Nováček

Pokud jsi ve světě larpu a fantasy nový, jsi zde správně. Začátky nejsou nikdy jednoduché a každý začátečníkem byl, i když si na to třeba už nepamatuje. Následující řádky by tě měli připravit na průběh tvojí první akci, kterou doufáme bude právě VÍNKo. Hlavně se za své začátky nestydět a nebát se zeptat. ;) Zcela jistě nebudeš na jediný, pro koho je svět larpu a fantasy bílým místem na mapě.
 
 Nevíš-li co vlastně larp je - zde najdeš rozsáhlé vysvětlení.
 
 

Jak se zorientovat na stránkách a najít potřebné

 

Stránky VÍNKa jsou udělány tak, aby byla orientace na nich co nejsnazší. Věcné informace o tom, kdy, kde, za kolik a jak VÍNKo proběhne, najdeš v sekci O akci. Zde také najdeš, jak probíhá ubytování a závazná pravidla, kterými je třeba se řídit. Program je společný a není potřeba si složitě vybírat a zapisovat se na jednotlivé hry. Stejně tak samotné hry budou probíhat hromadně a organizátoři vás uvedou. Není potřeba hledat, kde se hra odehrává a od kdy přesně.

   Poslední co je potřeba pro přihlášení na VÍNKo udělat, je vyplnit registrační formulář v sekci registrace.

 

 

Co mi VÍNKo přinese

 

Víno je ušlechtilý nápoj obrovské bohatosti jednotlivých druhů a chutí. VÍNKo by ti mělo přinést malou ochutnávku na poli larpu. Vyzkoušet si několik různých her a dalších aktivit, které k hraní patří.  

   To nejdůležitější na VÍNKu jsou ale lidé. Poznáš se s množstvím nových tváří a to jak nováčků, kteří na tom budou stejně jako ty, tak starých mazáků nabízejících pomocnou ruku a pomoc v prvních krocích.

 

Velmi jednoduše: Na víkend se ponoříme do světa larpu, v kterém budeme společně sdílet spoustu zábavy, zážitků, nápadů, atd.

 

 

Jak akce probíhá

 

Stejně jako na většině podobných akcí, tě bude čekat po příjezdu registrace. Ve vchodu do budovy už na tebe budou čekat organizátoři u registrace. Dají ti potřebné informace, vyrovnají s tebou účet a poté co podepíšeš účastnický list, tě odvedou na místo kam si můžeš dát věci (případně rozložit spaní). Samozřejmostí je, že dostaneš pokyny, kdy a kam se dostavit na úvod programu.

   Ve stejném duchu se budou odehrávat i programy další. Nemusíš se bát, že bys nevěděl, kde máš být a kdy.

 

 

 


 

 Krátký výčet na těchto stránkách zdeleka nemusel najít odpovědi na tvé otázky. Pokud bys potřeboval/a odpověď na nějaké další, můžeš je nalézt na stránkách brášky VÍNKa - PIVKa. Na těchto stránkách je zodpovězeno otázek mnohem více a mohou velmi pomoci. Nezapomeň, že jsou ale psány pro jinou akci a je třeba vybírat obecné! Poslední cestou k tomu jak získat informace jsou samotní organizátoři.

   Rádi zodpovíme veškeré dotazy a to ať již na návštěvní knize sdružení Pilirion na emailu Fanatici@seznam.cz, nebo přímo na osobních e-mailech jednotlivých organizátorů - viz sekce Kontakty.

 

Comments