Jídelna

Vážení rodiče, 
na konci měsíce června proběhne vyúčtování stravného. Případné přeplatky budou vypláceny v týdnu od 24.6. 
Přeplatky inkasních plateb budou vráceny v červenci na bankovní účty. 
Prosím o včasné odhlášky obědů na poslední dny v červnu, od 24. 6. již nebude možné z důvodu probíhajícího vyúčtování odhlašovat. 
Děkujeme za pochopení. 
Poslední den školy, 28.6., bude probíhat výdej obědů od 11:00 do 12:30 hod.

2019/2020

Placení jistiny na nový školní rok 2019/20 bude možné hotově od 19. 8.  v kanceláři ŠJ nebo jednorázovým příkazem na náš účet č. 800446369/0800. Variabilní symbol zůstává každému stejný. Inkasní jistina bude z účtů stržena k 26.8. Cena jistiny je pro 1.stupeň – 660 Kč a pro 2.stupeň – 690 Kč. Po uhrazení jistiny bude strávník automaticky přihlášen. 

Děkuji za spolupráci v tomto školním roce a společně s celým kolektivem kuchařek se těším na Vás a Vaše děti v příštím školním roce.

Květa Molčanová, vedoucí školní jídelny
 
Co možná nevíte o naší školní jídelně ...     

Školní jídelna základní školy 1. máje, Karlovy Vary – Dvory, má 102 míst k sezení. Je vesele vymalována a vyzdobena obrázky a květinami. Jídelna je rozdělena sloupy do dvou částí. Jedna část jídelny slouží ke klidnému, rodinnému stolování družinových dětí. Druhá část jídelny patří žákům, kteří již do družiny nechodí. Výdej obědů je u výdejového okna bez tácový.
Školní kuchyně je celonerezově vybavená s dostačující varnou plochou a kapacita uvařených obědů ve školní kuchyni je 550 obědů denně.
Vaříme podle platných školních stravovacích norem. Dodržujeme skladbu měsíčního jídelníčku a zdravou výživu žákům naší školy připravujeme každý den.
V naší školní kuchyni vaříme také obědy pro Základní školu v Kolové, které si každý den odvážejí.
           
                                      

Jídelna


Přejeme všem strávníkům naší školní jídelny dobrou chuť.
Podřízené stránky (2): Jídelníček Provoz, Kontakt
ĉ
Jiří Kopárek,
24. 8. 2015 1:38
Comments