KROK 2-1 PARTNERKY


    Staň sa partnerkou

  Čo to znamená, stať sa PARTNERKOU?

Stať sa partnerkou povzbudzujúcich žien znamená, že máš túžbu po HLBŠOM vzťahu s Pánom—aby rástol intímny vzťah s Ním.

Znamená to, že si pripravená sústrediť sa na zasiatie dobrého semienka do tvojho života! A namiesto sústredenia sa na obnovu alebo hocičo iné v tvojom živote, dôveruješ, že keď sa sústredíš na Neho, On ti dá to, za čím túži tvoje srdce!

"Hľadaj radosť v PÁNOVI; a dá ti, za čím túži tvoje srdce" —Žalm 37:4


DÁVANIE —

Povzbudzovanie žien bolo založené a rástlo na základe Biblického princípu:

"DÁVAJTE a DAJÚ vám: mieru dobrú, natlačenú, natrasenú, vrchovatú vám dajú do lona. Lebo akou mierou budete merať vy, takou sa nameria aj vám. Lukáš 6:38

Ženy, ktoré sem prichádzajú, aby DOSTALI, radšej ako DALI, nerastú. Partnerky prichádzajú, aby boli nasýtené za účelom SÝTIŤ druhé

PARTNERKA je niekto, kto príde do povzbudenia žien nielen dostávať, ale aj DÁVAŤ—zasiať do životov INÝCH žien.

Keď sa Ježiš spýtal Petra, či Ho miluje, on Mu povedal v Ján 21:17, "Pas moje ovce."

 "Hľadel si za množstvom, a bolo toho málo; doviezli ste to domov, odfúkol som to. Prečo?- hovorí PÁN zástupov. Pre môj dom, ktorý je PUSTÝ, kým každý z vás beží do svojho domu." —Aggea 1:9

 Povzbudenie žien je celé iba o DÁVANÍ DRUHÝM!

Všetky z našich PARTNERIEK je finančne požehnané, lebo poznajú tajomstvo z odvádzania desiatku. A keď raz začnú odvádzať desiatok veľa z nich ide za hranice toho, čo sa naučili, spoznajú skutočný zmysel "otvoreného okna neba" na ich životy!

                          ” Týmto ma vyskúšajte - hovorí Pán zástupov,                                                                               či vám neotvorím okná neba a                                                                             nevylejem na vás požehnania viac ako dosť.                                                                        Prineste celý desiatok do zásobárne, aby bol pokrm v Mojom dome                                                          a týmto ma vyskúšajte - hovorí Pán zástupov,                                                                                či vám neotvorím okná neba a                                                                          nevylejem na vás požehnania viac ako dosť.—Malachiáša 3:10

Potrebuješ nájsť miesto, kde by si mohla zasiať semienko financií a pozerať, ako sa rozmnoží?

ZASEJ DOBRÉ SEMIENKO do DOBREJ ZEME!!!

"Veď kto skúpo seje, skúpo bude aj žať; kto seje štedro, štedro bude aj žať." —2 Korinťanom 9:6


Kde ide môj desiatok a/alebo dar?

V súčasnosti RMI Spoločenstvo obnovy má päť aktívnych spoločenstiev a niekoľko takých, ktoré sú vo fáze vývoja!

KLIKNI SEM a prečítaj si viac.


A to neráta povzbudzovanie žien v ôsmych ďalších spoločenstvách zahraničných jazykoch!

KLIKNI SEM a prečítaj si viac.Väčšina zo VŠETKÝCH desiatkov ide na poskytovanie ekníh ZADARMO, evideí a OPO lekcií každej jednej žene, ktorá vyplní náš dotazník Manželského ohodnotenia, ktorý je ZDARMA.

" Tvoje spoločenstvo na internete mi pomohlo zmeniť sa v krátkom čase, odkedy o vás viem.  Za posledných pár týždňov sa môj život zmenil tak veľmi, že sa to nedá porovnať so zmenou v predchádzajúcich rokoch."

~ Cynthia, OBNOVENÉ manželstvo v New Jersey

"Ďakujem, že ste mi dali nádej, aby som mohla pokračovať na tejto ceste. Som vďačná za nádej, ktorú nám dávate. Moja situácia je stále rovnaká, no viem, že Boh spraví zázrak v mojom manželstve."

~Lorraine v Curacao

"Ďakujem za váš štedrý dar. Bol naozajstným požehnaním pre mňa a moju rodinu a generácie, ktoré prídu.

Z OTM knihy som sa naučila, že som naozaj zodpovedná za skazu v mojom manželstve. Tiež som sa naučila, že zavádzaním Biblických princípov do môjho manželstva, vyhrám manžela naspäť "bez slov" a že pre môjho BOHA nič nieje nemožné. Ďakujem.

Predtým, ako som prišla do RMI som vedela, že Pán je schopný obnoviť moje manželstvo a zúfalo som to chcela, no nemala som predstavu, ako to urobí. Cítila som sa ako deti z Izraela, ktoré putovali po púšti mnoho rokov, predtým, ako som prišla do vášho spoločenstva. Odkedy zavádzam princípy, vidím, že Boh pracuje v mojej situácii. Je to pomalý proces, no teraz mám poznanie, že Boh môže a obnoví moje manželstvo!!! Chvála Pánovi.

~Michelle z Kanady

Partnerkám, ktoré tak štedro dávajú,

Ďakujem za požehnanie, ktoré som dostala z vašich dvoch kníh a videí a lekcií, to bol najštedrejší dar pre niekoho, kto veľa trpel! Veľa som sa naučila za taký krátky čas a tiež sa učím, že náš Pán ma chce celú pre Seba!! Napriek tomu, že necítim, že si zaslúžim takú lásku od Neho, som požehnaná, že mi ju ochotne dáva a že mám príležitosť vrátiť Jeho lásku tak, že Mu dokážem moju vernosť, Jeho Slovu a Jeho zákonu. 

