštant, užtikrina pėdos supinaciją ir (ar) metatarsalinės dalies pronaciją, nukrauna pažeistas pėdos sritis ir užtikrina greitesnį gyjimo procesą. Paskirtis - krūviui tolygiai paskirstyti, skausmingoms pėdos sritims tenkančiam krūviui palengvinti.
Kelio įtvaras, KA3-4

Gaminama pagal individualų modelį iš tekstilinių ar termoplastinių medžiagų, apima šlaunį ir blauzdą. Tekstilinės ir (ar) termoplastinės dalys (iš vidaus paminkštintos) tarpusavyje sujungiamos lankstais ( 2vnt.), tvirtinamais medialinėje ir lateralinėje kelio sąnario pusėse. Įtvaro lankstai gali būti nustatomi reikiamu kampu. Veikimas: tekstilinės ir (ar) termoplastinės dalys, kurios apima šlaunį ir blauzdą tarpusavyje sujungtos lankstais su reguliuojamu lenkimo-tiesimo kampu, leidžia parinkti tinkamą/galimą/leidžiamą kelio sąnario judesių amplitudę. Paskirtis - kelio sąnariui fiksuoti ir imobilizuoti reikiamu kampu arba judesio amplitudei riboti.


Krūtinės - juosmens įtvaras, KRO-5-4

Gaminama iš tekstilinių medžiagų, taikant papildomus konstrukcinius elementus: fiksuojamuosius diržus ir (ar) metalinį karkasinį sutvirtinimą krūtininėje ir juosmeninėje stuburo dalyje. Paskirtis ir veikimas – apjuosdamas krūtinę ir liemenį, stabilizuoja apatinę stuburo dalį, padeda atsipalaiduoti nugaros raumenims, gerina juosmeninės - krūtininės dalies mikrocirkuliaciją, mažina nugaros skausmus. Fiksuojami papildomi diržai  užtikrina stuburo stabilumą fokusuotame segmente, kuriame yra nustatytas patologinis procesas kaip stuburo slankstelio lūžis, tarpslankstelinė išvarža ir pan.


Alkūnės riešo įtvaras, RT4

Gaminamas termoplastinių medžiagų pagrindu. Paskirtis ir veikimas – apgaubdamas dalinai cirkuliariai plaštaką, dilbį ir dalinai žąstą, imobilizuoja alkūnės ir (ar) riešo sąnarius reikiamoje padėtyje, užtikrina ilgalaikį galūnės stabilumą, kuris reikalingas trauminių padarinių gydymui. Lengvai valomas, todėl leidžia užtikrinti asmens higieną ilgalaikės imobilizacijos procese.


Riešo-plaštakos-pirštų įtvaras, RT1-9

Gaminama iš termoplastinių medžiagų. Veikimas – apgaubdamas dalinai cirkuliariai plaštaką ir dalinai dilbį, imobilizuoja riešo ir (ar) plaštakos sąnarius reikiamoje padėtyje, užtikrina ilgalaikį galūnės stabilumą, kuris reikalingas trauminių, pooperacinių  padarinių gydymui. Lengvai valomas, todėl leidžia užtikrinti asmens higieną ir (ar) antiseptiką ilgalaikės imobilizacijos procese. Paskirtis - riešo sąnariui ir plaštakai fiksuoti ir (ar) imobilizuoti reikiamoje padėtyje.Kulkšnies pėdos įtvaras, KT1

Gaminama iš termoplastinių medžiagų. Įtvaras apima reikiamas blauzdos ir pėdos dalis. Paskirtis ir veikimas – apgaubdamas dalinai cirkuliariai pėdą ir dalinai blauzdą, imobilizuoja čiurnos ir pėdos smulkiuosius sąnarius reikiamoje padėtyje, užtikrina ilgalaikį galūnės stabilumą, kuris reikalingas trauminių padarinių gydymui. Stabilus blauzdos-čiurnos fiziologinis kampas apsaugo nuo krentančios pėdos padarinių ir koreguoja sutrikusią eiseną. Lengvai valomas, todėl leidžia užtikrinti asmens higieną ilgalaikės imobilizacijos procese.


Kulkšnies – pėdos įtvaras, KT1-1

Gaminama pagal individualų modelį iš termoplastinių medžiagų. Gali būti gaminama taikant papildomus šoninius sutvirtinimus arba įtvaro pėdos ir blauzdos dalis sujungiant lankstais. Veikimas: dvi atskiros dalys, kurios stabilizuoja pėdą ir du trečdalius blauzdos apatinės dalies, sujungtos tarpusavyje lanksčiomis jungtimis, fiksuoja čiurnos sąnarį, apribojant pėdos pronaciją ir supinaciją. Paskirtis - čiurnos sąnariui fiksuoti, nevaržant lenkimo ir tiesimo funkcijų, arba čiurnos sąnariui imobilizuoti. Lengvai valomas, todėl leidžia užtikrinti asmens higieną ilgalaikio gydymo procese.


Kelio – čiurnos pėdos įtvaras, KT1-5

Gaminama iš termoplastinių medžiagų, galimi šoniniai sutvirtinimai. Veikimas – apgaubdamas dalinai cirkuliariai pėdą, blauzdą ir dalinai šlaunį, imobilizuoja kelio ir čiurnos sąnarius reikiamoje padėtyje, užtikrina ilgalaikį galūnės stabilumą, kuris reikalingas trauminių, pooperacinių  padarinių gydymui. Lengvai valomas, todėl leidžia užtikrinti asmens higieną ir (ar) antiseptiką ilgalaikės imobilizacijos procese. Paskirtis – kelio ir čiurnos sąnariams imobilizuoti reikiamoje padėtyje.


Kulkšnies – pėdos įtvaras, KA1-6

Gaminama iš termoplastinių medžiagų, iš vidaus paminkštinama. Termoplastinės dalys tarpusavyje sujungiamos su čiurnos sąnario lenkimo kampo reguliuojamaisiais lankstais (po 2 vnt). Veikimas: dvi atskiros dalys, kurios stabilizuoja pėdą ir du trečdalius blauzdos apatinės dalies, sujungtos tarpusavyje lanksčiomis jungtimis su reguliuojamu lenkimo kampu, fiksuoja čiurnos sąnarį, apribojant pėdos pronaciją ir supinaciją ir pasirinktinai ribojant lenkimo-tiesimo kampą. Paskirtis - pėdos padėčiai fiksuoti blauzdos atžvilgiu norimu kampu arba judesio amplitudei riboti, užtikrina tolygų čiurnos judesių amplitudės didinimą reabilitacijos procese, kuomet negalimas staigus čiurnos judesių amplitudės didinimas.Visi ortopediniai gaminiai gaminami pagal individualų užsakymą, atsižvelgiant į medicinines indikacijas ir korekcijos poreikį.

Comments