Aktualności‎ > ‎

Konkursy - wyniki

WYNIKI SZKOLNEGO KONKURSU "RYMOWANKA ORTOGRAFICZNA"

I miejsce 
1. Bartłomiej Cyngot kl.2b 
2. Błażej Majewski kl.2f 

II miejsce 
1. Filip Kalbarczyk kl.3b 
2. Gabriel Maj kl. 5c 

III miejsce 
1. Gracjan Kłobukowski kl.3i 
2. Amelia Pułym kl.3i 

Wyróżnienia 
1. Julia Zalewa kl.2a 
2. Amelia Bednarek kl.2f 
3. Michał Nowak kl.3d 
4. Kacper Giza kl.3i 

Serdecznie gratulujemy laureatom. O terminie wręczenia nagród poinformujemy zwycięzców indywidualnie. 

Koordynatorzy konkursu: 
Izabela Kaczorek - Turos 
Katarzyna Kazubek

WYNIKI KONKURSU "BEZPIECZEŃSTWO W RUCHU DROGOWYM"

Najlepsze wyniki osiągnęli:

I miejsce 
Paulina Zalewska kl. 6d, 15 pkt

II miejsce
Bartosz Turowski kl. 6h, 12 pkt

III miejsce 
Weronika Sułek kl. 5b, 11 pkt
Bartosz Mieczkowski kl. 6c, 11 pkt
Martyna Łojewska kl. 5f, 11 pkt
Natalia Okołowicz kl. 5f, 11 pkt 

Gratulujemy

WYNIKI SZKOLNEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO

W wyniku obrad Jury w składzie: Mariola Zawadzka, Joanna Szewczyk, Dorota Pora-Żurawska wyłoniono zwycięzców:

I M-CE PŁOCHOCKA IZA KL. 4 i

I M-CE DMOWSKA MAJA KL. 4 f

II M-CE LAWENDOWSKA JULIA KL. 4 a

II M-CE WITKOWSKI FILIP KL. 4 c

III M-CE PILIPOWICZ AMELIA KL. 4 d

III M- CE MARCINIAK TOMASZ KL. 4 e

WYR. WICIEJEWSKI MATEUSZ KL. 4 f

WYR. BORKOWSKA JULIA KL. 4 c

WYR. LIEONOWA MARTA KL. 4 a

WYR. JAKONIUK MARIA KL. 4 b

WYR. WIŚNIEWSKA MICHALINA KL. 4 a

WYR. GUSS DAWID KL. 4i

Galeria prac

Gratulujemy wygranej!

Wręczenie nagród odbyło się 14.11.2022 r. g.14.35.

WYNIKI KONKURSU JÓZEF PIŁSUDSKI I JEGO KOŃ KASZTANKA

kl.4-6
 I Ala Bilska kl.5a 
II Hanna Sowa kl.6e 
III egz. Ania Sierakowska kl.4h i Emilia Szczygielska kl.4h 

wyróżnienia 
1.Radosław Zieliński kl.6d 
2.Lena Trilik kl.6d 
3.Adam Goławski kl.6e 
4.Lena Orlińska kl.5c 
5.Stanisław Żyłka kl.6f 
6.Lena Paziewska kl.5d 
7.Adam Kurant kl.5a 

kl.7-8 
I Zuzanna Zakrzewska kl.8h 
II Wiktoria Socik kl.8m 
III Weronika Diakina kl.8j 

wyróżnienia 
1.Maja Pyza kl.8h 
2.Ziemowit Grodkowski kl.8m 
3.Jan Marciniak kl.8k 
4.Natan Pydyszewki kl.8h 
5.Pavlo Daniv kl.8a 
6.Julia Głąb kl.8g 
7.Aleksandra Kalbarczyk kl.8j


LAUREACI KONKURSU O PATRONIE NASZEJ SZKOŁY - K. K. BACZYŃSKIM

I kategoria: kl. 4 -5 – wykonanie lapbooka o życiu i twórczości K. K. Baczyńskiego 
1 miejsce: Paśnik Gabriela kl. 5d, Paziewska Lena kl. 5d, Olszewski Dawid kl. 4e 
2 miejsce: Chrzan Filip kl. 4d, Maj Tymoteusz kl. 5c, Urban Karol kl. 5f 
3 miejsce: Maj Gabriel kl. 5c, Lepa Natalia kl. 4i, Sobieraj Jakub kl. 4i 

Wyróżnienia: Malinowska Kinga kl. 4f, Poncyliusz Maciej kl.4c, Witczak Jan kl. 4g, Jędruchniewicz Hanna kl. 5d, Sowula Krzysztof kl.5e, Kocur Karina 4g,  Okołowicz Natalia kl. 5f, Klaus Helena kl. 5g, Wiciejewski Mateusz kl.4f 

II kategoria: kl. 6 - wykonanie rysunku/ilustracji w stylu K. K. Baczyńskiego 
1 miejsce: Bujanowicz Tomasz kl. 6f, Matusiak Michalina kl. 6e 
2 miejsce: Studniarek Maja kl. 6h 
3 miejsce: Rzeźnicki Fabian kl. 6f, Turowski Bartosz kl. 6h 

Wyróżnienia: Kosacki Maksymilian kl. 6c, Paśnik Tymoteusz kl. 6c 

III kategoria: kl. 7 -8 – przygotowanie prezentacji multimedialnej o życiu i twórczości K. K. Baczyńskiego 
1 miejsce: Nguyen Tien Dat kl. 8h 
2 miejsce: Kasprzyszak Wojciech kl. 7c 
3 miejsce: Dobek Natalia kl. 7b 

Wyróżnienie: Bednarek Gabriela kl. 8h 
Gratulujemy 
Anna Górecka 
Ewa Grochocka 
Ewa Maj

WYNIKI KONKURSU PIOSENKI I PIEŚNI PATRIOTYCZNEJ KL.5-8

02.11.2022r. w naszej szkole odbył się Konkurs Piosenki i Pieśni Patriotycznej. Jury w składzie: p. Anna Sambierska i p. Elżbieta Witecka przyznały następujące miejsca i wyróżnienia:  

KLASY IV – VI  soliści
I miejsce ex aequo:  
  • Jędrzej Radziszewski kl. 5g     
  • Gabriela  Zaborowska kl. 6a                        

II miejsce ex aequo: 
  • Natalia Antolak kl. 4d
  • Zuzanna Brus kl. 5c
  • Iryna Chykachova kl. 6a
                                       
III miejsce ex aequo: 
  • Oliwia Charcińska kl. 5c
  • Emilia Morawska kl. 5c
  • Natalia Lepa kl. 4i          

Wyróżnieni zostali:  
  • Maja Chojnowska kl. 5d
  • Pola Seroczyńska kl. 4d
  • Jakub Sobieraj kl. 4i
zespół           
I miejsce – duet z kl. 5c  Lena Orlińska i Antonina Psujek                                                                                                

II miejsce – duet z kl. 5e  Anastazja Plucińska i Nikola Hołubowska

III miejsce – duet z kl. 5e Julia Rózio i Nikola Hołubowska

Wyróżnione zostały:

duety z kl. 5e 
  • Julia Rózio i Anastazja Plucińska
  • Zuzanna Traczyk i Nikola Hołubowska

KLASY VII – VIII   soliści

II miejsce Bartłomiej Guz kl. 8c          

Wszystkim laureatom gratulujemy!!!
Anna Sambierska i Elżbieta Witeck

WYNIKI KONKURSU PIOSENKI I PIEŚNI PATRIOTYCZNEJ

Sejm Rzeczypospolitej Polskiej, doceniając literacki dorobek Marii Konopnickiej oraz jej wkład w działalność patriotyczną, ustanowił rok 2022 Rokiem Marii Konopnickiej. W uchwale oceniono, że Konopnicka to jedna z najwybitniejszych pisarek w historii literatury polskiej. W 1908 roku opublikowała „Rotę” - wiersz patriotyczny, który był protestem przeciw polityce germanizacji w zaborze pruskim i odegrał znaczącą rolę w dziejach Polaków. Po raz pierwszy pieśń, do muzyki Feliksa Nowowiejskiego, została wykonana 15 lipca 1910 roku pod Pomnikiem Grunwaldzkim w Krakowie, który ufundował Ignacy Jan Paderewski z okazji 500. rocznicy zwycięstwa nad zakonem krzyżackim. W 1926 roku władze niepodległej Rzeczypospolitej rozważały „Rotę” jako hymn narodowy”. 
19 czerwca uczniowie edukacji wczesnoszkolnej wzięli udział w zorganizowanym przez naszą szkołę Konkursie Piosenki i Pieśni Patriotycznej pod hasłem: „Nie rzucim ziemi skąd nasz ród”. 

