קריית חינוך שש שנתית ברנקו וייס ע"ש יצחק רבין

חטיבת ביניים

מנהל קרית החינוך: גיא לוי | מנהלת חט"ב: אסנת דוכבני

אתר בית הספר עובר שדרוג, על כן יתכנו שיבושים קלים בימים הקרובים, אתכם הסליחה

תלמידי ומורי חטיבת ביניים רבין, מזכרת בתיה, מזדהים עם תלמידי "עוטף עזה"

יום שיא בשכבה ט' - דמות נשית במקרא ובספרות

הערכה חלופית - שכבה ט

שכבה ז' - מבקרת במרכז ג'ו אלון ובלונדע

שכבה ז' מבקרת בג'ו אלון ובלונדע
ביקור בירושלים

תלמידי כיתת דיפלומטיה יוצאים לסיור לימודי בכנסת ובלשכת ראש הממשלה

במהלך הביקור נפגשו בלשכת ראש הממשלה עם סגן מזכיר הממשלה, ליאור נתן, ומנהל ההסברה לענייני ערבים, אופיר גנדלמן. במפגשים נדונו נושאים הנוגעים לחשיבות ידיעת השפה הערבית במרחב המזרח התיכון. כמו כן, נערך מפגש עם יועץ התקשורת פיני יצחקי בנושא חשיבות העברת מסרים במציאות פוליטית.

לאחר מכן, בקרו התלמידים במשכן הכנסת באולם המליאה בו קבלו הסברים בנושא פעולת בית המחוקקים וחשיבותו במדינה דמוקרטית. בהמשך ביקרו בחדרי הוועדות שם נערך דיון ושיח ע"י התלמידים בנושא קיצור חופשת הקיץ במערכת החינוך.

יום זה התאפיין בלמידה חווייתית של נושאים אותם לומדים התלמידים בכיתה וגיבוש הכיתה יחד.

אות הנשיא לתקווה ישראלית

אות הנשיא ל"תקווה ישראלית בחינוך" הוענק לקריית החינוך ברנקו וייס ע"ש יצחק רבין על קידום חינוך לשותפות בין המגזרים השונים

במהלך שנת הלימודים תשע"ז קיימו כיתות ט' פעילות עם חטיבת הביניים אבו גוש כחלק מחינוך לשותפות בערכים, היכרות עם החברה הישראלית, שותפות בין תרבותית ומגזרית והתמודדות עם סוגיות הנוגעות לחיים המשותפים יחד במדינת ישראל. בפעילות זו נפגשו הילדים באבו גוש ובמזכרת בתיה, קיימו מעגלי שיח והיכרות, זיירו יחד ביישובים, ביקרו ולמדו זה על עולמו ותרבותו של זה.

באבו גוש ביקרו במסגד ובכנסיה. במזכרת בתיה קיימו סדנאות משותפות ותחרויות ספורט. פעילות זו הייתה חלק מפעילות רחבה של כיתות נוספות מהחטיבה העליונה עם תלמידים מהמגזר הערבי.

כהערכה על תהליך זה, ניתן לבית ספרנו אות הנשיא לתקווה בחינוך.