Чільна

З того починаємо нашу розповідь про 7-му Дружину.

Спочатку був скаутинг…

Скаутський рух засновано в Англії на початку ХХ століття полковником Робертом Баден-Пауеллом. У перекладі з англійського слово "скаут" означає "розвідник". Баден-Пауелл запропонував дітям чудову, повну загадок і відкриттів гру в першопрохідників і шукачів. Сьогодні скаутські організації діють більш ніж в 200 країнах, скаутинг як і раніше є самим масовим дитячо-юнацьким рухом у світі, що постійно розвивається та міцніє. Добре вам відомий Білл Гейтс в дитинстві був скаутом.
Скаути займаються різноманітною діяльністю. Це - походи і лісові табори, вечори та вистави, ігри і пісні, бесіди та дискусії. Скаути різних країн багато подорожують і спілкуються один з одним. У цілому ж всі програми скаутингу спрямовані на пізнання природи, удосконаленню фізично і духовно, на ріст і формування активної цілісної особистості. Програми передбачають спеціальні тести, завдання, заходи, лісові табори і т.д.
Зазвичай, будь-яка людина, що бажає стати скаутом, для початку зараховується до Дружини. Він вважається прихильником і має право носити однострій без хустки, що позначає скаутське звання. Якийсь час він бере участь у житті Дружини, отримує необхідні знання та навички. У цей період, він вирішує, чи хоче він залишитися в Дружині і стати скаутом. Після закінчення цього терміну, проводяться випробування на скаутські знання та вміння за певною програмою випробування і програма навчання в різних організаціях можуть істотно відрізнятися.
У скаутів існує правило: "Добре діло - кожен день". Традиційно, скаута не можна розв'язувати краватку, не зробивши жодного доброго діла. Сфера цих справ - весь навколишній світ. У місті або в селі скаут представляє звичайні для нього справи: допомогти перейти дорогу старенькій, донести сумку літньому ветерану, допомогти спустити коляску по східцях і т.д. Але опинившись у лісі, в горах - у таборі, скаут втрачається. Навколо нього такі ж як він, готові на "самовіддану" допомогу іншим. Це не значить ж це, що в табірний пору їм доведеться "доглядати" один за одним, зовсім ні! Братське увагу і взаємодопомога - безумовно, але в таборі для скаута є маса інших важливих справ і занять, де він може не тільки виконати "Добра справа", але й придбати нові навички та вміння, зустріти нових друзів.

Наша СІМКА!!!

Дорогий Друже

Якщо ти мрієш про справжні пригоди і подорожі,бажаєш знайти вірних друзів,навчитися плавати і розводити багаття, і ти з Шаргорода тоді запрошуємо тебе взяти участь в 7-й Дружині. При собі мати: гарний настрій і бажання щось змінити у власному житті. Незабутні враженні гарантуємо !

Обовязково покажи це запрошення своїм батькам.

Чекаемо на зустріч саме з тобою. Хіба скаути можуть обійтися без твоїх рук і розуму ?»

Останні новини

Відображаються 1 - 3 із 3 записів. Переглянути більше »

Підсторінки (2): Новини останні новини