Koordynatorki 
Ewa Dolińska 
Anna Sambierska 
Agnieszka Rucińska-Pindor 
Danuta Jagnicka 
Marzena Płochocka 

Wyniki Konkursu Piosenki i Pieśni Patriotycznej pod hasłem: „Nie rzucim ziemi skąd nasz ród”. 

 Kategoria soliści
I miejsce
Kalina Grzesiak II c Jakub Sobieraj III h Oliwia Pyc II f

II miejsce
Łucja Strzelecka I f Antonina Matusiak II g Wiktoria Smolnik II b

III miejsce
Michalina Marecka II g Emilia Chmielewska II f Sara Główczyk I f
 Kategoria zespół
I miejsce
zespół II f Michał Chojnacki Karol Janeczek Hanna Maj Zuzanna Galas

II miejsce
zespół II g Iga Malik Aleksandra Pasik Marcelina Kolbusz Róża Karaszewska

III miejsce
zespół II b Michalina Arasimska Gabriela Rutkowska Maja Broda Yevheniya Isanska

zespół II c Oliwia Machnicka Amelia Szafrańska Ada Duchnowska Maciej Obstawski

zespół I f Milena Mańka Laila Zalewska Jan Sobolewski Ksawery Pietrasik
 

KONKURS WIEDZY NA TEMAT BEZPIECZNEGO ZACHOWANIA NA DRODZE - szczegóły


WYNIKI SZKOLNEGO KONKURSU "NIEZAPOMNIANE POLSKIE PRZEBOJE"

Pragniemy poinformować, że 25.04.2022r. odbył się Szkolny Konkurs "Niezapomniane Polskie Przeboje". Jurorzy w składzie: p. Anna Sambierska i p. Elżbieta Bruszewska przyznali w poszczególnych kategoriach następujące miejsca: 

klasy 4 - 6 
Śpiew solo 
  • I miejsce ex aequo: Lena Orlińska i Antonina Psujek kl. 4c 
  • II miejsce ex aequo: Anastazja Plucińska kl. 4e i Amanda Krukowska kl. 4f 
  • III miejsce ex aequo: Julia Rózio kl. 4e i Paulina Zalewska kl. 5d 
Zespół wokalny 
  • I miejsce – duet: Maja Obrębska i Oliwia Charcińska kl. 4c 
  • II miejsce – duet: Zuzanna Brus i Zofia Psujek kl. 4c 
  • III miejsce ex aequo duet: Oliwia Charcińska i Lena Orlińska kl. 4c oraz Nikola Hołubowska i Anastazja Plucińska kl. 4e 
Wyróżnienie – duet: Zuzanna Traczyk i Nikola Hołubowska kl. 4e 

kl. 7 – 8 
Śpiew solo
  •  I miejsce ex aequo: Julia Purys kl. 7f i Nela Ponikiewska kl. 8f 
  • II miejsce Marta Zwolińska kl 7a 
Wszystkim Uczestnikom bardzo dziękujemy za udział w konkursie i serdecznie gratulujemy :) 

Anna Sambierska i Elżbieta Bruszewska

WYNIKI II (OSTATNIEGO) ETAPU SZKOLNEGO KONKURSU MATEMATYCZNEGO "MISTRZ W MATMIE"

Klasy 4 

Miejsce I   - Lena Orlińska i Jan Muchajer klasa 4c 
Miejsce II  - Paweł  Susabowski klasa 4g 
Miejsce III - Maja Jarema klasa 4c  i  Lena Pankowska klasa 4d 

Klasy 5

Miejsce I   - Bilel Maatallah klasa 5h 
Miejsce II  - Aleksandra Stańczak klasa 5e 
Miejsce III - Stanisław Żyłka klasa 5f 

Klasy 6

Miejsce I   - Patryk Chmielewski klasa 6c 
Miejsce II  - Bartosz Brus klasa 6d 
Miejsce III - Hanna Rybak klasa 6c 

Klasy 7

Miejsce I   - Karolina Kucharska klasa 7d 
Miejsce II  - Michał Pycka klasa 7g 
Miejsce III - Bartosz Wylotek klasa 7c 

Klasy 8 

Miejsce I   - Jakub Syta klasa 8l 
Miejsce II  - Otylia Chałupka klasa 8m  i  Wiktoria Dziubak-Wysokińska klasa 8k 
Miejsce III - Igor Lipiec klasa 8k 

Gratulujemy zwycięzcom, i dziękujemy wszystkim uczestnikom za wzięcie udziału w konkursie!!! 

Każdy laureat otrzymuje cząstkową ocenę 6 do dziennika. 
Nagrody i dyplomy będą rozdawane pod koniec roku szkolnego. 

WYNIKI I ETAPU SZKOLNEGO KONKURSU MISTRZA W MATMIE

W marcu odbył się I etap Szkolnego Konkursu Matemattycznego "Mistrz w Matmie".

Osoby, które przeszły do drugiego etapu: wyniki

Gratulujemy!!!

II etap odbędzie się 26.04.22 (wtorek).

Dla klas 4 o 13:50 w budynku przy ulicy Szkolnej. Zbiórka przy pokoju nauczycielskiego. Jeśli uczniowie mają wówczas jeszcze lekcje, są z nich zwolnieni na czas konkursu.

Dla klas 5-8 o 14:40 w budynku przy ulicy Sikorskiego. Zbiórka przy sali 46.

Uczniowie biorący w nim udział proszeni są o zabranie ze sobą długopisu, przyborów geometrycznych oraz przybycie ok. 5 minut przed planowanym rozpoczęciem konkursu. 

Czas trwania konkursu - 45 minut. (4 zadania otwarte) 
 
Zgoda dla klas 4/ zgoda dla klas 5-8  musi być przyniesiona w dniu konkursu i oddana nauczycielowi w komisji konkursowej. 
Zespół Matematyczny

WYNIKI UCZNIÓW NASZEJ SZKOŁY Z II (OSTATNIEGO) ETAPU KONKURSU MATEMATYCZNEGO "MŁODY TALES"

Poziom  Miejsce l  Miejsce ll  Miejsce lll 
 Klasy 4  brak   Arbi Diemiłow
 Jakub Górski
 brak
 Klasy 5  brak   Bilel Maatallah  Hanna Sowa
 Andrii Nosenko
 Klasy 6  brak   brak   brak 
 Klasy 7  brak   Zuzanna Burza  Bartosz Wylotek
 Klasy 8  brak   brak   brak 

Gratulujemy zwycięzcom,
i dziękujemy wszystkim uczestnikom
za wzięcie udziału w konkursie!!!

Każdy laureat otrzymuje cząstkową ocenę 6 do dziennika.
Nagrody i dyplomy będą rozdawane pod koniec roku szkolnego.

WYNIKI KONKURSU LOGOPEDYCZNEGO "PUZZLE LOGOPEDYCZNE"

I miejsce - Marcelina Majewska 0a 
II miejsce - Wiktor Nawrocki 1c 
III miejsce - Adam Szatan 1g 

Wyróżnienie: 
Jakub Rzępała 0b 
Bartłomiej Klok 1f 

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w konkursie, osobom nagrodzonym gratulujemy 🙂 
M. Pycka i K. Kostro

WYNIKI GMINNEGO KONKURSU "MALOWANA ORTOGRAFIA"

Miejsce I
  • Michał Nowak kl. 2 Szkoła Podstawowa nr 5 w Piasecznie 
  • Zofia Zielska kl. 5 Szkoła Podstawowa nr 5 w Piasecznie 
Miejsce II
  • Maciej Szajda kl. 2 Szkoła Podstawowa w Jazgarzewie 
  • Aleksandra Kalmus kl. 2 Szkoła Podstawowa w Głoskowie 
Miejsce III
  • Klaudia Jaromin kl. 3 Szkoła Podstawowa w Jazgarzewie 
  • Dominika Kowalczyk kl. 5 Szkoła Podstawowa w Głoskowie 
Wyróżnienia:
  • Kinga Majewska kl.2 Szkoła Podstawowa w Głoskowie 
  • Zuzanna Jankowska kl. 2 Szkoła Podstawowa w Jazgarzewie 
  • Filip Dudek kl. 3 Szkoła Podstawowa w Głoskowie 
  • Damian Gniazdowski kl. 4 Szkoła Podstawowa nr 5 w Piasecznie 
  • Gabriela Adamiak kl. 5 Szkoła Podstawowa w Głoskowie 
  • Szymon Ryziński kl. 5 Szkoła Podstawowa w Głoskowie 

Gratulujemy laureatom i serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział w konkursie. Informację o nagrodach przekażemy w późniejszym terminie. 
Izabela Kaczorek – Turos
Katarzyna Kazubek

WYNIKI I ETAPU MŁODEGO TALESA

29 marca odbył się I etap Gminnego Konkursu Matemattycznego "Młody Tales".
Osoby, które przeszły do drugiego etapu.

