Práce v e-learningovém prostředí FF MUELFu – tvoří výraznou část studijní agendy mnoha studentů na Filozofické fakultě. Na těchto stránkách proto naleznete přehled dostupné nápovědy pro studenty pracující s ELFem. Nápověda obsahuje návody, doporučení a řešení nejčastějších problémů, které mohou studentům ulehčit práci s e-learningovým systémem. Pokud nemůžete najít řešení vašeho konkrétního dotazu či problému, neváhejte nás kontaktovat.

Základní přehled

Sekce Základní přehled uvádí úvodní postupy a základní východiska práce studenta v systému ELF.
  • Co je to ELF. Seznámení s e-learningovým prostředím FF MU, popis aktivit, které studenti v systému provádějí a přeheld jednotlivých součástí ELFu.
  • První kroky studenta. Jak postupovat, když se s ELFem setkáváte poprvé.
  • Časté dotazy (ČKD/FAQ). Nejčastější problémy, které mohou studenti řešit v souvislosti s přístupem a prací v ELFu obecně.
  • Pomoc a podpora. Kontakty na pracovníky uživatelské podpory ELFu.

Podrobné návody

Sekce Podrobné návody obsahuje odkazy na obsáhlejší nápovědu, praktické návody a doporučení pro studenty pro práci s jednotlivými nástroji ELFu.

Obsah nápovědy připravujeme...

Postupně přibývající seznam krátkých tipů, které uživatele seznamují s konkrétními zajímavými triky a funkcemi, které mohou využít v rámci prostředí ELFu (učitelé i studenti).