Новини‎ > ‎

1 вересня в ППК

опубліковано 3 вер. 2019 р., 08:59 Олександр Бабич   [ оновлено 3 вер. 2019 р., 09:01 ]
1 вересня в стінах коледжу відбулось святкування початку нового навчального року, в рамках якого було відкрито меморіальну дошку пам'яті загиблого воїна АТО, Героя України Дениса Синюка, колишнього випускника коледжу. Це стало можливим завдяки підтримки громадського об'єднання "Побратими України", представники якого виступили на відкритті меморіальної дошки. Також в пам'ять Дениса пролунали слова його матері, військових побратимів, керівника його групи під час навчання в коледжі, Москаленко О.Л, а всі присутні вшанували його хвилиною мовчання.

Також всі присутні мали змогу спробувати козацького куліша, після чого було презентовано зону відпочинку для студентів на третьому поверсі приміщення коледжу і галерею оптичних ілюзій, створені зусиллями викладачів коледжу. На завершення свята для студентів нового набору було проведено презентації спеціальностей та посвяту у спеціальність

Гостями свята також стали депутат міської ради Олександр Глазов, представники НТУ "ХПІ", журналісти місцевих масмедіа, представники творчої інтелігенції міста, представники компаній та організацій - партнерів нашого навчального закладу. Детальніше - у сюжеті телеканалу «ІРТ-Полтава».
Comments