 Klasy 4
  1. Arbi Diemiłow 4h
  2. Paweł Susabowski 4g
  3. Jędrzej Radziszewski 4g
  4. Witold Kossowski 4h
  5. Michał Koszewski 4f
  6. Lena Pankowska 4d
  7. Jakub Górski 4g
  8. Kajetan Dołubizna 4g
Klasy 5
  1. Stanisław Żyłka 5f
  2. Bilel Maatallah 5h
  3. Hanna Sowa 5e
  4. Andrii Nosenko 5d
  5. Adam Goławski 5e
  6. Aleksandra Stańczak 5e
 Klasy 6
  1. Kacper Chenoir 6e
  2. Antoni Muchajer 6e
 Klasy 7
  1. Natalia Frołow 7b
  2. Karolina Kucharska 7d
  3. Jarosław Bryk 7a
  4. Bartosz Wylotek 7c
  5. Zuzanna Burza 7a
  6. Radosław Andrejczuk 7h
  7. Antoni Mroczek 7g
  8. Iga Molenda 7f
  9. Michał Pycka 7g
  10. Ziemowit Grodkowski 7m
  11. Gabriela Bednarek 7h
  12. Kevin Pilchowski 7h
                       Klasy 8
                      1. Alicja Cieciora 8i
                      2. Kacper Chojnacki 8j
                      3. Julian Kusztal 8c
                      4. Bartosz Mroziewicz 8c
                      5. Kacper Duchnowski 8b
                      6. Jakub Poninkiewicz 8n
                      7. Jakub Syta 8l
                      8. Zuzanna Kobiałka 8l
                      9. Karol Wałęka 8n
                      10. Karol Kruk 8m
                      11. Mikołaj Krawczyk 8n
                      12. Iga Szerszeń 8l
                      13. Wiktoria Frączak 8l
                                            Gratulujemy!!!

                                            II etap odbędzie się 09.04.22 (sobota), w godz: 9:00- 10:00 w Szkole Podstawowej nr 1 w Piasecznie, w budynku przy al. Kalin 30 (WAŻNE!!! - nie na Świętojańskiej)

                                            Za doprowadzenie dziecka do szkoły SP1 i jego powrót do domu, są odpowiedzialni Rodzice/Opiekunowie prawni.

                                            Uczniowie biorący w nim udział proszeni są o zabranie ze sobą długopisu, przyborów geometrycznych oraz przybycie ok. 15 minut przed planowanym rozpoczęciem konkursu.

                                            W tym roku są jedynie zadania zamknięte, dla kl. 4, 5, 6 - 15 zadań dla kl. 7, 8 - 20 zadań. 
                                            Czas trwania konkursu - 60 minut.
                                            Do budynku szkoły wchodzą jedynie uczniowie piszący konkurs. 

                                            Zgoda na konkurs musi być oddana nauczycielowi matematyki najpóźniej w czwartek 7 kwietnia.

                                            Zespół Matematyczny

                                            WYNIKI SZKOLNEGO KONKURSU PIOSENKI I MUZYKI FILMOWEJ

                                            Informuję, że 21.02. oraz 07.03.2022 r. odbył się Szkolny Konkurs Piosenki i Muzyki Filmowej. Jurorzy w składzie: p. Anna Sambierska i p. Agnieszka Kłobuchowska przyznali w poszczególnych kategoriach następujące miejsca:

                                            klasy 4 - 6

                                            Śpiew solo:
                                            • I miejsce - Jędrzej Radziszewski kl. 4g
                                            • II miejsce ex aequo: Maja Chojnowska kl. 4d i Lena Orlińska kl. 4c
                                            • III miejsce - Zuzanna Traczyk kl. 4e
                                            • wyróżnienie - Anastazja Plucińska kl. 4e

                                            Zespół wokalny:
                                            • I miejsce – duet: Zuzanna Brus i Zofia Psujek kl. 4c
                                            • II miejsce – duet: Maja Obrębska i Oliwia Charcińska kl. 4c
                                            • III miejsce – duet: Antonina Psujek i Maja Jarema kl. 4c
                                            • Wyróżnienie – duet: Antonina Plucińska i Julia Rózio kl. 4e

                                            Gra na instrumencie:
                                            • I miejsce: Jan Muchajer - ucz. kl. 4c (pianino)

                                            klasy 7 - 8

                                            Śpiew solo
                                            • I miejsce – Nela Ponikiewska kl. 8f
                                            • II miejsce Bartłomiej Guz kl. 7c
                                            • III miejsce – Kinga Bielecka kl. 7e

                                            Wszystkim Uczestnikom bardzo dziękuję za udział w konkursie i serdecznie gratuluję:)

                                            Anna Sambierska

                                            KONKURS "WARSZAWSKA SYRENKA" - etap gminny

                                            14 marca w Bibliotece  Publicznej w Piasecznie odbyły się gminne eliminacje do konkursu recytatorskiego Warszawska Syrenka. Dwóch uczniów naszej szkoły, na poziomie I-III, Michał Kopiec z klasy 1h i Antoni Szydłowski z klasy 1d zostało wyróżnionych w tym etapie. 

                                            Gratulujemy!

                                            KONKURS "WARSZAWSKA SYRENKA"

                                            Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Piasecznie z klas I-III, którzy zakwalifikowali się do gminnych eliminacji 45. Konkursu Recytatorskiego Warszawska Syrenka w 2022 roku to: 
                                            • Michał Kopiec klasa 1h 
                                            • Maria Jakoniuk klasa 3b 
                                            • Maksymilian Bakun klasa 1g 
                                            • Oliwia Pyc klasa 2f 
                                            • Zuzanna Zielińska klasa 2f 
                                            • Julia Rybarczyk klasa 2b 
                                            • Antoni Szydłowski klasa 1d 
                                            • Wiktoria Jamrozik klasa 1g 
                                            • Kalina Grzesiak klasa 2c 
                                            • Emilia Chmielewska klasa 2f 
                                            Eliminacje gminne odbędą się w trybie stacjonarnym w Bibliotece Głównej, ul. Jana Pawła II 55. 14.03.2022 roku (poniedziałek) o godzinie 9.00. Wszystkim uczestnikom gratulujemy! 

                                            Ewa Dolińska, Agnieszka Rucińska-Pindor, Adrianna Klimek, Jolanta Sierkowska wraz z całym Gronem Pedagogicznym

                                            KONKURS FOTOGRAFICZNY  PT. „PIĘKNA JEST NASZA POLSKA”

                                            Miło nam poinformować, że z geografii i przyrody w naszej szkole został zorganizowany KONKURS FOTOGRAFICZNY PT. „PIĘKNA JEST NASZA POLSKA” w dwóch kategoriach wiekowych: dla grup młodszych (klasy 4-6) oraz klas starszych (7-8).
                                            Wyniki konkursu przedstawiają się następująco:

                                            Klasy młodsze (4-6 ):

                                            1 miejsce- Zuzanna Traczyk kl. 4e
                                            2 miejsce- Maksymilian Kosacki kl. 5c
                                            3 miejsce- Paweł Orliński kl. 6e
                                            Wyróżnienie- Jakub Piotrowski kl. 4d

                                            Klasy starsze (6-7):

                                            1 miejsce- Julia Piotrowska kl. 7b
                                            2 miejsce- Mateusz Stachura kl. 7b
                                            3 miejsce- Maria Ronduda kl. 8c
                                             
                                            Zwycięzcom serdecznie gratulujemy😊
                                            Konkurs był przeprowadzony pod opieką p. Moniki Jaroszyńskiej

                                            KONKURS PLASTYCZNY PT. „KRAJOBRAZY POLSKI”

                                            Miło nam poinformować, że z geografii i przyrody w naszej szkole został zorganizowany Konkurs plastyczny pt. „Krajobrazy Polski” w dwóch kategoriach wiekowych: dla grup młodszych (klasy 4-5) oraz klas starszych (6-7). Wyniki konkursu przedstawiają się następująco:

                                            Klasy młodsze (4-5 klasy):

                                            1 miejsce- Gabriela Paśnik kl. 4d
                                            2 miejsce- Kajetan Dołubizno kl. 4g

                                            Klasy starsze (6-7):

                                            1 miejsce-Natalia Pietrzak kl. 6d
                                            2 miejsce- Emil Lewandowski kl. 7i
                                            3 miejsce- Amelia Lis kl. 7e
                                            Wyróżnienie- Julia Piotrowska kl. 7b
                                            Konkurs był przeprowadzony pod opieką p. Moniki Jaroszyńskiej

