Dane Teleadresowe
Adres placówki (siedziba szkoły): 72-600 Świnoujście, ul. G. Narutowicza 10, budynek b: 72-600 Świnoujście, ul. W. Witosa 12
Telefon: sekretariat (siedziba szkoły, budynek A): +48 91 321 40 19, sekretariat (budynek B): +48 91 321 47 14, księgowość: +48 91 322 49 12, fax: +48 91 321 40 19                   
Email: sekretariat@pracowniasp1.pl


Ulotka naszej szkoły                         Oferta edukacyjna naszej szkoły                         Obwód naszej szkoły (mapa)

Aktualności

 • Zwiedzamy restaurację

  W czwartek 06.12 klasa 2a odwiedziła restaurację "Neptun". Dużo dowiedzieliśmy się o pracy restauratora, kelnera oraz szefa kuchni. Dekorowaliśmy przepyszne babeczki, piliśmy gorącą czekoladę oraz odwiedził nas Mikołaj z fantastycznymi upominkami.

  Bardzo dziękujemy Pani Joannie Laskowskiej oraz Sylwii Woźniak za pomoc w organizacji oraz opiece.  Opublikowane: 11 gru 2018, 23:42 przez: Błaż Sebastian
 • KIERMASZ BOŻONARODZENIOWY

  Witajcie i przybywajcie, bowiem 

  Nasze Panie Nauczycielki ze świetlicy szkolnej zapraszają na 

  KIERMASZ BOŻONARODZENIOWY 

  który odbędzie się 12 grudnia od godz. 9 do 15 w świetlicy !!!

  Na kiermaszu znajdą się wytwory - rękodzieła naszych Pań oraz naszych kolegów i koleżanek !  TO NIE JEST ŻART ! SAMI ZRESZTĄ ZOBACZCIE !! 

  Zebrane środki zasilą konto świetlicy i w najbliższym czasie będziemy mogli znowu zorganizować jakiś ciekawy konkurs . 

  Opublikowane: 11 gru 2018, 23:31 przez: Błaż Sebastian
 • Wizyta klasy 4a w Heringsdorfie na Mikołajkowym Turnieju klas czwartych

  Uczniowie klasy 4a podczas wizyty w Szkole Podstawowej w Heringsdorfie poznali nowe dla nich zasady gry w zbijaka, ponieważ w Niemczech do gry używa się równocześnie dwóch piłek. Gra przebiegała bardzo dynamicznie. Klasa 4a zajęła 3 miejsce. Na koniec gospodarze obdarowali wszystkich uczestników czekoladowymi mikołajkami i pogratulowali naszym uczniom zaciętej walki.

  Małgorzata Wojciechowska  Opublikowane: 11 gru 2018, 23:27 przez: Błaż Sebastian
 • Konkurs na ozdobę bożonarodzeniową

  Witajcie!!!

      Długo trwały nasze przygotowania do konkursu na ozdobę bożonarodzeniową, którą zorganizowały Panie Wychowawczynie ze świetlicy szkolnej pod kierunkiem P. Agaty Krzak. Mamy nadzieję, że spodobają się Wam nasze rękodzieła . Czekamy teraz na Ich ocenę.  Już nie możemy doczekać się obiecanych nagród !!!

  We wspomnianym konkursie  udział wzięli :

  z klasy I: Wołczak Nina, Wojtkiewicz Marcel, Szczupakowska Laura, Maciejewska Oksana, Szmeling Mateusz, Olszewska Małgosia, Nowak Oliwer,

  z klasy II: Sabrowska Zosia, Majerski Radek, Śnieć Oliwka, Grobelny Oliwer, Anuszkiewicz Hania,

  z klasy III : Kopczewska Kaja, Dydo Ania

  z klasy IV : Skiba Michał.

  A Wam która podoba się najbardziej?

  Pozdrawiamy wszystkich serdecznie!   

                                                                  
  Opublikowane: 10 gru 2018, 14:10 przez: Błaż Sebastian
 • Zabawa andrzejkowa trzecioklasistów.
      Bardzo serdecznie dziękujemy rodzicom Borysa Pielichowskiego z klasy 3a za wspaniałą zabawę andrzejkową, którą zorganizowali dla klasy 3a oraz 3b w dniu 28 listopada.

  Uczniowie, rodzice oraz wychowawczynie klasy 3 a i 3 b. 

  Oto kilka fotografii z naszej zabawy.
  Opublikowane: 6 gru 2018, 11:34 przez: Błaż Sebastian
 • Zapobiegajmy cyberprzemocy

  DRODZY RODZICE


  Dnia 14 XII 2018 r. (piątek) w SP 1 przy   ul. Narutowicza 10 (budynek A) o godz. 16.00 w auli, odbędzie się spotkanie dla rodziców uczniów klas I-III  na temat: Cyberprzemoc oraz zagrożenia związane z użytkowaniem nowoczesnych technologii komunikacyjnych”.

