>WITAMY


Poprawny CSS! Poprawny CSS! - **
 
Witamy na stronach internetowych  EXTRA  GROUP .
 
 


 Zadowolony klient zawsze wraca!, a więc zawsze dbamy i doradzamy naszym klientom jak  najkorzystniej!!!     
                                                   
 
     


Chcesz kupić , sprzedać   lub  wynająć nieruchomość ?
Czy naprawdę masz tyle czasu by przeglądać setki ofert?
Zadzwoń, powiedz nam czego szukasz, a my wyszukamy dla Ciebie najlepsze oferty.
 
 
                             Nieruchomości EXTRA 
od 15 lat cieszą się uznaniem klientów za rzetelność, fachowość i profesjonalizm. Nasze doświadczenie zapewnia klientom gwarancję stabilności oraz pewność, iż transakcje zawarte za pośrednictwem naszego biura, przeprowadzone zostaną zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa.

Indywidualne podejście do każdego klienta umożliwia pełne zrozumienie i realizację jego potrzeb.

Jesteśmy członkami Stowarzyszeń Pośredników zarówno lokalnych jak i krajowych, stale podnosimy nasze kwalifikacje zawodowe, a w trosce o Państwa interesy i wygodę .

Współtworzymy system wymiany ofert MLS, tak więc, aby znaleźć , sprzedać lub wynająć nieruchomość, nie ma potrzeby kontaktu z innymi agencjami - my w ramach usługi zrobimy to za Państwa.

Nasze usługi nie ograniczają się jedynie do kojarzenia stron. Oprócz klasycznego pośrednictwa zapewniamy kompleksową weryfikację dokumentów i informacji o nieruchomości, przygotowujemy nieruchomość do sprzedaży, zapewniamy szeroki marketing, doradzamy we wszystkich sprawach związanych z nieruchomościami, dokonujemy wycenę rynkową nieruchomości, negocjujemy ceny.

Pomagamy w załatwianiu formalności prawnych i notarialnych.

Wyszukujemy nieruchomości na zlecenie Klienta.

Z klientem jesteśmy do samego końca.

Transakcje przeprowadzane przez Biuro EXTRA ubezpieczone są od odpowiedzialności zawodowej na podstawie polisy wystawionej przez firmę Warta.

EXTRA Nieruchomości - partner i doradca w nieruchomościach.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

 
..  EXTRA APARTAMENTY ---- EXTRA Apartamenty - Sprzedaż - wynajem mieszkań i apartamentów. Aktualny PageRank strony sopotmieszkanie.pl dostarcza: Google-Pagerank.pl - Pozycjonowanie + SEO
 
Chcesz uniknąć ryzyka związanego z transakcją lub potrzebujesz rzetelnych informacji o rynku nieruchomości skontaktuj się z nami. Naszą ofertę kierujemy do osób, które mają zamiar wynająć, kupić lub sprzedać nieruchomość .
Zapewniamy kompleksową weryfikację dokumentów i informacji o nieruchomości.
 
 
Oferujemy kompleksową obsługę w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami i doradztwa prawnego dot. zagadnień związanych z obrotem nieruchomościami. Oferujemy pomoc przy regulowaniu stanu prawnego nieruchomości etc. Specjalizujemy się w ofertach z terenu  województwa pomorskiego, szczególnie w  trójmiejskim rynku nieruchomości .