                                            WYNIKI SZKOLNEGO KONKURSU KOLĘD I PASTORAŁEK

                                            Informujemy, że 06.12.2021r. odbył się Szkolny Konkurs Kolęd i Pastorałek. Oto wyniki:

                                            KLASY IV – VI soliści

                                            I miejsce: Anastazja Plucińska kl. 4e
                                            II miejsce: Zuzanna Traczyk kl. 4e

                                            zespół

                                            I miejsce – duet z kl. 4e
                                            Zuzanna Traczyk i Anastazja Plucińska

                                            II miejsce ex aequo:
                                            kwartet z kl. 4c: Zuzanna Brus, Maja Obrębska, Oliwia Charcińska, Emilia Morawska
                                            tercet z kl. 4c: Lena Orlińska, Zofia Psujek i Antonina Psujek

                                            III miejsce – duet z kl. 4 e
                                            Julia Rózio i Nikola Hołubowska

                                            KLASY VII – VIII soliści

                                            I miejsce: Nela Ponikiewska kl. 8f

                                            II miejsce: Julia Purys kl. 7f

                                            III miejsce: Zuzanna Zakrzewska kl. 7h

                                            Wyróżnienie ex aequo:

                                            Maria Jaciubek kl. 7b oraz Anita Sołdańska kl. 7h

                                            Zespół:

                                            I miejsce – duet: Julia Purys kl. 7f i Konrad Frankowski kl. 7k

                                            II miejsce – tercet: Konrad Frankowski, Paweł Gliński i Franciszek Orłowski kl. 7k

                                            Wszystkim laureatom gratulujemy!!! 
                                             Anna Sambierska i Elżbieta Bruszewska

                                            WYNIKI SZKOLNEGO KONKURSU PIOSENKI I PIEŚNI PATRIOTYCZNEJ

                                            Informujemy, że 08.11.2021 r. odbył się Szkolny Konkurs Piosenki i Pieśni Patriotycznej. 
                                            Oto wyniki: 

                                            KLASY IV – VI soliści 
                                            I miejsce: Jędrzej Radziszewski kl. 4g 
                                            II miejsce: Natalia Wilczyńska kl. 5c 

                                            Zespół 
                                            I miejsce – tercet z kl. 4c Julia Kudełko, Zuzanna Brus i Oliwia Charcińska 
                                            II miejsce – duet z kl. 4c Maja Obrębska i Emilia Morawska 
                                            III miejsce – duet z kl. 6b Lena Maniak i Natalia Dobek 

                                            KLASY VII – VIII soliści 
                                            I miejsce: Nela Ponikiewska kl. 8f 
                                            II miejsce ex aequo: Anastasiia Bozhok kl. 8d Julia Purys kl. 7f 

                                            Wszystkim laureatom gratulujemy !!! 
                                            Anna Sambierska i Elżbieta Bruszewska

                                            WYNIKI SZKOLNEGO KONKURSU "RYMOWANKA ORTOGRAFICZNA"

                                            I miejsce 
                                            1. Gracjan Kłobukowski kl. 2i 
                                            2. Divit Daluja kl. 4h 
                                            II miejsce 
                                            1. Tymoteusz Maj kl. 4c 
                                            2. Gabriel Maj kl. 4c 
                                            III miejsce 
                                            1. Karolina Liberska kl. 6e 
                                            2. Michał Kapuściński kl. 6d 
                                            Wyróżnienia 
                                            1. Jagoda Lorenc kl. 4a 
                                            2. Kuba Muranowicz kl.4f 
                                            3. Damian Gniazdowski kl. 4h 
                                            Serdecznie gratulujemy laureatom. 
                                            O terminie wręczenia nagród poinformujemy zwycięzców indywidualnie. 
                                            Koordynatorzy konkursu 
                                            Katarzyna Kazubek 
                                            Izabela Kaczorek - Turos

                                            WYNIKI SZKOLNEGO KONKURSU HISTORYCZNEGO "POWTÓRKA Z HISTORII" - RZECZPOSPOLITA W XVI-XVIII WIEKU

                                            Szymon Sędzik   klasa 7m   47 pkt. - I miejsce
                                            Kinga Bielecka   klasa 7e   33 pkt. - II miejsce
                                            Aleksandra Kalbarczyk   klasa 7j   30 pkt. - III miejsce
                                            Wojciech Kolasiński   klasa 7g   22 pkt.
                                            Oliwia Kalbarczyk   klasa 7j   21 pkt.

                                            KONKURS CZYTELNICZY "W ŚWIECIE LEKTUR"

                                            Miło nam poinformować, iż rozstrzygnięty został konkurs czytelniczy „W świecie lektur” zorganizowany dla uczniów klas drugich. Oto jego wyniki:

                                            DZIEWCZYNKI

                                            CHŁOPCY

                                            I miejsce 108-107p.

                                            1. Nina Rostkowska               kl. 2g

                                            2. Maria Bednaruk                 kl. 2e

                                            3. Zuzanna Kowalska             kl. 2e

                                            1. Wiktor Wielanek               kl. 2g

                                            2. Maciej Tyniec                     kl. 2c

                                            3. Tomasz Marciniak             kl. 2e

                                            4. Jakub Sobieraj                    kl. 2h

                                            II miejsce 106-105p.

                                            1. Milena Szewczak                kl. 2h

                                            2. Maria Jakoniuk                   kl. 2b

                                            1. Marcel Mroczek                  kl. 2c

                                            2. Szymon Stefaniuk               kl. 2c

                                            3. Mateusz Borsuk                  kl. 2c

                                            4. Karol Urbański                    kl. 2e

                                            5. Mateusz Wiciejewski         kl. 2f

                                            6. Maciej Poncyliusz               kl. 2g

                                            7. Yaroslav Rakush                 kl. 2g

                                            8. Szymon Linkiewicz             kl. 2a

                                            III miejsce 104-103p.

                                            1. Wiktoria Wilczyńska         kl. 2c

                                            2. Natalia Lepa                     kl. 2c

                                            3. Kinga Malinowska             kl. 2f

                                            4. Maja Żurad                         kl. 2f

                                            5. Julia Krasuska                   kl. 2g

                                            6. Oliwia Komorowska          kl. 2a

                                            7. Maja Kijuk                           kl. 2a

                                            1. Adam Białas                         kl. 2f

                                            2. Mateusz Mączkorowski     kl. 2a

                                            Wyróżnienie 102-100p.

                                            1. Karina Kocur                       kl. 2g

                                            2. Wiktoria Socha                   kl. 2g

                                            3. Hanna Wyrozębska            kl. 2g

                                            4. Zuzanna Laskowska           kl. 2g

                                            5. Karina Łapińska                  kl. 2e

                                            6. Zofia Szostak                      kl. 2c

                                            7. Hanna Labryszewska         kl. 2h

                                            8. Aniela Lewińska                  kl. 2h

                                            9. Anna Sierkowska                kl. 2h

                                            1. Kajetan Tokarski                 kl. 2e

                                            2. Oliwier Staniuk                   kl. 2f

                                            3. Sebastian Kołodziej            kl. 2a

                                            4. Aleksander Stelmasiak      kl. 2a


                                            Gratulujemy laureatom i życzymy dalszych sukcesów!
                                            Organizatorzy:
                                            Małgorzata Gajdak
                                            Renata Berne

                                            SZKOLNY KONKURS PIOSENKI I PIEŚNI PATRIOTYCZNEJ „W HOŁDZIE KRZYSZTOFOWI KAMILOWI BACZYŃSKIEMU” - szczegóły


                                            POZNAJEMY KONTYNENTY - AMERYKA PÓŁNOCNA I POŁUDNIOWA

                                            Wszystkie klasy ósme naszej szkoły na lekcji geografii uczestniczyły w konkursie na etapie szkolnym pt.: „Poznajemy kontynenty-Ameryka Północna i Południowa”. Konkurs odbył się w dniach 3-10. 05.2021 r.

                                            Celem konkursu było:
                                            • Zdobywanie wiedzy z zakresu środowiska przyrodniczego, kulturowego i społecznego.
                                            • Popularyzowanie wiedzy na temat kontynentów.
                                            • Zachęcenie młodzieży do zdobywania wiedzy o krajach obu Ameryk, historii, kulturze, społeczeństwie.

                                            Maksymalną ilość punktów uzyskali:
                                            • Oliwier Małyska- kl 8b
                                            • Kamila Jabłońska- kl 8c
                                            • Aleksander Jeżowski- kl 8c
                                            • Patrycja Soliwodzka- kl 8e
                                            • Aleksander Bednarz- kl 8f
                                            • Jan Mastalarek – kl 8f
                                            • Piotr Lipka- kl 8h
                                            • Dudek Krystian- kl 8h
                                            • Mazur Igor- kl 8h
                                            • Wojciech Deka- kl 8h
                                            • Szymon Kowalczuk- kl 8h
                                            • Jan Dąbrowski- kl 8h
                                            • Karolina Tokaj- kl 8h
                                            • Natasza Urban – kl 8h
                                            Ze względu na sytuację epidemiczną konkurs został przeprowadzony w formie zdalnej.