   

               Serdecznie zapraszamy

  Zespół do spraw organizacji pomocy psychologiczno - pedagogicznej we współpracy z Sędzią Sądu Rejonowego.                                        

  Opublikowane: 6 gru 2018, 11:22 przez: Błaż Sebastian
 • Uczniowie klasy 2b z wizytą u seniorów.

      3 grudnia 2018 r. uczniowie z klasy 2b artystycznej odwiedzili seniorów w DZIENNYM DOMU POBYTU, aby wspólnie świętować setną rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości. Dzieci przygotowały krótki występ artystyczny, na który złożyły się tańce, wiersze i piosenki patriotyczne. Jak zawsze nasza wizyta była miło i serdecznie odebrana przez seniorów, którzy wspólnie z dziećmi zaśpiewali hymn państwowy.

  Na zakończenie seniorzy serdecznie podziękowali małym artystom i zaprosili ich na kolejną wizytę - warsztaty kulinarne, na których dzieci będą piekły i ozdabiały świąteczne ciasteczka. 
  Opublikowane: 6 gru 2018, 11:17 przez: Błaż Sebastian
 • "Paczki Jedynki"

  Drodzy Nauczyciele, Rodzice i Uczniowie!

   

  Przedświąteczna pomoc potrzebującym jest już tradycją naszej szkoły. W tym roku z przyczyn niezależnych od nas nie możemy włączyć się w akcję Szlachetnej Paczki. Nie chcemy jednak zamykać dobrych serc i w porozumieniu z Miejskim Ośrodkiem Pomocy Rodzinie organizujemy pomoc dla jednej ze świnoujskich rodzin.

   

  Akcja “Paczka Jedynki” trwać będzie w budynku B w dniach 3.12-18.12.2018 r. 

  Artykuły przynosimy do sali nr 68 i nr 69.

   

  Oto potrzeby naszej rodziny:

   

  I żywność trwała: makaron, mąka, cukier, kasze, ryż, konserwy, przetwory

   

  II środki czystości i artykuły higieniczne: proszek do prania, żele pod prysznic, szampony, płyn do płukania

   

  III odzież i obuwie - ważne rozmiary!!! kurtka dziewczęce na 160 cm i 152 cm, chłopięce na 158 cm i 128 cm, damska na 164 cm.

   

  IV brakujące sprzęty gospodarstwa domowego: garnek, przybory kuchenne, krzesło do biurka i lampka na biurko, kołdra, poduszki.

   

  V marzenie - telewizor

   

  Możecie włączyć się w akcję, przynosząc potrzebne artykuły lub pieniądze, które przeznaczymy na zakup brakujących rzeczy.

   

  Z doświadczenia poprzednich lat wiemy, że macie wrażliwe i otwarte serca, a potrzebujący mogą liczyć na naszą pomoc.

   

  Dziękujemy za każdy, nawet najmniejszy gest wsparcia.


  koordynatorki: Dagmara Kubiak-Rosiak, Magdalena Mikiewicz

  Opublikowane: 6 gru 2018, 02:16 przez: Błaż Sebastian
 • Światowy Dnia Misia w świetlicy

  Hej ! Witamy ponownie, tym razem z okazji Światowego Dnia Misia. Ojjj, działo się, działo!! Ręce mieliśmy pełne roboty! Były misie z papierowych talerzyków, malowane pędzlem, misie kolorowane kredką a także fotografie z misiem!! Te ostatnie zrobiły po prostu furorę! W świetlicy gromadził się tłumy uczniów naszej szkoły. Każdy chciał mieć fotkę z misiem brunatnym, malowanym zresztą ręką naszej malarki Soni ze świetlicy. A potem były wesołe zabawy i pląsy ze śpiewem. Ciekawe, jakie jeszcze zabawy szykują nam nasze Panie?! Już nie możemy się doczekać! Tymczasem dziękujemy Paniom: Agacie, Soni, Asi i Marioli za ten super dzień!!!

  Uczniowie świetlicy szkolnej.  Opublikowane: 5 gru 2018, 01:15 przez: Błaż Sebastian
 • Andrzejki - 30 listopada 2018r.
  W piątek, w ostatni dzień listopada zgodnie z andrzejkową tradycją w kl. I c odbyły się wróżby i zabawy andrzejkowe.
  Pierwszaki, aby oddać nastrój, tajemniczość tego dnia  udekorowały klasę wykonanymi przez siebie nietoperzami. Salę lekcyjną ozdabiały czarne koty, kolorowe buty. Klasowe wróżki wypowiadały magiczne słowa przepowiadały koleżankom i kolegom wesołą, barwną przyszłość. Były wróżby z butelką, z butami, z kubeczkami , z jabłkami i inne.
  Wszyscy pamiętali, że to wszystko żarty, więc z uśmiechami na twarzach wysłuchiwali wróżek i chętnie uczestniczyli we wspólnej zabawie .

   Joanna Sz.

  Opublikowane: 4 gru 2018, 00:28 przez: Błaż Sebastian
Wyświetlanie postów 1 - 10 z 319. Zobacz więcej »