Nech sú vaše životy stále požehnané za vaše štedré srdcia a za vieru, ktorú zasievate do sveta cez vaše dary!

Ďakujem!

~Kimberly z Kalifornie

"Som tak vďačná každej z vás, lebo mi vás poslal Boh. Ďakujem za požehnanie, ktoré dostávam cez vaše knihy. Bol to Boží zásah, keď som urobila sľub Bohu, no nevedela som, ako ho splním, no Boh mal plán, aký úžasný plán. Chvála Bohu. Naučila som sa veľa, najskôr som videla len hriechy môjho manžela, nikdy som si neuvedomila, že ja som bola tá, ktorá potrebovala zmenu, oh, akou osobou som bola. A tiež som nevedela, že Boh bol na mojej strane, že On chcel obnoviť, čo diabol určil na zničenie. Tým, že ste mi dali tieto knihy, zmenili ste môj celý pohľad. Teraz mám Písmo na základe ktorého sa modlím. Je to úžasné, no najdôležitejšie je , chcem, aby ma Ježiš zmenil a aby sa mi stal všetkým."

~Sesilia z Namibie, Afrika


Ktorá z nás netúži zmeniť životy?

Nasleduj s nami Pána a staň sa súčasťou rybolovu sŕdc a dusí žien po celom svete!!

"Poďte za Mnou a urobím z vás rybárov ľudí [žien]" —Matúša 4:19

Naša NÁVNADA na rybolov duší žien je ponúknuť ženám v MANŽELSKEJ KRÍZE pomoc, nádej, podporu, lásku a zdroje ZADARMO. Cez toto sme schopné ich nasmerovať na Pána, aby sa stali Jeho vyslankyňami!

Ale to všetko je od Boha, ktorý nás skrze Krista zmieril so sebou a zveril nám službu zmierenia. Veď v Kristovi Boh zmieril svet so sebou a nepočítal ľuďom ich hriechy. A nám odovzdal slovo zmierenia. Sme teda Kristovými vyslancami a akoby Boh napomínal skrze nás. V Kristovom mene prosíme: Zmierte sa s Bohom”— 2 Korinťanom 5:18-20

Zváž, či sa pripojíš tvoje srdce k našim srdciam tým, že zaseješ do pôdy obnvoy...

"Lebo kde je tvoj poklad, tam bude aj tvoje srdce"—Matúša 6:21

 

Naše PARTNERKY  dostanú—


VŠETKY eknihy & evideá v našej knižnici— ZDARMA!

A papierové knihy s veľkou ZĽAVOU pre partnerky v povzbudzovaní žien.


No viac, čo ti môžeme dať dúfame, že keď DÁŠ, budeš požehnaná s hlbokou, rastúcou túžbou, aby si mala ešte viac Pána. 

"Prišla som nato, že moja vášeň po Pánovi rastie, ak som obklopená ženami, ktoré sa tiež delia o VÁŠEŇ z Pána a o službu Jemu. A preto sú pre mňa moje partnerky veľmi dôležité a výnimočné!

Čo dúfam, že ti dám ako PARTNERKA je viac povzbudenia vždy, keď DÁŠ. Dúfam, že toto poslúži na ešte väčšie naplnenie tvojej intímnosti s tvojim Milovaným, keď budeme pracovať SPOLU, bok po boku, a budeme slúžiť ženám po celom svete!"

~ Erin

** NOVÉ **

 

Na jeseň začíname s hľadaním a/alebo pomocou pri vytváraní Spoločenstva obnovy v TVOJEJ komunite.

Naše spoločníčky v súčasnosti kontaktujú ženy, ktoré sú partnerkami nášho spoločenstva, ktoré sa vzdali svojho kostola a začali utvárať čas a miesto, aby sa mohli spolu stretávať—týždenne alebo raz za dva týždne.

Ako začnem?

"Obráťte sa ku mne a obrátim sa k vám, hovorí PÁN zástupov. Spytujete sa: "V čom sa máme obrátiť?" Môže človek ukracovať Boha? Lebo vy ma ukracujete.

Spytujete sa však: "V čomže ťa ukracujeme?" V desiatku A poplatkoch. Kliatba vás zasiahla, lebo ma ukracujete vy, celý národ."Malachiáša 3:7-9

Tým, že dáš 10% (ak je toto miesto, kde si duchovne živená) ALEBO ponúkneš dar (ak si duchovne živená v tvojom kostole alebo inom spoločenstve), staneš sa partnerkou RMI Spoločenstva obnovy.

KLIKNI NA TENTO "donate today!" LINK a...https://sites.google.com/a/rmiewfellowship.org/english/donate-today


 
** Predtým, ako vyplníš túto záväznú formu (dolu), dostaneš príležitosť napísať žene, ktorú budeš podporovať (nová klientka, ktorá vyplní formulár Manželského ohodnotenia).

*Pripomienka: Nemusíš platiť a sponzorovať nikoho, použijeme tvoj dar (desiatok a/alebo darovanie), ktorý dáš. Klikni sem a prečítaj si vzorky.

CLICK HERE  a vyplň TVOJU 

prihlášku a staneš sa záväznou partnerkou!

*Prosíme, vezmi na vedomie, toto nieje žiadosť o epartnerku.

Klikni sem a prečítaj si informácie o epartnerke. 


Podstránky (2): partnerke vzorky
Comments