                                            Serdecznie gratulujemy naszym zwycięzcom!
                                            Opiekunem konkursu była: Monika Jaroszyńska

                                            KONKURS "W kręgu poezji ks. Jana Twardowskiego"

                                            Uczennice naszej szkoły wzięły udział w XIII międzyszkolnym konkursie recytatorskim "W kręgu poezji ks. Jana Twardowskiego" organizowanym przez Szkołę Podstawową w Chylicach. Dwie z nich zostały laureatkami tego konkursu:
                                            1. W kategorii klasy IV - VI uczennica klasy 4d Cecylia Michałowska zajęła III. miejsce.
                                            2. W kategorii klasy VII - VIII uczennica klasy 8c Daria Pierzchała zajęła II. miejsce.
                                            Serdecznie gratulujemy laureatkom oraz wszystkim uczestniczkom konkursu.
                                            Organizatorzy

                                            WYNIKI KONKURSU CZYTELNICZEGO DLA KL. 6 - PODSUMOWANIE

                                            Po zliczeniu punktów z czterech etapów konkursy czytelniczego "W poszukiwaniu przygody" wyniki prezentują się następująco:
                                            • I m. Małgorzata Kurtz kl. 6g
                                            • II m. Oliwia Kalbarczyk kl. 6j; Wojciech Kolasiński kl.6g
                                            • III m. Agata Kamińska, kl. 6e; Kinga Bielecka, kl. 6e
                                            • Wyr. Hanna Popowicz, kl. 6m; Filip Skrajny, kl. 6b
                                            Anna Górecka

                                            WYNIKI GMINNEGO KONKURSU "MALOWANA ORTOGRAFIA"

                                            Laureatami konkursu zostali:

                                            Miejsce I
                                            Damian Gniazdowski kl.3h Szkoła Podstawowa nr 5 w Piasecznie
                                            Paweł Wójcik kl. 4f Szkoła Podstawowa nr 5 w Piasecznie

                                            Miejsce II
                                            Kinga Krupa kl.3f Szkoła Podstawowa nr 5 w Piasecznie
                                            Marcel Janicki kl. 5b Szkoła Podstawowa nr 5 w Piasecznie

                                            Miejsce III
                                            Wiktoria Brzezińska kl.2c Szkoła Podstawowa nr 5 w Piasecznie
                                            Bilel Maatallah kl.4h Szkoła Podstawowa nr 5 w Piasecznie

                                            Wyróżnienia:
                                            Julia Buczałowska kl.2d Szkoła Podstawowa nr 5 w Piasecznie
                                            Piotr Lisowski Szkoła kl.3a Podstawowa w Złotokłosie
                                            Mikołaj Maj kl.4b Szkoła Podstawowa nr 5 w Piasecznie
                                            Karolina Liberska kl.5e Szkoła Podstawowa nr 5 w Piasecznie


                                            Dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział.
                                            Laureaci konkursu zostaną powiadomieni odnośnie terminu wręczenia nagród.

                                            PRZEDŁUŻENIE TERMINU KONKURSU

                                            Ze względu na przedłużenie nauki zdalnej termin nadsyłania prac w Gminnym Konkursie "Malowana ortografia" został przesunięty na 23.04.2021 r.

                                            POZNAJEMY PARKI KRAJOBRAZOWE W POLSCE

                                            Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w XX edycji ogólnopolskiego konkursu "Poznajemy Parki Krajobrazowe Polski”. Szkolny etap konkursu odbył się w dniu 10 lutego 2021 r. i wyłonił 3 osoby reprezentujące naszą szkołę w etapie gminnym w dniu 3 marca 2021 r. 
                                            Ostatecznie nasz zespół w składzie: Maria Ronduda z klasy 7c, Natalia Cebulska z klasy 7h oraz Aleksander Jeżowski z klasy 8c zajął 3 miejsce w gminie

                                            Celem konkursu było: 
                                            • Zdobywanie i pogłębianie wiedzy dotyczącej parków krajobrazowych Polski. 
                                            • Poszerzenie wiadomości z zakresu ekologii, ochrony przyrody i ochrony środowiska przyrodniczego. 
                                            • Motywowanie do działań na rzecz ochrony środowiska przyrodniczego w najbliższym otoczeniu. 
                                            • Wyłanianie talentów oraz rozbudzanie ciekawości poznawczej i twórczej uczniów. 
                                            Ze względu na sytuację epidemiczną konkurs został przeprowadzony w formie zdalnej. 

                                            Serdecznie gratulujemy naszym zwycięzcom! 
                                            Opiekunowie konkursu: Monika Jaroszyńska i Anna Karaś

                                            RECYKLINGOWA KROPELKA WODY

                                            Uczniowie naszej Szkoły w marcu 2021 wzięli udział w akcji edukacyjnej pt. "Recyklingowa kropelka wody" organizowanej przez Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Piasecznie Sp. z o.o. 
                                            Celem akcji było:
                                            • Kształtowanie i rozbudzanie świadomości ekologicznej wśród dzieci i młodzieży.
                                            • Zachęcanie do kreatywnego szukanie sposobów do na oszczędzanie wody i wykorzystania recyklingowych surowców
                                            • Zachęcanie do poszerzenia wiedzy w zakresie proekologicznym.
                                            • Kształtowanie wrażliwości artystycznej. 
                                            Uczniowie wykonali piękne prace które dostarczyli do Organizatora. Prace te zostały nagrodzone. Uczniowie biorący udział w akcji to: 
                                            Maksymilian Falgowski kl 5E 
                                            Marcel Jakóbik kl 6B 
                                            Krzysztof Szymanowski kl. 6E 
                                            Za zaangażowanie i udział serdecznie dziękujemy. 
                                             
                                             
                                             

                                            Opiekunem była: Monika Jaroszyńska

                                            WYNIKI KONKURSU "LOGOPEDYCZNE PUZZLE"

                                            Laureatami konkursu logopedycznego zostali:
                                            • 1 miejsce - Wiktoria Guzowska kl.2f
                                            • 2 miejsce - Michał Marchewka k.1f
                                            • 3 miejsce - Szymon Wilk kl.1h
                                            Serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.
                                            Nagrody zostaną wręczone podczas zajęć stacjonarnych.

                                            WYNIKI KONKURSU CZYTELNICZEGO DLA KLAS 6 "W POSZUKIWANIU PRZYGODY" ANDRZEJA MALESZKA "OLBRZYMA" 

                                            Klasa 6a 

                                            1. Antoni Dębski – 17,5p.  


                                            Klasa 6b 

                                            2. Filip Skrajny – 16p.  


                                            Klasa 6e 

                                            3. Agata Kamińska – 17p. 

                                            4. Kinga Bielecka – 17p.  

                                            Klasa 6f 

                                            5. Franciszek Frączek – 20p.  

                                            6. Antoni Moczyński – 18p.  


                                            Klasa 6g 

                                            7. Maksim Nikiforow – 18p.  

                                            8. Małgorzata Kurtz – 20p. 

                                            9. Wojciech Kolasiński – 18p. 

                                            10. Antoni Mroczek – 15p.  

                                            11. Magdalena Mazurkiewicz – 20p.  

                                            Klasa 6j 

                                            12. Oliwia Kalbarczyk – 20p. 

                                             

                                            Klasa 6k 

                                            13. Mikołaj Szkaradek – 16p.  


                                            Klasa 6m 

                                            14. Hanna Popowicz – 20p. 

                                            15. Ziemowit Grodkowski – 18p. 

                                            16. Szymon Sędzik – 15p. 



                                            WYNIKI I ETAPU KONKURSU CZYTELNICZEGO "W POSZUKIWANIU PRZYGODY" DLA KL. 6

                                             Klasa 6a

                                            1. Antoni Dębski – 15 pkt.

                                            Klasa 6b

                                            2. Filip Skrajny – 18 pkt.

                                            Klasa 6d

                                            3. Weronika Borkowska – 15 pkt.

                                            4. Małgorzata Tokaj – 14 pkt.

                                            Klasa 6e

                                            5. Agata Kamińska – 19 pkt.

                                            6. Kinga Bielecka – 17 pkt
                                             Klasa 6f

                                            7. Franciszek Frączek – nb.

                                            8. Antoni Moczyński – 16 pkt.

                                            9. Julia Purys – 18 pkt.

                                            10. Maria Pietrucha – nb.

                                             Klasa 6g

                                            11. Oliwia Majewska – 16 pkt.

                                            12. Maksim Nikiforow – 19 pkt.

                                            13. Małgorzata Kurtz – 21 pkt.

                                            14. Laura Lizurej – 16 pkt.

                                            15.Wojciech Kolasiński  - 16 pkt.

