ТИМЧАСОВИЙ ПОРЯДОК ОРГАНІЗАЦІЇ ОСВІТНЬОГО ПРОЦЕСУ В ПЕРІОД КАРАНТИНУ

Затверджено

Педагогічною радою

ТИМЧАСОВИЙ ПОРЯДОК ОРГАНІЗАЦІЇ

ОСВІТНЬОГО ПРОЦЕСУ В ПЕРІОД КАРАНТИНУ

1) Навчальні заняття розпочинаються о 8.30 для всіх учасників освітнього процесу. Відповідно до розкладу навчальних занять можуть бути нульові уроки, початок яких о 7.40.

2) Збереження верхнього одягу учнів відбувається в навчальних кабінетах, які закріплені за класом.

3) Умовно розподілено учнів закладу на дві групи:

І група – учні 1,2,3,4, 11кл.Основна навчальна локація - ліве крило школи.

ІІ група – учні 5,6,7,8,9,10кл.Основна навчальна локація - праве крило школи

4) Допуск до закладу освіти відбувається таким чином:

І група прибуває до школи через центральний вхід у період з 8.10 до 8.20 год.

ІІ група прибуває до школи через запасний вхід у період з 8.15 до 8.25 год.

5) Учні, які підвозяться до школи, заходять через центральний вхід у період з 8.00 до 8.15 год..

6) Навчальні заняття відбуваються в класних кімнатах, окрім фізичної культури, інформатики.

7) На вході до класних кімнат завідуючі кабінетами організовують місце для обробки рук антисептичними засобами. Місце для обробки рук позначено яскравим вказівником про правила та необхідність дезінфекції рук (наклейка).

8) Перед навчальними заняттями класним керівником проводиться моніторинг самопочуття учнів. В разі виявлення ознак ГРХ, здобувачі освіти тимчасово ізолюються в спеціально відведеному приміщенні , інформуються батьки та приймаються узгоджені рішення.

9) Учні мають дотримуватись соціальної дистанції 1,5м.

10) Пересування по приміщенню школи учасниками освітнього процесу здійснюється відповідно до розмітки на підлозі та основної локації перебування.

11) Ранкова зарядка проводиться кожного дня перед початком першого уроку вчителем – предметником у навчальному кабінеті.

12) Після кожного навчального заняття проводиться провітрювання приміщення впродовж не менше 10 хвилин.

13) Технічними працівниками після проведення занять у кінці робочого дня необхідно провести очищення і дезінфекцію поверхонь (в тому числі дверних ручок, столів, місць для сидіння, перил, тощо).

14) Батьки перевіряють самопочуття дітей вранці кожного дня до прибуття до школи.

15) Батьки можуть супроводжувати дитину до входу в школу. Забороняється допуск до закладу освіти батьків або супроводжуючих , крім осіб, які супроводжують учнів з інвалідністю.

16) Визначити місце для учнів із поганим самопочуттям - кабінет медичної сестри.

17) Всі працівники навчального закладу проходять температурний скринінг, повинні мати засоби індивідуального захисту.

18) Працівники із ознаками гострого респіраторного захворювання або підвищеною температурою тіла понад 37.2 не допускаються на робоче місце.

19) На території закладу розміщено контейнери/урни з кришкою для використаних масок з чіткою яскравою відміткою «ВИКОРИСТАНІ МАСКИ ТА РУКАВИЧКИ».

20) Вхід до приміщень закладу дозволяється при наявності захисної маски або респіратора. Захисні маски можуть не використовуватись під час проведення занять у навчальних приміщеннях під час пересування приміщеннями закладу використання масок є обов’язковим.

21) Робота гуртків та секцій, ГПД організовується відповідно до розкладу та епідеміологічних заходів.

22) Харчування учнів здійснюється згідно графіка. Організація мультипрофільного харчування за типом «шведського столу» та шляхом самообслуговування на період карантину не дозволяється.

23) Відстань між столами у їдальні становить не менше 1,5м та розміщує за столом не більше 4-х осіб.

24) Питний режим учасників освітнього процесу встановлюється у закладі виключно із використанням індивідуального або одноразового посуду.

25) Усі працівники харчоблоку працюють у засобах індивідуального захисту із розрахунку і захисна маска на 3 години роботи, одноразових рукавичках, які необхідно змінювати після кожної дії (виробничого процесу на харчоблоці їдальні), не пов’язаних між собою. Засоби індивідуального захисту мають бути в наявності із розрахунку на 5 робочих днів, у т.ч. на І робочу зміну – безпосередньо на робочому місці працівника.

26) Після кожного зняття засобів індивідуального захисту (захисних масок одноразових рукавичок) перед одяганням чистих засобів індивідуального захисту, працівник повинен ретельно вимити руки з милом або обробити антисептичним засобом.

27) Техпрацівники організовують централізований збір використаних засобів індивідуального захисту, паперових серветок в окремі контейнери (урни) з кришками та поліетиленовими пакетами, з подальшою утилізацією згідно з укладеними угодами на вивіз твердих побутових відходів.

28) Працівник їдальні, який видає страви, повинен використовувати засоби індивідуального захисту: захисну маску або респіратор, захисні окуляри або захисний щиток, одноразові рукавички.

29) При організації харчування забезпечено умови для дотримання працівниками правил особистої гігієни (рукомийники, мило рідке, електросушарки для рук), антисептичні засоби для обробки рук, тощо.

30) З працівниками харчоблоку проведено навчання щодо одягання, використання, зняття засобів індивідуального захисту, їх утилізації, здійснюється контроль за використанням цих вимог.

31) Водій проводить дезінфекційні заходи у салоні транспортного засобу в кінці робочої зміни.

32) Водій використовує засоби індивідуального захисту (із розрахунку 1 захисна маска на 3 години роботи на 1 особу), антисептичний засіб для обробки рук.

33) Проведено навчання з питань використання та утилізації засобів індивідуального захисту з водієм шкільного автобусу.

34) Здійснюється щоденний контроль за станом здоров’я водія та проведення температурного скринінгу до початку робочої зміни.

35) Вхід до салону автотранспорту дозволяється при наявності засобів індивідуального захисту (респіратора або захисної маски).

36) Перевезення пасажирів здійснювати у межах кількості місць для сидіння.


1.Тимчасовий порядок в період карантину