                                            16. Antoni Mroczek – nb.

                                            17. Magdalena Mazurkiewicz – nb.

                                             Klasa 6h

                                            18. Roksana Ciaja – 15 pkt.

                                            Klasa 6i

                                            19.Zofia Woźniakowka – 9 pkt.

                                            Klasa 6j

                                            20. Oliwia Kalbarczyk – 18 pkt.

                                            Klasa 6k

                                            21. Mikołaj Szkaradek – 15 pkt.

                                            Klasa 6m

                                            22. Hanna Popowicz – 15 pkt.

                                            23. Ziemowit Grodkowski – 17 pkt.

                                            24. Szymon Sędzik – 16 pkt.


                                            WYNIKI KONKURSU PRZEPROWADZONEGO W RAMACH OBCHODÓW DNIA PATRONA DLA KLAS 5 NA OPOWIADANIE O PRZYGODZIE, JAKĄ K.K. BACZYŃSKI MÓGŁ PRZEŻYĆ PODCZAS POWSTANIA WARSZAWSKIEGO

                                            Dnia 10 listopada 2020 r. odbyło się posiedzenie komisji konkursowej, którego celem było dokonanie oceny i wybór najlepszych prac napisanych przez uczniów klas V. 

                                            Komisja konkursowa przyznała 4 nagrody: 
                                            • I miejsce - Joanna Białas z klasy 5d 
                                            • II miejsce - Hanna Rybak z kl. 5c i Antoni Jankiewicz z kl. 5b 
                                            • wyróżnienie - Karolina Liberska z klasy 5e 

                                            Dziękujemy wszystkim uczniom klas 5 za napisanie ciekawych opowiadań o Patronie i szczególnie gratulujemy zwycięzcom. 
                                            Komisja konkursowa

                                            WYNIKI SZKOLNEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO "MÓJ PUPIL" - szczegóły


                                            WYNIKI II ETAPU SZKOLNEGO KONKURSU MATEMATYCZNEGO MwM

                                            Wyniki II etapu szkolnego konkursu matematycznego MwM, czyli Mistrz w Matmie, klasy 4-6.

                                            W dniu 12 listopada 2020 r. odbył się finał konkursu MwM, poniżej lista laureatów. Wyniki pozostałych uczestników są dostępne u nauczycieli matematyki.

                                            Wszystkim dziękujemy za udział. Zwłaszcza czwórce uczniów klas 5, którzy jako jedyni ze wszystkich piątoklasistów, odważyli się podjąć wyzwanie!

                                            Klasy 4
                                            • I miejsce – Aleksandra Stańczak kl. 4e
                                            • II miejsce – Kuba Śmiałek kl. 4e
                                            • III miejsce – Cecylia Michałowska kl. 4d
                                            Klasy 5
                                            • Brak laureatów.
                                            Klasy 6
                                            • I miejsce – Zuzanna Burza kl. 6a
                                            • II miejsce – Michał Pycka kl. 6g
                                            • III miejsce – Szymon Sędzik kl. 6m
                                            Gratulujemy wyników!
                                            Zespół Matematyczny

                                            WYNIKI KONKURSU NA LIST DO K. K. BACZYŃSKIEGO DLA KL. 4

                                            I m. Zuzanna Wronowska 4h
                                            II m. Adam Goławski 4e
                                            III m. Cecylia Michałowska 4d
                                            Wyr. Julia Sokołowska 4a
                                            Nikola Skrzekowska 4f

                                            Nagrodzonym gratulujemy świetnego wyniku.
                                            Organizatorzy

                                            WYNIKI KONKURSU PRZYRODNICZO - PLASTYCZNEGO "SKARBY LASU"

                                            Wyróżnienie dla Gabrysi Kostrzewy z klasy 3 F w gminnym konkursie organizowanym przez Mazowiecki Zespół Parków Krajobrazowych. 
                                            Gratulacje dla Gabrysi i pozostałych reprezentantek szkoły z klasy 3 F oraz 3 I  

                                            Zdjęcia nagrodzonych prac znajdują się na stronie pod wskazanym linkiem 

                                            LISTA OSÓB, KTÓRE PRZECHODZĄ DO II ETAPU W KONKURSIE SZKOLNYM MwM, CZYLI MISTRZ W MATMIE - szczegóły


                                            WYNIKI KONKURSU PLASTYCZNO-INFORMATYCZNEGO NA PLAKAT PROMUJĄCY ZASŁANIANIE UST I NOSA ZE WZGLĘDU NA PANDEMIĘ SPOWODOWANĄ WIRUSEM COVID 19 - szczegoły


                                            WYNIKI II ETAPU SZKOLNEGO KONKURSU PIOSENKI I MUZYKI FILMOWEJ


                                            MIĘDZYSZKOLNY KONKURS CZYTELNICZY DLA KLAS VI „W POSZUKIWANIU PRZYGODY”

                                            Zbiorcze wyniki Międzyszkolnego Konkursu Czytelniczego dla klas VI „W poszukiwaniu przygody”

                                            W bieżącym roku szkolnym w konkursie wzięli uczniowie klas VI Szkoły Podstawowej w Chylicach oraz Szkoły Podstawowej nr 5 w Piasecznie. Z uwagi na zagrożenie epidemiczne i przymusową kwarantannę odbył się tylko I etap konkursu – uczniowie napisali testy znajomości lektur konkursowych. Finałowe rozgrywki drużynowe się nie odbyły, ale wszyscy uczestnicy otrzymają dyplomy, a dwanaścioro uczniów, którzy uzyskali najwyższe wyniki w każdej szkole – nagrody książkowe.

                                            I etap konkursu odbył się według harmonogramu:
                                            • I test (Andrzej Maleszka „Pojedynek”) – 28 października 2019 r.
                                            • II test (Brandon Mull „Zwierzoduchy. Spirit Animals t.I”) – 16 grudnia 2019 r.
                                            • III test (Rafał Kosik „Felix, Net i Nika oraz Teoretycznie Możliwa Katastrofa”) – 24 lutego 2020 r.
                                            • IV test (Irena Jurgielewiczowa „Ten obcy”) – maj-czerwiec 2020 r.
                                            Zbiorcze wyniki uczniów naszej szkoły prezentują się następująco:

                                            Imię i nazwisko

                                            Pojedynek

                                            Zwierzoduchy

                                            Felix, Net i Nika oraz Teoretycznie Możliwa Katastrofa

                                            Ten obcy

                                            Suma 


                                            Karol Wałęka

                                            19,5

                                            19

                                            18,5

                                            19,5

                                            76,5

                                            Nagroda książkowa

                                            Szymon Frączek

                                            19

                                            19

                                            19,5

                                            17,5

                                            75

                                            Nagroda książkowa

                                            Karolina Chmielewska

                                            19

                                            19,5

                                            17,5

                                            18

                                            74

                                            Nagroda książkowa

                                            Jakub Syta

                                            19,5

                                            18,5

                                            18,5

                                            17

                                            73,5

                                            Nagroda książkowa

                                            Mikołaj Krawczyk

                                            17,5

                                            18,5

                                            17,5

                                            20

                                            73,5

                                            Nagroda książkowa

                                            Otylia Chałupka

                                            17

                                            19

                                            17

                                            19

                                            72

                                            Nagroda książkowa

                                            Kacper Duchnowski

                                            12

                                            19

                                            19,5

                                            19

                                            69,5

                                            Nagroda książkowa

                                            Izabela Ciurysek

                                            18

                                            19

                                            16

                                            16

                                            69

                                            Nagroda książkowa

                                            Aleksandra Szydłowska

                                            16

                                            18,5

                                            15,5

                                            19

                                            69

                                            Nagroda książkowa

                                            Piotr Krupiński

                                            17

                                            18

                                            16

                                            16

                                            67

                                            Nagroda książkowa

                                            Anna Sadkowska

                                            16

                                            15,5

                                            14,5

                                            20

                                            66

                                            Nagroda książkowa

                                            Maria Ronduda

                                            16,5

                                            15

                                            13,5

                                            18,5

                                            63,5

                                            Nagroda książkowa

                                            Przemysław Jawoszek

                                            17

                                            16

                                            15,5

                                            14,5

                                            63

                                            Dyplom uznania

                                            Zuzanna Skrzypczyk

                                            16

                                            17,5

                                            13

                                            15

                                            61,5

                                            Dyplom uznania

                                            Maria Sielska

                                            18

                                            18

                                            7

                                            14,5

                                            57,5

                                            Dyplom uznania

                                            Michał Guz

                                            18,5

                                            19

                                            16

                                            0

                                            53,5

                                            Dyplom uznania

                                            Kaja Górska

                                            15,5

                                            17,5

                                            0

                                            17

                                            50

                                            Dyplom uznania

                                            Dawid Makles

                                            16,5

                                            16,5

                                            12

                                            0

                                            45

                                            Dyplom uznania

                                            Tymoteusz Jankiewicz

                                            17,5

                                            18

                                            0

                                            0

                                            35,5

                                            Dyplom za udział

                                            Anna Rywka

                                            17,5

                                            0

                                            17

                                            0

                                            34,5

                                            Dyplom za udział

                                            Mikołaj Smoleń

                                            15,5

                                            11,5

                                            5,5

                                            0

                                            32,5

                                            Dyplom za udział

                                            Lena Kozłowska

                                            18

                                            12

                                            0

                                            0

                                            30

                                            Dyplom za udział

                                            Filip Skowroński

                                            8,5

                                            11,5

                                            0

                                            0

                                            20

                                            Dyplom za udział

                                            Dobromiła Tomasik

                                            8

                                            0

                                            0

                                            0

                                            8

                                            Dyplom za udział


                                            Nagrody i dyplomy wręczą nauczyciele języka polskiego na pierwszych lekcjach we wrześniu.


                                            KONKURSY ODBIÓR NAGRÓD

                                            Informujemy, że odbiór nagród za konkursy „Malowana ortografia”, „Wierszyki ortograficzne” i „Znam swoje prawa i obowiązki” przełożyliśmy na wrzesień.
                                            Koordynatorzy

                                            KONKURS JA I MÓJ ŚWIAT - KSIĄŻECZKA SENSORYCZNA

                                            Z przyjemnością informujemy, iż w gminnym konkursie „JA I MÓJ ŚWIAT - KSIĄŻECZKA SENSORYCZNA" uczeń kl. 1a Karol Modelski zajął II miejsce, natomiast uczniowie klasy Ie: Zuzanna Kowalska i Karol Urbański zdobyli wyróżnienia.

                                            Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!
                                            Wychowawcy klas pierwszych

                                            WYNIKI MIĘDZYNARODOWEGO KONKURSU KANGUR MATEMATYCZNY 2020


                                            WYNIKI KONKURSU OLIMPUS 2020 - SESJA WIOSENNA


                                            WYNIKI OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU Z HISTORII EDI PANDA

                                            Klasa 5
                                            • Natan Pydyszewski 54  7 Dyplom wyróżnienia (kl.5h   
                                            • Maksim Nikiforow 54  7 Dyplom wyróżnienia (kl.5g)
                                            • Jakub Jelonkiewicz 46  15 Dyplom uznania (kl.5m)  
                                            Klasa 6
                                            • Otylia Chałupka  58  3 Dyplom LAUREATA, Nagroda książkowa (kl.6m)  
                                            • Szymon Frączek 58  3  Dyplom LAUREATA, Nagroda książkowa (kl.6b)
                                            • Maciej Osiński 54  7  Dyplom wyróżnienia (kl.6k) 
                                            • Bartosz Gajewski 52  9  Dyplom wyróżnienia (kl.6j)        
                                            • Jakub Wiliński 52  9 Dyplom wyróżnienia (kl.6j)
                                            • Izabela  Ciurysek 50  11 Dyplom uznania (kl.6k)   
                                            • Iga  Bezak 48  13 Dyplom uznania (kl.6l)
                                            • Kacper  Duchnowski 48  13 Dyplom uznania (kl.6b) 
                                            • Wiktoria Met 46  15 Dyplom uznania (kl.6b)  
                                            • Maria Wrzesińska 44  17 Dyplom uznania (kl.6b)    
                                            •  Dawid Makles 42  19 Dyplom uznania (kl.6f)  
                                            • Franciszek Rosicki 38  23 Dyplom uznania (kl.6k)  
                                            Wszystkim serdecznie gratuluję.
                                            Małgorzata Kajkowska

                                            WYNIKI SZKOLNEGO KONKURSU PLASTYCZNO – POETYCKIEGO JESTEŚMY RÓŻNI ALE WSZYSCY POTRZEBUJEMY ZROZUMIENIA I AKCEPTACJI. UCZEŃ Z NIEPEŁNOSPRAWNOŚCIĄ W SZKOLE.

                                            Praca plastyczna
                                            Klasy 4 - 6
                                            I miejsce – Marcin Wlazło kl. 5e
                                            II miejsce – Maria Ronduda kl. 6c
                                            III miejsce – Lena Maniak kl. 4b

                                            Klasy 7 – 8
                                            I miejsce – Szymon Surmacz kl. 7h
                                            II miejsce – Bożena Jabłońska kl. 7c

                                            Wiersz
                                            Klasy 4 – 6
                                            I miejsce ex aequo:
                                            Karol Wałęka kl. 6n   
                                            Mateusz Malinowski kl. 6i 

                                            Wszystkim laureatom konkursu serdecznie gratulujemy. Nagrody zostaną rozdane w przyszłym roku szkolnym. Już teraz życzymy udanych wakacji.
                                            Organizatorzy:
                                            Joanna Lisik
                                            Joanna Szewczyk
                                            Aneta Wojtyniak

                                            WYNIKI KONKURSU CES GALILEO 2020


                                            WYNIKI OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU Z HISTORII OLIMPUS - SESJA WIOSENNA

                                            Klasa 5

                                            • Szymon Sędzik 216  9 Dyplom LAUREATA (kl.5m)
                                            • Natan Pydyszewski 202  16 Dyplom uznania (kl.5h)
                                            • Jakub Jelonkiewicz 188  23 Dyplom uznania (kl.5m)
                                            Klasa 6
                                            • Aleksandra Patyna  214  11 Dyplom LAUREATA (kl.6m)  
                                            • Wiktor  Baranowski 212  12 Dyplom LAUREATA (kl.6k)  
                                            • Maciej Osiński 204  16  Dyplom uznania (kl.6k) 
                                            • Maja Piwońska 170  33 Dyplom uznania (kl.6j) 
                                            • Jakub Wiliński 158  39 Dyplom uznania (kl.6j)    
                                            • Dawid Makles  138  49 Dyplom uznania (kl.6f)  
                                            • Franciszek Rosicki 132  52 Dyplom uznania (kl.6k)  
                                            Wszystkim serdecznie gratuluję.
                                            Małgorzata Kajkowska

                                            WYNIKI KONKURSU PLASTYCZNEGO „ZNAM SWOJE PRAWA I OBOWIĄZKI”

                                            I miejsce:
                                            Patrycja Radziach 2c
                                            Maria Ronduda 6c
                                            Karol Wałęka 6n

                                            II miejsce:
                                            Maria Jakoniuk 1b
                                            Marcin Wlazło 5e

                                            III miejsce:
                                            Ostap Tkachuk 1e
                                            Aleksandra Stańczak 3e
                                            Kamila Jabłońska 7c

                                            Wyróżnienia:
                                            Dobromiła Błądek 1a
                                            Kinga Malinowska 1f
                                            Krzysztof Sowula 2e
                                            Mateusz Jasiński 2i
                                            Bożena Jabłońska 7c

                                            Serdecznie gratulujemy laureatom konkursu! Jak tylko sytuacja się unormuje informacje dotyczące wręczenia nagród zostaną zamieszczone na stronie SP5.
                                            Koordynatorzy:
                                            Katarzyna Kazubek
                                            Izabela Kaczorek-Turos
                                            Marta Pycka
                                            Karolina Kostro

                                            OLIMPUS SESJA ZIMOWA


                                            WYNIKI MIĘDZYSZKOLNEGO KONKURSU WIERSZYKI ORTOGRAFICZNE


                                            WYNIKI OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU Z BIOLOGII GALILEO


                                            WYNIKI OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU Z HISTORII OLIMPUS - SESJA ZIMOWA

                                            Klasa 5
                                            • Szymon Sędzik 42 19 Dyplom uznania (kl.5m)
                                            • Natan Pydyszewski 32 29 Dyplom uznania (kl.5h)
                                            • Jakub Jelonkiewicz 28 33 Dyplom uznania (kl.5m)
                                            Klasa 6
                                            • Dawid Makles  35 26 Dyplom uznania (kl.6f)  
                                            • Iga Bezak 30 31 Dyplom uznania (kl.6l)
                                            • Szymon Frączek  29 32 Dyplom uznania (kl.6b)  
                                            • Kacper Bors 25 36 Dyplom uznania (kl.6)
                                            • Antoni Baran 20 41 Dyplom uznania (kl.6k)
                                            • Dorian Juszczuk 20 41 Dyplom uznania (kl.6m)
                                            • Franciszek Rosicki 20 41 Dyplom uznania (kl.6k)
                                            • Maciej Osiński 20 41 Dyplom uznania (kl.6k)
                                            • Jakub Wiliński 19 42 Dyplom uznania (kl.6j)  
                                            • Wiktor Ferenc 16 45 Dyplom uznania (kl.6k) 
                                            • Wiktor  Baranowski 14 47 Dyplom uznania (kl.6k)   
                                            Wszystkim serdecznie gratuluję.
                                            Małgorzata Kajkowska

                                            WYNIKI OGÓLNOPOLSKIEJ OLIMPIADY ZADAŃ LOGICZNYCH


                                            LISTA UCZNIÓW ZAKWALIFIKOWANYCH DO ETAPU GMINNEGO KONKURSU MATEMATYCZNEGO „SUPERRACHMISTRZ”


                                            WYNIKI OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU MATEMATYCZNEGO „LEON” – SESJA JESIENNA 2019


                                            KONKURS LOGOPEDYCZNY 

                                            Laureatami konkursu logopedycznego "Gimnastyka dla języka" są:
                                            • Wiktoria Guzowska 1f
                                            • Kinga Malinowska 1f
                                            Serdecznie gratulujemy!
                                            Logopeda 
                                            Marta Pycka
                                            Karolina Kostro

                                            WYNIKI KONKURSU KOLĘD I PASTORAŁEK 2019/2020


                                            POSTAĆ Z ULUBIONEJ BAJKI


                                            WYNIKI GMINNEGO KONKURSU CHRISTMAS LAPBOOK


                                            WYNIKI II ETAPU KONKURSU „W POSZUKIWANIU PRZYGODY” DLA KLAS 5


                                            WYNIKI MIĘDZYSZKOLNEGO KONKURSU CZYTELNICZEGO "W POSZUKIWANIU PRZYGODY"


                                            WYNIKI OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU Z MATEMATYKI OLIMPUS - SESJA JESIENNA

                                            WYNIKI OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU Z HISTORII OLIMPUS - SESJA JESIENNA

                                            Klasa 5
                                            • Szymon Sędzik 196 15 Dyplom laureata (kl.5m)
                                            • Natan Pydyszewski 176 25 Dyplom uznania (kl.5h)
                                            • Jakub Jelonkiewicz 170 28 Dyplom uznania (kl.5m)
                                            Klasa 6
                                            • Szymon Frączek 174 26 Dyplom uznania (kl.6b)
                                            • Aleksandra Patyna 166 30 Dyplom uznania (kl.6m)
                                            • Iga Bezak 150 38 Dyplom uznania (kl.6l)
                                            • Jakub Wiliński 138 44 Dyplom uznania (kl.6j)
                                            • Krystian Michalski 136 45 Dyplom uznania (CEM)
                                            • Maja Piwońska 130 48 Dyplom uznania (kl.6j)
                                            • Maciej Osiński 116 55 Dyplom uznania (kl.6k)
                                            Wszystkim serdecznie gratuluję.
                                            Małgorzata Kajkowska

                                            WYNIKI GMINNEGO KONKURSU KOLĘD I PASTORAŁEK

                                            Pragnę poinformować, że uczniowie naszej szkoły brali udział w Gminnym Konkursie Kolęd i Pastorałek w SP nr 2 w Zalesiu Dolnym, zdobywając wiele nagród.

                                            W grupie wiekowej klas 4 -6 
                                            w kategorii: solista 
                                            I miejsce zajęła uczennica z kl. 6f Nela Ponikiewska 

                                            w kategorii: zespół wokalno – instrumentalny 
                                            II miejsce zdobyły uczennice z kl. 6j: Aleksandra Szydłowska i Amelia Dajewska.

                                            Wyróżniona została Otylia Chałupka z klasy 6m.

                                            W grupie wiekowej klas 7 – 8 
                                            III miejsce zdobył uczeń klasy 7a Michał Rybak

                                            W kategorii: zespół wokalny 
                                            III miejsce zdobyli uczniowie: Alexander Nowak z kl.7f i Michał Rybak z kl 7a. 

                                            Wyróżniona została Magdalena Tabiszewska z klasy 8f.

                                            Wszystkim Uczestnikom bardzo dziękuję i gratuluję sukcesów. Chcę również podziękować Pani Elżbiecie Bruszewskiej i Panu Grzegorzowi Szydłowskiemu za pomoc i zaangażowanie w przygotowanie uczniów do konkursu.
                                            Anna Sambierska

                                            WYNIKI KONKURSU KOLĘD I PASTORAŁEK

                                            W dniu 04.12.2019 r. został przeprowadzony I etap Konkursu Kolęd i Pastorałek dla uczniów z klas 4-8.
                                            Gratulujemy Laureatom i bardzo dziękujemy WSZYSTKIM UCZESTNIKOM za udział w konkursie.

                                            Anna Sambierska i Elżbieta Bruszewska

                                            WYNIKI OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU MULTITEST Z HISTORII

                                            Klasa 5

                                            SZYMON SĘDZIK II MIEJSCE (196 pkt.) DYPLOM LAUREATA, NAGRODA KSIĄŻKOWA (klasa 5m)

                                            JAKUB JELONKIEWICZ 12 MIEJSCE (176 pkt.) DYPLOM WYRÓŻNIENIA (klasa 5m)

                                            ZIEMOWIT GRODKOWSKI 26 MIEJSCE (148 pkt.) DYPLOM UZNANIA (klasa 5m)


                                            Klasa 6

                                            SZYMON FRĄCZEK 9 MIEJSCE (188 pkt.) DYPLOM LAUREATA (klasa 6b)

                                            FILIP SKOWROŃSKI 13 MIEJSCE (180 pkt.) DYPLOM WYRÓŻNIENIA (klasa 6j)

                                            KACPER DUCHNOWSKI 24 MIEJSCE (158 pkt.) DYPLOM UZNANIA (klasa 6b)

                                            FRANCISZEK ROSICKI 27 MIEJSCE (152 pkt.) DYPLOM UZNANIA (klasa 6k)

                                            WIKTOR BARANOWSKI 32 MIEJSCE (142 pkt.) DYPLOM UZNANIA (klasa 6k)

                                            MACIEJ OSIŃSKI 33 MIEJSCE (140 pkt.) DYPLOM UZNANIA (klasa 6k)

                                            WIKTOR FERENC 38 MIEJSCE (130 pkt.) DYPLOM UZNANIA (klasa 6k)


                                            WSZYSTKIM SERDECZNIE GRATULUJĘ. 

                                            MAŁGORZATA KAJKOWSKA

                                            WYNIKI GMINNEGO KONKURSU „MALOWANA ORTOGRAFIA”


                                            KONKURS "JESIENNE CUDAKI" 


                                            ZNAMY POWODY NA OSZCZĘDNOŚĆ WODY


                                            SZKOLNY KONKURS PIOSENKI I PIEŚNI PATRIOTYCZNEJ


                                            GMINNY KONKURS PIOSENKI I PIEŚNI PATRIOTYCZNEJ W SP W CHYLICACH


                                            WYNIKI PIERWSZEGO TESTU
                                            I ETAPU MIĘDZYSZKOLNEGO KONKURSU CZYTELNICZEGO
                                            DLA KLAS VI – „W poszukiwaniu przygody”

                                            W dniu 28 października odbył się pierwszy test I etapu Międzyszkolnego Konkursu Czytelniczego pt. „W poszukiwaniu przygody” dla klas szóstych. 


                                            Kolejny test (Brandon Mull „Zwierzoduchy”) zapraszamy 16 grudnia 2019r. o godz. 15:40. Przypominamy o odebraniu na początku grudnia zgody na konkurs od nauczyciela języka polskiego.

                                            Organizatorki

                                            AKCJA SPRZĄTANIE ŚWIATA 20-22 WRZEŚNIA 
                                            NIE ŚMIECIMY – SPRZĄTAMY – ZMIENIAMY.

                                            Zwycięzcy konkursu

                                            I miejsce  
                                            Wiktoria Bulajić kl. 6j

                                            II miejsce  
                                            Gabrysia Bednarek kl. 5h

                                            III miejsce 
                                            A. Julia Głąb kl. 5g
                                            B. Wiktoria Stasiak kl. 6j


                                            Wyróżnienia
                                            1. Aleksandra Kalbarczyk kl. 5j
                                            2. Zuzanna Szostak kl. 5j
                                            3. Kajetan Szybejko kl. 5i
                                            4. Maria Jaciubek kl. 5b

                                            Zespół przyrodniczy